Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 01:30:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171501 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: април 20, 2016, 07:51:45 »

Добро утро smile

Свекърва, много ми допада начинът, по който поднасяш кафето днес! Ще се възползвам Coffe

Снощи бяхме на Камен Донев...Лекция за народното творчество... Потвърждавам, скапах се от смях, а не съм от лесно разсмиващите се.. По едно време толкова силно се смеех, че разсмях и него, освен съседите ми по места и той вика "Извинете, драга публика, но тук това момиче успя да разсмее и мен, освен вас.. Трябва да й дам процент от хонорара ми.. " Аз почти се свлякох под стола  girl_haha Ashamed Два часа и половина, тоя човек не се спря.. Танцува, пя, говори.. Единствените паузи за въздух му бяха по време на аплодисментите.. За първи път виждам зала 1 на НДК с правостоящи зрители + добавени отпред пне 10 реда столове.. Много народ..  girl_impossible Днес е втората част на лекцията, за която ние не си купихме билети преди няколко месеца, когато взехме другите и ще я гледаме при някое от другите представления.. По-добре, че не знам дали щях да оцелея след толкова смях.. А той, как ще изнесе и днес такова представление, просто акъла ми не го побира.. Аз бих умряла след такова нещо..  shok crazy


Свекс, ти преди няколко дни каза, че си била на едно представление, което чакам да хвана за билети от около година, ама ми излезе от акъла  huhhuh.gif

Много сладки котенца, нищо че изпитвам нечуван ужас от тях  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 20, 2016, 07:56:41 »

Свекърва, благодарско за кафето и днес.  give_rose

Тони, ето, може да припечелваш някой лев допълнително. Хем ще си правиш кефа.  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #437 -: април 20, 2016, 08:15:09 »

На мен чорапите си ми бяха най на място. Има си го лафа за тях, моля моля.  danceg

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #438 -: април 20, 2016, 08:15:12 »

Турям розАвите очила, дай боже да е спокоен този хладен ден!

Много се радвам на бебевалежа ... иху... ама те как се наговорили бе....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #439 -: април 20, 2016, 08:21:44 »

Оххх от снощи ми е много развълнувано  heart Добре, че има съфорумки, които са в час с емоциите ми и веднага ми писаха в социалната мрежа, че иначе чак тази сутрин щях да се информирам, специални благодарности на Вики и Джоси  give_rose
Браво на Томислав и Филип, добре са го решили за датата  danceg

И аз не разбрах за чорапите какъв е случаят, ма кравата я хванах  Wink

Наде, ти да не би да си вече със зарядно  pardon

Камен Донев още не сме ходили да го гледаме, трябва да вземем да поправим грешката  blush

Ина за София ме разтопи  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 20, 2016, 08:28:07 »

Добро утро!

Тони, майка ми ходи да го гледа това представление, а аз съжалявам, че го подцених и не си взех билети. Ще се поправя  Wink

О, толкова хубави новини, бебевалеж тези дни!  heart

Аз пък подлудих любимия вчера, ама не нарочно този път  girl_impossible Един колега от университета ми пише и аз си водя "small talk" като чакам да дойде до същественото, мислех, че ще ме пита за един изпит. Обаче вместо това той ме покани на среща  tease Дойде ми като гръм от ясно небе... Викам на милото - гледай, не могат да ми устоят  blum

Днес имам 100 задачки, както явно е всяка сряда. Вчера пазарувах за моминското парти на момичето, на което ще съм кума - после ще наснимам и ще ви покажа какво съм взела.

Настроението днес:
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 20, 2016, 08:30:03 »

Добро утро!
Тъкмо снощи си мислех, че и Мимето и Фери може да родят на един и същ ден  tease представяте ли си?
Досега най-близо по раждане бяхме аз и Ина -22 и 23, но Панди и Нанс ни подобриха рекорда...
Чудя се за морето на гимнастиката?! Как ме е яд, че нямам яснота за чужбина, ако знаех, че Инж. заминава със сигурност хич и нямаше да му мисля, директно си заявявам участие в лагера, че е било много интересно миналата година. Обаче с двете едновременно хич няма да е почивка за мен, та ще трябва и бавачка да си взема  crazy
А моето бебе хич не мяза на такова заради голямата коса, по-скоро е момченце  blum
Ходи ми се и на мен на нещо кОлтурно, след китайския концерт...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #442 -: април 20, 2016, 08:35:03 »

Не съм с оправено зарядно, но се научих да го зареждам без да правя късо съединение, неволята учи, щом като мъжа ми не го оправя.

Пичове тези Филип и Томислав, много яко как на една дата се появиха на бял свят. Филип сигурно е усетил дразненията на майка му, че никой не звъни вече и решил да подсети да започнат пак да валят обаждания.

И на мен Вики ми писала, ноооооооооо аз чак днес влязох в час.

Сигурно в различните краища на България по различен начин изглеждат тези така обични уреди на млекопроизводителите хахахахаха на форумска среща всеки трябва да покаже.


П.П. Аз предлагам ние небременните да се засилим тоя месец и да се борим за първо бебе на 2017год. 
« Последна редакция: април 20, 2016, 08:38:03 от nadelina88 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #443 -: април 20, 2016, 08:38:23 »

Сигурно в различните краища на България по различен начин изглеждат тези така обични уреди на млекопроизводителите хахахахаха на форумска среща всеки трябва да покаже.

Явно ще трябва да инвестирам в лилави дрехи на бели петна smile А среща планира ли се или просто споменаваш, Наде?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #444 -: април 20, 2016, 08:42:08 »

Така си го написах, по принцип, аз дори съм от най-задръстените, никога не съм била на форумска среща. kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: април 20, 2016, 08:43:44 »

Фани, точно това си говорехме и с Фери преди малко. Хахаха tease И ние сме със седмица разлика, ама ще видим как ще е при нас. Това си е голямо съвпадение.  smile
Стягай куфарите и заминавайте на море. Ужаснооо много ми се ходи на мен, ама ще пропуснем.  cray
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #446 -: април 20, 2016, 09:14:52 »

Е как може да не сте чували асоциацията с висналите чорапи?! По този повод се сещам за умозаключение на Бубет, което трябва да споделя в темичката й докато не съм забравила  blush

Ха, добрютру! Днес, макар и хладен е един знаменит български ден и от сутринта само за това мисля....

Камен Донев го обожавам, а "Народното творчество" сме го гледали точно в зала 1 преди години, когато за пръв път го организираха там. Наистина, и тогава залата беше пълна с правостоящи, а забавлението и мускулната треска от смях бяха незабравими smile
Много ми се ходи на опера, но освен на детска, за друга май скоро няма да ме огрее.

Получих смс за пратка в Еконт.... Дали пък това не е моето Великденско зайче?! crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #447 -: април 20, 2016, 09:33:09 »

... ама ми излезе от акъла  huhhuh.gif


ТЬй, тьй, немецьт обикаля поголовно  girl_haha

Киви, вкара народа в размисьл с тия чорапи  funnytooth
Те тфа е форума... Няма те два дни, влезеш, прочетеш на диагонал и немци, чорапи... вече нищо не се разбира от разговора...

Което обяснява, защо толкова рядко пиша в месечната. Ама ей го, на! Нали имам досие за писане, този пьт сьм яко в час  danceg

Защо обаче е знаменит деня? Каква дата сме? Какво е станало?

Докато влезна в час и вече излизам  huhhuh.gif crazy pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #448 -: април 20, 2016, 09:36:46 »

Слагам розовите очила! И без това ми беше усмихнато утрото. Пристигнах на работа супер на време, при все че пусках да се престоява народът от лента в лента. Егати толерантността дето ме е обзела!
По кравешкия въпрос- стегнат бюст, ама на пъпа- не ми го хвалете.
А и ние с Муун бяхме с малка разлика. 2 дни, ако не греша. Тогава и Али ражда, та се бяхме сбутали доста нагъсто.
Камен Донев искам да го гледам на живо от години. Все се случва нещо. Пък и тук само на Античния може да се добере човек до билети.
Много сте писали....
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #449 -: април 20, 2016, 09:36:58 »

Ина, 20 април е! Годишнина от априлското възстание:

http://istoria.bg/1441/aprilskoto-vastanie-1876
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines