Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 11:47:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171477 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #600 -: април 26, 2016, 08:17:42 »

Като ще ходим на изток с поздравите да ви поздравя и аз, песента всъщност е от Евровизия smile

https://www.youtube.com/watch?v=qPMypN6lQU0
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #601 -: април 26, 2016, 08:19:43 »

Я успокойте топката! Wink В Страстната седмица сме, ама това не значи да сме с бурни страсти...Написало е момичето, че са се разбрали, поканите са раздадени и няма да сменят кумове за 20 дни. Ако иска кумът да си го върне на младоженеца, да спомене случката в речта smile. В крайна сметка всички сме различни и ако за някои кумството е супер важно, за други нищо не е.  pardon Добре е да останат близки след сватбата двете семейства, но пък чак толкова...къде по- важни неща има в този живот. heart
Хайде на обилна закуска, че в този студ какво друго ни остава.  Wink
Ползотворен ден на всички ни good


* 13087641_1129795517070543_8907170701249615877_n.jpg (68.32 KB, 329x329 - видяно 1870 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: април 26, 2016, 08:29:37 »

Добро утро!

И аз няма много какво да кажа, ама да се разпиша и днес.  pardon

Колкото и да не ми се излиза, се налага, така че ще ми се смръзне трътката сигурно.  huhhuh.gif

Лоли, с удоволствие. Морето ми е слабост, но тази година 100 '% ще ни се размине. Сигурно няма ден, в който да не повтарям колко много ми се ходи.  heart

И малко да полюбопитствам - имате ли планове за почивните дни? blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #603 -: април 26, 2016, 08:44:05 »

Мими и Хриси да знаете,че и аз искам да ви видя.Може пък да си направите едно късно лято в Гърция с бебетата и случайноооооооо да минете през Петрич  blum    нищо не се знае Wink  животът е пълен с изненади

 good heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: април 26, 2016, 08:48:46 »

Ние за празниците сме във Враца със свекърите и сестрата на Илиян, мъжа й и малката.. Силно се надявам да не вали обаче, че ще умрем от скука толкова хора затворени в къщата  sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #605 -: април 26, 2016, 08:55:15 »

Дано се оправи това време. Ние имахме мерак за Великден под слънцето... На открито демек. Да видим дали ще вадим зимните палта, ама поне рибарски ботуши ще свършат работа.
Лоли, мислех, че си доста по-напред. А то още е малка точица heart Скоро да се похвалиш с коремче!
Аз днес съм се ухилила и съм на етап "Все тая" tease Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #606 -: април 26, 2016, 09:34:05 »

Добро утро!

 Аз днес трябва да излизам,а хич не ми се ще,ама трябва да ида да купя билети за Пловдив. Ние,както се досетихте,ще сме там за празниците. Като всички и аз се надявам да не вали,че да може да се разхождаме,а не да си седим вкъщи и да се чудим какво да правим.
 
 Нещо с тия резки смени на климатичната атмосфера аз се чувствам като парцал. Вчера станах,сготвих и заспах за 2 часа. И снощи първа заспах отново. Направо не знам какво става.

 Айде дано се стопли малко !
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #607 -: април 26, 2016, 09:39:58 »

Ние ще сме също при бабите в Берковица, цялото кралско войнство и като се замислихме сме вече толкова много, всички с мъже, деца и тн, че едвам ще се наместим къде да спим  pardon
И аз искам да е топло, че съм си зазимила всичко вече и не ми се вадят наново  nea

Наде и Лоли, хич не ми хитрувайте, ами се вдигнете да дойдете до София ще видите не само мен Wink
Рони, онлайн не можеш ли да ги вземеш тия билети? smile 
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: април 26, 2016, 09:46:11 »

Киви, леле колко харесвам Сергей Лазарев, като малка направо си бях влюбена в него  blum

Знаех си, че ще сте на моето мнение за партитата и мисля, че сте обективни. Минало, заминало, не мога да поправя или да се намесвам в отношенията им, те са си странни. За мен не е нормално да си нямат никакво доверие, ама няма какво да им кажа  pardon Поне ми служат като компас и си викам, поне нямам тези проблеми с милото  girl_wink

Страшен студ, а и аз прибрах всички зимни дрехи. И не само ги прибрах, а си ги занесох вкъщи (в къщата на нашите), за да не ни пълнят гардероба в квартирата  girl_impossible Надявам се утре малко да затопли, че...

Както ви бях писала вчера, днес трябваше да си запазвам плат за роклята, ще остане за другата седмица, ама съм много доволна, че вече избрах. На Жана Жекова е, но нямам още снимки, ще показвам като я пробвам пак.



Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: април 26, 2016, 09:49:35 »

От снощи не мога да се накефя, че Браян Адамс ще е в България (на 11.Октомври) и довечера Илиян отива да купи билети за мен и 2 мои приятелки.. ОБОЖАВАМ ГО, казвала ли съм ви? Ако има някой друг фен да свирка smile  danceg heart heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #610 -: април 26, 2016, 10:03:39 »

... довечера Илиян отива да купи билети за мен и 2 мои приятелки.. ОБОЖАВАМ ГО, казвала ли съм ви?.

Илиян ли, не Wink Не сме предполагали! Иначе аз вече имам билети, но кой знае в кое кьоше ме запратила компетентната касиерка. За леденото шоу и казах искам най-долу близо до леда, бяхме при гълъбите smile

Киви, леле колко харесвам Сергей Лазарев, като малка направо си бях влюбена в него  blum

Аз случайно го открих, на външен вид има нещо даже антипатично за мен поне, твърде ми е спретнат и напудрен. Обаче гласа му... е като Браян Адамс ... същия екстаз като го слушам, стига да пее на руски. Последната му песен за евровизия е на английски и е голяма боза smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: април 26, 2016, 10:10:45 »

Илиян ли, не Wink Не сме предполагали! Иначе аз вече имам билети, но кой знае в кое кьоше ме запратила компетентната касиерка. За леденото шоу и казах искам най-долу близо до леда, бяхме при гълъбите smile

Аз случайно го открих, на външен вид има нещо даже антипатично за мен поне, твърде ми е спретнат и напудрен. Обаче гласа му... е като Браян Адамс ... същия екстаз като го слушам, стига да пее на руски. Последната му песен за евровизия е на английски и е голяма боза smile

Понеже се превъзбудих.. girl_haha Илиян си го обожавам ежедневно.. Ама Браян Адамс или гласът му по-точно е детската ми любов  heart Ние с моите приятелки се насочихме към правостоящи билети от 90лв.. Ще видим, довечера пак, той каза че ще пита, различните ценови категории, къде са разположени.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: април 26, 2016, 10:16:58 »

Али и аз си мисля,че съм по-напред  blum  Според лекарката върви 12 дни напред,,та сега съм в 16 седмица.Даже снощи си мисля,че усетих нещо леко,но може и да си внушавам pleasantry
Хриси аз съм през седмица в София,,,само Надето да я измъкна от училището и идваме Wink
За празниците ще сме си тук.Имаме традиция Неделя да се събираме при баба всички,от най-малките до големите.Сега вече и с бебече ( на братовчед ми ),та нямам търпение.Това ще ми е първия Великден,на който почивам от 10 години насам.Направила съм планове да месим козунаци и боядисваме яйца.само дано се оправи времето,че все едно  идва Коледа.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: април 26, 2016, 10:24:41 »

Аз пък днес злорадствам как хората могат да изглеждат толкова зле на сватбата си, а и тия са известни хихихих:

това за Бубето, малко да разчупим обстановката...
За морето ще се сещате до юли, после като ви подхване въртележката - хранене, оригване, дрискане, колики, и докато се усетите ще е дошло време за новогодишни планове, хахаха
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #614 -: април 26, 2016, 10:27:47 »

Фани, какво им е известното на тия? И защо момата се е заметнала с туй тюленото пИрде?
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines