Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 09:50:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171476 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 15, 2016, 13:29:14 »

И това, ако не е съвпадение.... точно днес и аз попаднах на този сайт, статията за търсенето на тиквички.
Забавната част беше интересна, но ме подразниха "сериозните" изводи.
Интересен е за разглеждане.


Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #316 -: април 15, 2016, 13:40:10 »

Хахаха, Киви,не мога да не изкажа колко много ме радват и двата ти поста!  good По-добре не мога да го кажа!
Сега се сетих за един професор,който беше изключително забавен и ни преподаваше по социални проблеми и обществено мнение и описваше точно така комично как баба Гицка си формира мнение по въпросите  funnytooth Та той ни беше задал въпроса за референдумите и за това дали баба Гицка може да има мнение за АЕЦ Белене и ако го има това мнение лично нейно ли си е,базирано на научни доводи (вкл. какво й е казал попа,кмета и даскала) и равно ли е на мнението на научен сътрудник на БАН,защото в системата на референдума се изравняват. Та и тази госпожа,дето пък се е изказала за детските градини и тя клони към баба Гицка явно,щом пише като второкласник.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #317 -: април 15, 2016, 14:11:11 »

Харесва ми теорията за баба Гицка!
Отскоро имам камера над главата. Хубаво е, че снима в гръб. Поне шефът не може да ми брои прозявките на ден, а и да наднича в телефона няма как.
Та.... Залагайки да чета форума girl_wink се наведох над мисълта, че и аз си бях купила бели летни обувки. Къде ли са? Днес съм с рокля на китки от Н&М. Нали ви казах, че ми е цветно пред очите.
А, не може в Сф детските градини да са ви толкова скъпи. Нашият кмет ще се изяде от яд, ако изтървем първото място по високи данъци.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 15, 2016, 14:23:55 »

Оф, пропуснах я таз мома, дето се е изказала така кУмпетентно. Евала, значи!  good

На този сайт и аз попаднах днес, но съм го оставила за по-късно.

Али, хайде да правил разследване на липсващите чепици. Ще пукна значи, ако не ги намеря.  cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #319 -: април 15, 2016, 14:59:06 »

Таз мама изобщо не ме впечатлява...Поне няма висше, ако беше от Пловдив, сигурно щеше да развява поне три дипломи и да пише още по- неграмотно sad.
Киви, да знаеш, не си права Wink Бащата на момето е инспектор в мюфтийството, как да си плати иначе назначението? Дъщерята на наш служител /докато работех, де/от днес за утре се забради. Давали и по 400лв. на месец заради носенето на кърпата. Ако и на мен ми дават, що да не се издокарам? Пък младите даже и ги изучават из чужбина. Та когато не става въпрос за пари, става въпрос за много пари. Имам някаква бегла представа, все пак в такава Махала живея. pleasantry
Тиквичките ги подминах, че имах работа сутринта. Ей сега ще ги сдъвча Wink
О, ама това майкомила било smile. Днес четох за РД на децата, за родителските срещи и разни още. Преди време пак ми се беше замотала страницата между ръцете, ама този път я лайкнах, да я държа изкъсо smile. Мари, сигурно влизаш във Фб, едва ли е съвпадение Wink.
« Последна редакция: април 15, 2016, 15:07:19 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #320 -: април 15, 2016, 15:45:37 »

Ама вие защо не казахте от снощи, че за бизнес ставало въпрос, а тука се пъна да мисля....  beating та по тоз повод да ви черпя с един цензуран виц..


- Млада госпожице, ако ви дам  1 000 000 лв,  ще ми ... Makeup ......

- Ами  blush good danceg... това са много пари, ама само Makeup ...

- Да, само ... Makeup А срещу 10 лв може ли?

- Ама вие за каква ме взимате ?!  crazy

- Каква сте разбах, сега договаряме тарифата. yahoo


... Ако и на мен ми дават, що да не се издокарам? Пък младите даже и ги изучават из чужбина. Та когато не става въпрос за пари, става въпрос за много пари. ...
Богинята "Няма да ми казваш какво да правя" сигурно няма да се споразумее с онези с чаршафите, освен ако не върви с допълнителни екстри... климатик в палатката, Фурла, обувки...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 15, 2016, 15:55:18 »

Свекърва, по линия на заяждане с "майки-хеликоптери", стигнах до тази статия, точно за тиквичките, но явно сайта е актуален тези дни във ФБ, защото много станаха съвпаденията. хахахха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #322 -: април 15, 2016, 16:00:47 »

О, аз целево тръгнах по стъпките на позната от форума и видях, че го е лайкнала. Ние сме като октопод, с много пипала, една мрежа ли няма да оплетем Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 15, 2016, 16:16:41 »

О, аз целево тръгнах по стъпките на позната от форума и видях, че го е лайкнала. Ние сме като октопод, с много пипала, една мрежа ли няма да оплетем Wink

Така, така и ние всички като шарани хахаха
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #324 -: април 15, 2016, 16:54:06 »

Колкото са смешни, толкова са и тъжни майките мили... До доста отклонения може да доведе този период от живота на всички.

Я си признайте вие кога осъзнахте, че покрай бременността и раждането леко сте превъртели и на каква тема Wink А някои още не сте стигнали нито до превъртането, нито до осъзнаването... на вас ви завиждам smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 15, 2016, 19:30:31 »

Животът ми след децата така се промени, че вече не знам кое е нормално и кое не, изгубих представа.

Някой ден като имам пак "нормален" живот, ще си правя равносметки. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #326 -: април 15, 2016, 23:59:58 »

Влезнах да видя роклята на сватята, та прочетох за забрадката.

Франция е лаическа дьржава. Ако си приел да си французин, приемаш законите и ценностите на Републиката. Една от тях е, че лицето на Републиката е открито. В училище нямаш право да влизаш с покрита глава. Знаете (вероятно), че тук има много мюсюлмани. Миналата година, като ходихме в училище да правим тестове на децата, преподавателката ни предупреди една колежка, която е с покрита глава, че или трябва да си свали покривалото на входа на училището или трябва сама да си тьрси дете извьн него. За нея не беше проблем да свали.

Имам приятел кюрд от Сирия. Той ми е разказвал, че много жени в Сирия ходят супер забулени и сьс супер широки дрехи, а отдолу са ... голи по супер секси бельо. Имат любовници и понеже се разпознават само по обувките, има магазини, в които можеш да си наемеш обувки. Така казва ми той, тя се явява пред собственият си мьж с любовника си и той не я разпознава, че е неговата жена.

Това ми се струваша голяма измислица....

Докато няколко години по-кьсно, не се записах на курс по ориенталски танци тук и видях в сьблекалнята какво моси едно от момичетата, което е супер забулено под булото си. Такива цикламени прашки и сутиен от дантела рядко сьм виждала наживо. Сьщата имаше (преди 10 години) розов смартфон сьс Сваровски и такава кола без покрив (как й се викаше на бьлгарски), подарена й от един ... обожател.

Не казвам, че всички са такива. Казвам, че има и такива. Удобно е и е хубава причина да се позабули човек.

И друго щях да ви казвам, ама оня немеца пак ми е взел акьла...

Роклята на сватята е добра. Заради нейната бабина изпих една вишновка днеска.

Та туй...
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 16, 2016, 00:16:25 »

Цели два дни се каня да напиша колко ме радва Киви и все не успявам.Та сега посред нощ се добрах до лап топа.
Киви и да исках не можех  по цветно,точно и ясно да си изразя мнението за чаршафите,така както теб.За съжаление, религията е била и ще бъде инструмент в нечии ръце,особено напоследък.Не ме е яд за циганките,дето първо бяха евангелистки ( когато имаше пари и се плащаше за това) а сега са с бурки...Но ме е яд за младите момичета,които е така за 400лв на месец ще носят забрадка.Ако го чувстваш така ок,съгласна съм,но умишлено наслагване на религия, за пред хората ми идва в повече.
Май мнението на брат ми относно религиите е най-правилно.Той ,по принцип е атеист,не вярва в нищо,освен в науката и доказателствата за нея.Та той реш ида не кръщават малкия,а когато стане достатъчно голям сам да си избере религия.Няма да обяснявам в какъв шок хвърли нашите това,но решението си е тяхно.
Иначе, моята Богиня си е на роклите.През ден им се кланям,ма сега минавам към Богинята на туниките.
Наденцеееееееее kiss2 Аз се сещам за теб,хич не се оплаквай heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 16, 2016, 09:37:04 »

Ами като Свекърва я няма да предложи кафето, ще го направя аз.  smile



Свекърва, да не се успа днес? blum

Моя любим мъж участва в един турнир по футбол, та снощи ходих с бъдещият наследник да стискам палци на таткото.  smile Бяхме и на вечеря при нашите, че отдавна не бяхме го правили.

Сега ще си търся дружка за разходка, ако не намеря ще излизам сама, макар че не обичам, но времето си заслужава.

Аз покрай бременността превъртам от време на време, ама добре, че има хора, които ме свалят на земята.  pardon Ама така е, като ми е ново и се стряскам от най-малкото. Представям си след раждането как ще е. Аз съм си паника, така че няма да е по-различно.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 16, 2016, 09:51:39 »

Добро утро!

Свекърва да се яви, че ще й пишем вече отсъствие, кое време е blum

Ина, кой е немеца, където ти взема акъла и ти защо му се даваш blum

Не ме закачай на тема правила, че като си имам един хубавец вкъщи, където на всяка втора дума пита, "защо трябва така" и след хилядите обяснения стигаме до "това са правилата", а той "и какво ще стане, ако не правим така????"
Та съм станала много люта.

Правилата са правила, спазват се, като не ти изнася си търсиш друго място под слънцето.
Това по горните теми.
Абсолютно никакво значение няма кой си и за какво се бориш, като си влязъл в системата, вървиш по веригата, като не те устройва, излизаш и си търсиш нова система.
Крайна съм, но нещо ми омръзна от либерални възгледи и отстъпки.


Лоли, дано брат ти знае какво прави с това си решение за религията и детето, защото повечето родители, които познавам, които изповядват това верую, ще порасне, ще реши, не правят нищо по въпроса с религиозната култура.
 Което само по себе се ултра опасно, защото в днешно време, такива деца са много апетитна хапка за всякакви течения, с които ще се "запознае" извън вкъщи.
В България това не се забелязва много, но на Запад, особено в Щатите е много, много различно.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines