Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 11:11:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българският сериал - ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ  (Прочетена 97619 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 04, 2008, 17:47:57 »

И аз да се разпиша тук  blum ....и аз го загледах само от любопитство - да видя какво представлява ....

разочаровах се от играта на повечето, но съм единодушна с вас за представянето на Диана Любенова и Елен Колева  good

Елица направо ме втрещява ...но толкова си може момичето ....

Но после като започнах да го следя ....сега не изпускам серия и даже и милото започна да го гледа с мен  pardon

Дразни ме, обаче, че като са 30 мин. сериите то през повечето време дават реклами  crazy ....ама това е положението !

Данитка, браво за темата  girl_wink


Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 04, 2008, 22:22:01 »

Eто ме бееее, Мили що не ме привика на лични  yahoo
Аз умирам за тоя филм бе хора...направо страшно много ми харесва Wink
Смятам че Явор, София и Анастасия си играят доста добре ролята, Марина- също, бабето на Явор и то Wink
Обаче Стойо маймуната и Нора Сартори...е с тия хора как се забавлявам просто няма такова шоу  danceg
най лоша игра 100% Елица ... няма няма и решава да си изкриви устата по много странен начин което май трябва да означава "тревога"  NO Ужасна е....просто можеха да изберат доста по добра за тази роля Wink
Това за актьорската игра..иначе как предвиждате че ще се развият нещата?  pleasantry
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 05, 2008, 09:02:51 »

Аз не знам, но не ви ли се струва, че архитектът Валери и гей и си пада по мъжа на Елица?
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 05, 2008, 09:11:57 »

ооо определено и аз смятам че е гей, и дори мисля че това му е така голямата пазена тайна, а незнам но и мъжа на Елица малко на такъв мяса, знае ли човек може да преоткрие своята същност.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 05, 2008, 09:30:33 »

Да ви кажа и аз от 2-3 серии си го мисля ... според мен има някаква интрига между тях ....може и симпатии да са  girl_wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 05, 2008, 09:44:39 »

Аз не знам, но не ви ли се струва, че архитектът Валери и гей и си пада по мъжа на Елица?

На същото мнение съм и аз  good
Може би затова майка му каза , че нямат син , да са се отказали от него поради тази причина.
А и Крис как го помоли заради него да го направи ...май наистина между тях има нещо  blush
Днес пак епизода ще е едночасов  yahoo
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 05, 2008, 09:51:48 »

Абе не знам... определено на Саня (Елица) хич не й е силата да бъде актриса... ама поне спор няма, че е хубавка и ролята на вечната лигла дето не знае какво иска някак й приляга. Но тая безизразна игра и еднотипни постановки, интонация и абсолютна скованост развалят цялата картинка.

По това може да й съперничи само Крис. Той според мен е копие на Елица.Абсолютно равен тон каквото и да каже, без никакво чувство  и имам чувството всеки път, че с нетърпение чака да свърши кадъра с него и да хукне да бяга в другата посока. smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 05, 2008, 10:01:09 »

Герганче, мила, изобщо не съм се сетила...Но добре, че откри темата!!!
И аз да си кажа за Крис и на мен не ми харесва как играе, но за това, че Валери е гей си го мисля още като се появи, също и че си падапо Крис. Другото, което ми е интересно е , защо веднъж Анастасия каза за Марин, че го е отгледала като собствено дете???? И още за бащата на Крис и Нора, нищо почти не казват за него??? И също дали е имало нещо между Борис и майката на Крис????
Аз снощи не гледах серията, стана ли нещо интересно??? Довечера ще гледам, супер, че ще е 1 час!!!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 05, 2008, 10:05:55 »

И ние с мъжа ми изпитваме съмнение, че Валери е гей и си пада по Крис. Аз даже се чудя дали затова не са го изгонили родителите му  smile
А този Стойо направо се заливам от смях като тръгне да говори. Много ми е забаван  funnytooth sarcastic ROFL
А за майката на Крис и Борис аз доколкото разбрах тя е била влюбена в него. Той изглежда това не го е разбрал навремето или нещо такова, но в крайна сметка не са били заедно.
И аз много се радвам, че днес ще има пак 1-часов епизод  yahoo tease
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 05, 2008, 10:12:56 »

Герганче, мила, изобщо не съм се сетила...Но добре, че откри темата!!!
И аз да си кажа за Крис и на мен не ми харесва как играе, но за това, че Валери е гей си го мисля още като се появи, също и че си падапо Крис. Другото, което ми е интересно е , защо веднъж Анастасия каза за Марин, че го е отгледала като собствено дете???? И още за бащата на Крис и Нора, нищо почти не казват за него??? И също дали е имало нещо между Борис и майката на Крис????
Аз снощи не гледах серията, стана ли нещо интересно??? Довечера ще гледам, супер, че ще е 1 час!!!

Ми значи... Мартин не е син на Анастасия изобщо. Той е син на Борис и Каролина. Каролина е починалата съпруга на борис. След нея всъщност той се събира с Анастасия.
А колкото до Борис и Силвия... Нещата там и на мен не са ми много ясни.
Това, което четох - ще го покажа и на вас:

Цитат
СИЛВИЯ САРТОРИ

Като отлична студентка в Сорбоната, Силвия изпълва пространството със стил и вкус – тя е художник, тя е творец, тя е успяла жена. Облеклата, които проектира, са достойни за световните подиуми. Има неща, които не се учат в Сорбоната обаче – топлота, всеотдайност, висок морал. Тях Силвия носи у себе си и от само себе си и те й придават естествен блясък. Може би тези качества я сближават с Борис – съвършеният мъж. Приятелка на покойната му жена, Силвия винаги е била нещо като втората съпруга на Борис, за нейно съжаление не единствената. Имала честта да бъде първа и единствена жена на граф Роберто Сартори, имала честта да се разведе с него, Силвия обожава семейството си. Нора и Кристиян са нейната опора, нейното упование. Тя би направила всичко за тях – би се отказала от любовта, от кариерата си. Та нали това би направила една перфектна майка. За Силвия работата е друг живот. Паралелна реалност, в която няма страхове. Звукът на молива я успокоява, дава й увереност и сила. Тя не просто проектира дрехи, тя облича фантазиите си. Забавлява се, изявява себе си. А в това е смисълът на творчеството, в това е досегът до божественото.

Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 05, 2008, 13:28:48 »

Аз пък да ви кажа този, който играе мъжа на Елица страшно много ми прилича на Никълъс Кейдж, ама наистина много.Е, разбира се първият е много по-млад, но все пак.
Вие как мислите?
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 05, 2008, 15:40:13 »

Я и аз да се запиша в клуба на пристрастените, а някъде ми се видя че днес пак ще е едночасов епизода yahoo
Мъжа ми ми се смее че съм гледала сапунки, но пък на мен ме разтоварва безкрайно. Започва тъкмо като приспя малката и сядам на дивана в хола, имам си хубав завършек на деня. smile
А за играта и аз съм на мнение че Анастасия е най-добре изиграната роля, но и мъжът и не отстъпва.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 05, 2008, 15:41:27 »

Аз нямам оплаквания - моят мъж е по- пристрастен към Биг Брадър и сапунката и от мен! Така, че заедно си гледаме и коментираме!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 05, 2008, 15:51:00 »

Верно бе аз не бях се замислила че Валери може да е гей ръкмо обратното си мислех че иска да се докопа до Елица и така по лесно до компанията
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 05, 2008, 15:56:06 »

Аз нямам оплаквания - моят мъж е по- пристрастен към Биг Брадър и сапунката и от мен! Така, че заедно си гледаме и коментираме!
Моят пък един път го гледа и аз пак нещо бях капризничила и се цупех и почва сериала и Елица нещо и тя се цупи и не знае какво иска и приятелят ми казва: 'мило,я родата ти  :yes:ти затова го следиш този сериал pleasantry' sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic за протокола следя го само в петък когато няма Денсинг стар tease
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines