Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 09:25:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 [2] 3 4 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 316770 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 29, 2007, 17:00:12 »

Ооо момичета  Cray много болна тема е това за повечето от нас.
Мен свекърва ми ме посреща с всички неща които се полагат. Подари ми чехлички, нощничка лятна и зимна, хавлийка. Даде ни чаршафи и всичко в ризово. Тя е много щастлива, че синът и се жени. На годежа стана пред всички и вика " Ние Юлито вече си я взехме, ама аз да и подаря тука едно колиенце за годежа. "  blush
 Но не всичко е розово. В началото ме е викала на "разговор" в който се опита да се намеси в личен въпрос който засягаше мен и полувинката ми. Но аз я отрязах като и зазах, че няма никакво право да се меси в това. И че нашите неща са си наши. Май ме разбра правилно. От тогава като се опита да каже нещо милото я срязва и тя " добре, добре"  После за интериора, всеки път като реша да променя нещо и срещам отпор. Но аз започнах да възприемам нова тактика. Карам я сама да иска промените които аз съм наумила. Трудно се живее с родители било то и собствени. С голямо усилие потдържаме спокойния тон в къщи. Доста пъти обаче сме се и поскарвали. Дано обаче след сватбата да не стане така както с Таничка, че съм многол лоша когато ме обидят.
 Общо взето цвете е тя. Живяла съм в голям ад от който още сънувам кошмари. Не ми се разказва.  cray Така, че това смея да твърдя са идеални отношения.  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 29, 2007, 17:59:15 »

Ох аз момичета тука много не мога да ви помогна.Нямам си нито свекър,нито свекърва!Обаче съм живяла 4 години с едно страшилище нямам думи.Аз така и не можах да се престраша да се обръщам с нея по име.Ама то всеки път като се наканех и тя като ме погледнеше с оня леден поглед и замръзвах.За мъжа й пък да не говоря все им бях крива,все ми се заканваха че ако нещо съм сгафела щели да ме върнат на майка ми и баща ми.А и тя горката хич не можеше да готви,едни помии правеше едвам ги ядяхме с бившия,ама нали му е майка трае си.Аз такива дето си траят на майките много много им нямам вяра.Той трябва да те защитава на всяка цена.Накрая с бившия ми се разделихме точно заради майка му и баща му.Така ме експлоатираха.То не беше семеен бизнес , то не бе експлоатация и все ме обиждаха че съм провинциалистка,абе гадно bad.Сега ми е малко тъжно че си нямам свекърва даже,ама то Господ си знае работата /знам че е гадно да казвам така/ но аз мойто съм си го взела вече.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 29, 2007, 18:20:41 »

 fiibi_bg  това което си писала за бившите и при мен се е случило. Беше кошмар. И все не бяха доволни от мен. Мръсно било, не съм готвела както трябва, даже бяха казали, че съм откраднала нещо  cray абе какво да ти кажа те сега са много добре снаха скоро няма да видят.
Той Господ си знае работата.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 29, 2007, 18:26:18 »

fiibi_bg  това което си писала за бившите и при мен се е случило. Беше кошмар. И все не бяха доволни от мен. Мръсно било, не съм готвела както трябва, даже бяха казали, че съм откраднала нещо  cray абе какво да ти кажа те сега са много добре снаха скоро няма да видят.
Той Господ си знае работата.
Леле и мен така ме бяха обвинили,ама да са живи и здрави!Аз на лошото не отговарям с лошо,а с добро.Е на такъв човек как да му кажеш майко или татко.Забрави!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 29, 2007, 18:31:17 »

Ние засега се разбирааме чудесно!Много ни подкрепя и ни помага жената!Дано и след сватбата да е така,че като гледам какви свекърви има  hysteric
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 29, 2007, 19:47:03 »

Ние засега се разбирааме чудесно!Много ни подкрепя и ни помага жената!Дано и след сватбата да е така,че като гледам какви свекърви има  hysteric

Браво на теб, късметлийка!!! good
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 29, 2007, 20:58:08 »

Браво anisp и моята е така girl_in_love
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #22 -: януари 29, 2007, 21:17:04 »

Темата по долу  blush, натиснах  без да искам по редата на половинаа  crazy
« Последна редакция: януари 29, 2007, 21:36:13 от silverarrow » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 29, 2007, 21:21:58 »

silverarrow  тъкмо стана интересно и  клъц  pleasantry
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #24 -: януари 29, 2007, 21:34:27 »

Ние със съпруга ми сме заедно 7-8 години, и за първите 5-6 години бях виждала моите свекър и свекърва 2 пъти. Нищо видимо лошо не са се държали с мене, но и никакъв интерес не проявяваха какво правя, как съм - нищичко. В дъното на всичко беше факта, че те не искаха моя съпруг да живее в Щатите (т.е. да е далеч от тях) и гледаха на мене като тази която го държах там. Както и да е, ние подписахме в Щатите 2006та и след това (преди БГ сватбата) отидох на гости у тях - и отношението беше коренно променено. Посрещнаха ме с огромен букет от гербери (любимите ми) и златно колие и гривна, вечери там и прочие. Оттогава сме се виждали много пъти, даже ни заведоха на Новогодишна ски почивка в Банско за 4 дни и си изкарахме страхотно - много се смяхме и беше много весело. Честно казано мисля че много ги спечелихме на сватбата - страшно им хареса  и само за това приказват все още. И медения месец беше от тях. Единствения въпрос във въздуха остава дали ще се прибера в България (за което май и нашите намекват), но да видим де...

Но иначе моето  мнение е ако може по-далечко от свекърви и свекъри, тъщи и тъстове - човек се жени за ЕДИН човек, не за цялото му семейство и колкото по-рядко се виждаме, толкова по си се радваме.  Blush
« Последна редакция: януари 29, 2007, 21:39:30 от silverarrow » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 29, 2007, 21:52:09 »

Много интересна история. Радвам се, че са те приели. Мисля, че просто са били резервирани преди да разберат що за човек си ,че ти ще бъдеш негова жена. Радвам се за теб.  girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #26 -: януари 30, 2007, 00:46:36 »

Аз вече понаписах нещо за свекървата в една друга темичка, но и тук да се изкажа. Като чета историите на fiibi и Iulia, все едно чета историята на майка ми и нейната свекърва(майката на баща ми.) Майка ми през целия си живот се опитва да угоди на всички ни, обаче един бял ден не е видяла от собствената си свекърва.Да не споменавам че дори и собствените си внучета не е пожелала да погледне.
Но за сметка на това- аз и моята бъдеща свекърва сме много близки. Дори преди няколко седмици, докато беше в болницата, се обади първо на мен веднага след като излезе от операция. Освн всичко, тъй като родителите ми са далеч, тя замества майка ми в избирането на рокля и подготовката за сватбата. Просто няма как да не отбележа тук че поне по този повод съм щастливка.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 30, 2007, 00:59:04 »

Много е хубаво това и с didibaby и с silverarrow.И всички други момичета,които се разбират със свекървите си.Така ще си спестите излишни недоразумения с тях и с половинките си.Защото каквото и да говорят колкото и да ни защитават те си остават техни майки.Знам че някои от тях са проклети,но така е.Те са били тяхно семейство и винаги ще бъдат неразделна част от тях.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 30, 2007, 14:16:55 »

Браво момичета, didibaby и silverarrow, много се радвам за вас! girl_in_love good
« Последна редакция: февруари 04, 2007, 23:01:18 от Bulechka_TS » Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #29 -: февруари 04, 2007, 00:10:46 »

Колкото и да е болно понякога, наистина, колкото по-голяма е дистанцията помежду ви (не говоря за разстояние), толкова повече се обичате. Тук важи с пълна сила принципа: "Моя дом е моята крепост"!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines