Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 15:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171481 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 14, 2016, 09:57:28 »

Фани, мен пък много ми харесва със сакото, ама според много хора аз не съм критерий, защото често съчетавам различни нюанси на един цвят и са ми казвали, че прекалявам  pardon ама какво да се прави, такива са ми модните възможности.

Миме, в 7ч станах, че пак се събудих с ММ. Иначе още вчера ги изпрахме.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: април 14, 2016, 09:57:53 »

А, значи и други има с манголии и Адидас, нещо като епидемия хахахха

Няма да се охарчваш, запри се! хихихи

Ще бъде топло и няма да ти трябва сако, проблемът е решен. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #272 -: април 14, 2016, 10:04:29 »

Добро утро!

 Аааа, аз на Веско Маринов на концерти съм ходила повече,отколкото на всеки друг изпълнител-от дете,поне за 3 концерта се сещам и едно участие на празника на металурга на хижа Здравец. Така че фенската маса не е само жени,задминали климактериума biggrin Сега не го харесвам вече,ама преди си му знаех всички песни.

 Ние снощи си набелязвахме маршрута за сватбеното пътешествие,билети,места за отсядане-тези дни ще резервираме. Решихме да направим една обиколка лека Бари-Неапол-Рим. Сетих се,че най-добрата ми приятелка от детството живее в Рим и я питах да ми препоръча къде да отседнем,тя ме покани да сме при тях. Не знам дали това ще го приемем,че да не им пречим,но със сигурност ще се видим. В детската градина бяхме все последни на масата,защото си говорехме,не ме питайте какво на 3-4 години,важно е било!

Панде,не че ти пожелавам,но се свиква с плача. Виж аз за 6 месеца работа с деца не им свикнах,но вече поне не изпадах в тотален ступор и желание да им угодя на момента. Мисля,че повече работа щеше да ме направи абсолютно необгрижваща майка.

Един поздрав с намерение за приключения от мен :
 
 
« Последна редакция: април 14, 2016, 10:14:21 от addicted_to_u » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #273 -: април 14, 2016, 10:11:12 »

Мари, важните хора тук са свързани тясно с градинарство и цветарство Wink Аз по тези причини не смеех преди да кажа, че харесвам сини теменужки. Wink
А, те само чуждите деца като реват дразнят, собствените те притесняват и плашат. Не че и това чувство е приятно...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: април 14, 2016, 10:16:34 »

Пропуснах да пиша, че първо, Пандето, ми скри шапката направо с тези отношения с бившия.... И аз съм цивилизована персона, но явно не съм толкова широко скроена, така че браво!
Второ със собствените деца е друго. Не, че шумът е по-различен вид, но границите на търпимост някак се изместват, то и имаш ли други избор?!

За къпането също щях да пиша, тук бебетата се къпят за първи път в деня след раждането.
В болницата/за след това препоръчват същото/ ги къпят през ден, само във ваничка, не на течаща вода, за да не се подлагат на излишен стрес.
През останалото време, дупето само се "мие" със специална, некъсаща се хартия, много мокра, само с чиста вода. Мокрите кърпи за дупе са тотално отречени, особено за много малки бебета. А забърсването с тази кърпа, си е точно миене, защото се подготвя съд с вода, където изплакваш и пак забърсваш.
Не се препоръчва използването на никаква козметика за къпане и след това, евентуално ако има проблем със зачервяване на дупето, само тогава и само в тази зона.


ЕДИТ: Със Свекърва пак сме писали едновременно. За плача сме казали долу горе еднакви неща
« Последна редакция: април 14, 2016, 10:18:08 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: април 14, 2016, 10:18:22 »

Рони, браво много хубав маршрут, макар да е доста обширен.. не знам за колко време мислите да сте там, ама това са едни 14 дни, за да не препускате постоянно, все пак е меден месец  blum Първият и последен път на Илиян, в който сме били някъде на екскурзия и той е спал до 9ч. сутринта  Girl_hide Дори ходихме на плаж  danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #276 -: април 14, 2016, 10:32:59 »

Много сте сладки днес! Аромат на плацента със сутрешното кафе, под звуците на В.М.
Създадохте ми настроение! Тези дни ми е уморено, изнервено, смотано. Отчаяно имам нужда от почивка. Поне цехът днес не работи и няма лумкане под мен.
Фани, ролята е уникална! Много ми харесва като десен, цветове...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #277 -: април 14, 2016, 10:33:37 »

Докато не сме затворили съвсем темата с къпането, моята приятелка вчера ходила на лекция за първите грижи и лекторката им разказвала разни абсурди, като например да си къпеш детето с кърма lol Това ако не са го измислили пак в Дания или Германия, няма къде иначе  Girl_hide

Миме, и аз не си те представям като фен на Веско  blum
Рони, хубав маршрут, ама дългичък smile Колко време си отделихте за Рим...поне 4-5 дни ви трябват Wink
Фани, ходи без сако, не скривай очарованието на роклята  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: април 14, 2016, 10:35:27 »

Много сте сладки днес! Аромат на плацента със сутрешното кафе, под звуците на В.М.


Ей, това е анализът на седмицата, много яко! blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: април 14, 2016, 10:44:17 »

Ние в Рим имахме 7 дни и въпреки това имаме още толкова неща за гледане като за още 7.. Никога не стига там времето  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: април 14, 2016, 10:52:10 »

Аз пък не знам защо хич не искам да ходя в Италия по проекта... Всъщност - знам защо: когато трябва нещо да се прави те вечно са неразбрали, вечно се бавят, вечно сууупер спокойни и на моменти безотговорни, да не говорим, че бучаха за кафе от 1,50 лв на Плиска/Преслав (даже не помня вече). Ам че то във Венеция ли било, та било толкоз скъпо  beating Това при все че всичко им се покрива от ЕС...
Да не ме чуе Ина, ама не ме кефят! Абе има време до Март 2017 г, дотогава може да размисля  pleasantry
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 14, 2016, 11:00:19 »

Здравейте, много ми е заето тези дни, ама да знаете, че си ви чета, за да ми повдигате духа  blum

Рони, беше ми писала за космическо селище в Габрово - не, не бях чувала, сега ще поразпитам колегите какво ще да е туй чудо  good

За сватбеното пътешествие и ние гледаме все Италия, обаче Неапол, Соренто и Капри - по-скоро почивка, отколкото екскурзия. Ама сега като четох нещо за Байкал... е, много ми се приходи, ама и много пари ще пръснем, ако изберем толкова далеч.

Фани, много хубава рокля! И според мен си върви със сакото, коланчето не е ли същия нюанс?

За Веселин Маринов, само две песни му харесвам - Горчиво вино и България.

Хайде, лек ден от мен с една вдъхновяваща пролетна буря  Girl_hide


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: април 14, 2016, 11:04:22 »

айде малко да разчупя кифленския тон с казуса ми за днес: http://www.chernomore.bg/bulgaria/2016-04-14/kazus-zabradka-v-chas-izklyuchvane-ot-uchilishte и въпроса ми към вас е: What about?  crazy аз малко ще поразсъждавам и ще ви пиша след китайския  Yes
и още нещо:

познайте кое е нашто село, хгахаххаха
« Последна редакция: април 14, 2016, 11:22:32 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #283 -: април 14, 2016, 11:31:32 »

Фани, ама на български да ни пишеш, не на китайски Wink.
мен най ме впечатли името на класната Инцавка Дерменджиева. И да разсъждавам и да не разсъждавам, все тая - имат си хората правилник, спазват го. Ако протестират за промени в правилника, разбирам, ама сега си е нарушение pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #284 -: април 14, 2016, 11:32:25 »

Днес само ви чета, но Фани ме провокира да се включа и да поразсъждавам... За мен проблемът не е носенето на забрадка, проблемът е защо изведнъж в нашата държава, където аз лично забрадени съм виждала само бабите по Родопите, стана модерно да си забулен от до, ако си от Пазарджик, да ходиш на Коран курс (цитирам статията) и със забрадка на училище.

Това с религиите почва ама мнооооого да ме дразни напоследък, защото всички се пънат колкот са велики и как те са най, а другите в грешка.

Да речем аз вярвам във Феята на зъбките, , но в същото време  Свекърва примерно ( избрана преднамерено, защото знам, че има желязно чувство за хумор и е здраво на земята) не вярва във Феята на зъбките, а се покляна на Бог "Розов Слон". Та ние двете трябва да сме в дълбок конфликт и да не пием кафе сутрин, поради религиозни различия. Или пък ако успеем да си превъзмогнем спора за феята и слона да се събираме да одумваме Фанка, щото пък Фани ( получаваш роля задълже, ти повдигна темата), която не вярва нито във слонове, нито във феи, а в Божеството сини рокли, цяла сутрин ни пробутва снимки на религиозни символи и сака, което автоматично я прави подозрителна.

Абсурдно звучи нали smile Но ако заменим феите, роклите и розовия слон и с няколко популярни религии и националности, ще ви звуча като извадка от новините. Та ей така... вместо да се светнем, че всички сме хора, дишаме един въздух, пием една вода, моята кръв може да бъде прелята във вените и на хора от други националности и религии ( и ще ги спаси...) ... се чудим от къде да си измислим за какво да се провокираме и делим...

Оу сетих се... Тони, поради силната ми вяра в нашата Богиня на Обувките, само с теб ще си играя вече Wink
« Последна редакция: април 14, 2016, 11:34:50 от Kiwi » Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines