Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 08:32:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българският сериал - ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ  (Прочетена 97098 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 06, 2009, 17:12:35 »

Ааа, едва ли. Аз го отдавам на факта че имаше "Вип Брадър" - продължение с концерти и снощи му беше последната вечер-закриване и може би затова нямаше...Дано това да е причината, че хич неискам да излизат във ваканция. Тогава какво ще се гледа вечер  sad

Аз във в."Телеграф" четох че ще го спират за лятна почивка, ама дано да не са прави  good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 08, 2009, 07:30:36 »

и аз четох някъде че ще го спират за лятото. незнам какво целят ама освен да си изгубят зрителите друго няма да направят.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 08, 2009, 09:48:07 »

Не знам и аз защо си мислят че като го проточат 100 години тип "Дързост и красота" ще постигнат нещо  pleasantry При условие че сериите така или иначе са заснети, не ги заснемат ден за ден.... Така и зимата направиха тая грешка и сега пак .... ама те си знаят  nea
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #213 -: юни 08, 2009, 10:04:47 »

еее пак ли го спират??
Да ви кажа, аз тъкмо се "зарибявам да го гледам" и те го спират. Както зимата, следях го редовно, но след като направиха голямата пауза, вече не ми беше толкова интересен, даже се чудех дали пак да го гледам. Сега май съвсем ще се откажа...
Странен метод на излъчване имат  nea 
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 26, 2009, 09:21:13 »

Хайде да открием пак сезона на забранената любов. Начало 7-ми септември http://life.dir.bg/2009/08/25/news4970253.html
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #215 -: август 26, 2009, 10:01:04 »

ох пак почва да, и за разкош сега ще се наслаждаваме и на невероятната актьорска игра на изкусителката Златка , чието ново ампоа е изяви на родната сцена :!кой им прави кастинга на този сериал искам да знам gthouh!?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 26, 2009, 10:03:51 »

А на мен пък ми се видя че когато го рекламираха по Нова телевизия го давата от 9ти септември  crazy Не че помня за какво ставаше дума...помня основната сюжетна линия  nea Въпреки че сигурно ще пуснат една серия за припомняне...абе както и да е, пак ще го гледам че тая "Перла" по БТВ-то ме дразни  blum

А сега прочетох че ще го дават късно  angry А къде ще сложат от "Местропрестъплението", дано само не го махнат  girl_impossible
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 26, 2009, 10:45:43 »

Току що мина рекламата за сериалчето ни - от 9 септември в 22.00 smile

И като гледам доста изненади има - Софка се прегръща и целува с Явор....Хм, ще става напечено ми се струва smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 26, 2009, 11:21:49 »

Statsi пише че Софка напуска сериала  NO Жалко беше чаровница  girl_wink Кой знае какво ще измислят за да "изчезне"  pleasantry
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 26, 2009, 14:07:40 »

Сигурно ще я блъсне кола и ще изпадне в дълбока кома...Така ще изчезне за 200 епизода и после може да се събуди от комата и пак да се върне  funnytooth laugh funnytooth
Нали така става по тия сериали. Не вярвам нашите да са по-назад от всеобщата мода smile
Е, все пак малко остава и ще гледаме как са го измислили  blum Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 26, 2009, 14:20:37 »

Елен Колева напуска сериала по свое собствено желание. казва, че не иска името и да стане като това на Дженифър Анистън единственото, с което да го свързват е филма. Така, че или ще се върне при родителите си или ще загине. http://lifestyle.ibox.bg/news/id_827455790 Трябва да потраем още малко и ще видим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 26, 2009, 14:22:23 »

Въй тия хора не са наред да се сравнява с Дженифър Анистън направо да и имам самочуствието.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 26, 2009, 15:05:09 »

магито, нормално е да се сравнява с Дженифър Анистън в случая.
Ако този сериал е "вдигнал" кариерата й, и това е нещото, което я е направило известна и няма никакви "странични дейности", е напълно нормално след време хората да я асоциират само и единствено с този сериал и да не могат да възприемат нейни роли в други филми или пиеси.
Например, аз много харесвам Дженифър Анистън, но след Приятели всичките й филми ми изглеждат плоски и не-добри. И не мога да се сетя за по-добър пример от нея.
Затова я разбирам, в желанието й да не иска да става стереотип и да развива кариерата си (както и за това, че дава за пример Дженифър Анистън - все пак тя не сравнява таланта и постиженията си с нейните, а само конкретната ситуация).
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 26, 2009, 15:17:09 »

магито, нормално е да се сравнява с Дженифър Анистън в случая.
Ако този сериал е "вдигнал" кариерата й, и това е нещото, което я е направило известна и няма никакви "странични дейности", е напълно нормално след време хората да я асоциират само и единствено с този сериал и да не могат да възприемат нейни роли в други филми или пиеси.
Например, аз много харесвам Дженифър Анистън, но след Приятели всичките й филми ми изглеждат плоски и не-добри. И не мога да се сетя за по-добър пример от нея.
Затова я разбирам, в желанието й да не иска да става стереотип и да развива кариерата си (както и за това, че дава за пример Дженифър Анистън - все пак тя не сравнява таланта и постиженията си с нейните, а само конкретната ситуация).

А мислиш ли че в България е добра идея да спреш с нещо което ти носи успех, за да се опиташ да преуспееш в сфера която всички знаем не е добре развита в страната ни! Все пак в България нямаме Холивуд и това което е сега би трябвало да я радва, не да я ощетява. Плюс това преди филма доколкото знам е пробвала и други роли, но май неуспешно, поне аз я знам като име от сериала "Забранена любов"  pleasantry Всъщност тя си знае, версията която аз знам е че продуцентите са я изритали заради ужасно високото й самочувствие и пренебрежение към работата, закъсняване за репетиций и т.н.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 26, 2009, 15:25:08 »

Аз я гледах , когато пролетта гостува на Милен Цветков по Нова. Момичето си каза, че зацикля и няма време за театъра, не може да поема повече ангажименти а иска и така. Естествено, не отрече ,ч еима и някакъв конфликт с режисьори, но всичко, което си позволи да каже беше, че виждат някои неща по различен начин.
Иначе доста време преди сериала да бъде факт, Елен Колева участва в "Шивачки", един съвсем не лош бг филм. И не само това, ами спечели и Аскеер през  2007-ма за нази роля.
Така че момичето си е име в актьорските среди и сериала е допринесъм за популярността и, но не я е направил той популярна.

Мен ме радва много в интерес на истината, харесва ми.

И сега на последно място , но не и по важност да кажа, че аз този сериал го харесвам и се радвам, че пак ще го дават. Едни приятни, неангажиращи 30-тина минути, в които гледам красиви български артисти.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines