Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 00:26:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171401 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 12, 2016, 09:11:06 »

Ха, добро утро!
Панде, да не вземеш да го родиш след финала на Капките Бамбук  Oh my ... а таткото мисли да черпи вечерта или през деня на работа?
Аз къпех Кик в началото всеки ден защото беше лято, есента разредих, сега ме помързява повечко и май също почна да понамирисва  crazy хахахаха
Имам работа за целия китайски народ  pardon и то безплатно я върша с надеждата ако ми се наложи по-дълго майчинство да се договорим някакси със шефЪ...
Въпреки това ще подремна. Ходих да си търся рокля вчера - за бабината, РД на Кик, моя РД, на Кари, евентуално бал... Оооо, като гледам направо е задължително днес да пробвам тази, която ми се върти в главата  Yes пък беше и намалена.
Хубав ден!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #211 -: април 12, 2016, 09:22:23 »

Въх това пък за къпането за пръв път го чувам...в представите ми е къпане всяка вечер  huhhuh.gif

Панде, стискаме палци за сряда или петък значи lol И аз много се забавлявам с капките, ма този месец ще го гледам само на запис, че в понеделниците съм на курс  blum

Фани, ако се обзаведеш с отделна рокля за всеки повод ще си супер  heart

Ние пък нямаме система и чакаме швабците да се дотътрят до работа и да оправят положението да започнем евентуално да работим...досега се припичахме с колежките навън (по препоръка на шефа)  Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #212 -: април 12, 2016, 09:35:56 »

Фани, какво е бабина?

Свекърва, има страхотни идеи за табелка за врата, албуми тип скрапбук. Ако имаш интерес ще ти пусна на лични две проверени лично дами, при които можеш да поръчаш едното или другото. Иначе това с къпането много ми естранно, ама те германците имат странни традиции в това отношение от край време. Спомням си учителката обясняваше как се обтривали по сгъвките с едни Waschlappen -- Малко инфо на английски https://en.wikipedia.org/wiki/Washing_mitt и това се смятало за достатъчно, за една французойка са ми разказвали също, която преди среща с гадже вдигала полата и се парфюмирала  blush... вместо душ. Пестят вода хората, ние тука само разхищаваме!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #213 -: април 12, 2016, 09:45:09 »

Да, Панди, не са ни черпили за бебето пък и бабата се върна в събота, та не е имало време и да се видим. Младите ще си дойдат за месец през септември и тогава ще ходим да го видим официално. Албуми и други ръчно правени работи не ми се иска да подаряваме, защото на тяхното семейство това им е хобито и предполагам, че биха си направили сами, по собствен вкус.
За дистанционното празнуване на РД, така ще е...То и през една къща да живеят, пак отделно ще ни черпят в компанията. Всички правим така, когато децата ни имат поводи, за внуците няма да е по- различно. Ама под черпене изобщо не разбираме някакви грандиозни запои - кафе и нещо неангажиращо за похапване тип брънч.
И аз гледам Капките, това в последно време е единственото забавно предаване, където се смея от сърце.
В "Малката булка" доктор Джагдиш вече и Цезарово сечение прави и недоносено бебе ще гледа, широк специалист си пада, много успешен при това Wink. Аз от немай къде вчера хвърлих едно око, то няма нищо из каналите за гледане. По TLC върви едно ново "С бебето всичко се променя" за живота в първите месеци на семейства с бебета, но се повтаря като идея. Изобщо - застой sad
Киви, сигурно съм ги виждала из Фейсбук дамите, ама не е лошо да ги имам за други поводи, та ми ги пусни, като имаш време. Сега ми хрумна и нещо друго да опитам, ама за по- нататък. Едни плетени гердани за майки кърмачки има, винаги са ми харесвали и ще взаимствам от тях. blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 12, 2016, 10:31:17 »

Добро утро!

Слънчево е, но аз отново съм вързана вкъщи, защото има майстори и няма мърдане. Надявам се само да не киснат цял ден тук, за да ми мирне главата. Много ми е нервно от цялата кочина. Писна ми постоянното прехвърляне на багажи от едната в другата стая. Силно се надявам скоро всичко да приключи, но дотогава ще трябва да стискам зъби.

Свекърва, благодаря за лилавата картинка.  give_rose За подаръците не знам какво да те посъветвам. Винаги ми е било трудно да избирам.
Това с къпането и аз не го разбирам много. Чак да замирише... nea Не мога да си представя и един ден да не вляза в банята. Вярно, че е бебе, ама не ми допада тази идея.
"Малката булка" вчера я гледах и аз докато готвех. Ама бебето добре беше оформено за родено преждевременно в 7-ия месец. Няма кувьози, няма нищо...
Много ме е яд за това предаване по ТЛС, защото уж му гледах рекламата и знаех, че ще почне от 1 април, ама се отнесох и го забравих. А исках да го следя. Трябва да се разтърся някъде за епизодите.

Панди, ами вие не сте му оставили избор на Бамбук. Графикът ви е пълен.  smile
Капките и ние ги гледаме и много се забавляваме. По принцип досега не сме следили другите сезони, но тоя път решихме да му дадем шанс. Рачков ме скъсва от смях. Май главно заради него го гледаме.

Фани, да се похвалиш с роклята, пък може и с две.  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #215 -: април 12, 2016, 10:37:49 »

Добро утро! Днес с космонавтите празнува и нашето семейство. Майка пораства!
Днес пак беше луда сутрин. Сега пък ми разпърцаха работното място, че нови камери слагат. Да минава това време, че основно с глупости ме занимават днес.
Хич не съм работна! И тази нощ не се наспах и ми идва нанагорно.
Свекърва, направи и плетен мобил за над легло и ще събереш очите на хората.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: април 12, 2016, 11:41:16 »

Добър ден и от мен smile
Али да ти е жива и здрава дълги години мамчето smile
Фани взимай роклята  и после чакаме да я покажеш.Аз  да разкажа за рождения ден на малкия кум.Беше много весело,той е супер лъчезарно  детенце и се радваше много:) та и ние покрай него.Повечето подаръци бяха парични,което според мен е по-добрия вариант,понеже получи и две напълно еднакви колички (от тези дето седиш в тях и те возят).Ще върнат едната,че няма смисъл да им седи така smile Накрая си поспа малко и ние си тръгнахме,че от цялата храна ми миришеше адски гадно.
Свекърва нашите като черпиха за на брат ми бебчето,получиха много подаръци,основно за тях,не за бебето.Имаме албуми за снимки,рамки (около 4 броя),одеалца,играчки (да си играе ,като идва на гости) и купа за най-добри баба и дядо.Албума ,според мен е супер идея,но щом жената е толкова сръчна,отпада.
Тук е момента да ви се оплача от брат ми и лудата му жена.Значи,ясно ми е,че ги избиват хормоните на младите родилки,но чак пък толкова,,,,,,,
От както се е родил малкия,вече повече от месец,ние не сме го виждали.Пускат ни Скайпа,но ни показват или само ръчички,или крачета или  върха на главичката.... NO В началото викам,ок  те си знаят.Малък е още.нека порасне,но вече ,като гледам нашите колко тежко го преживяват и ми писна.Да имаш внуче,първородно .....и не стига ,че е на майната си,ами и да не ти дават  да му видиш лицето.....И това са най-близките хора на мъжа ти....Майка му,,,,,А иначе постоянно им идват гости и всеки го гушка и целува,пък видиш ли,ние тримата наредени цял ден и чакащи да го видим, ще му гледаме само крачетата.......Едвам се сдържах толкова време,,,,ма снощи се скарахме малко,че брат ми е голям чехльо.Сега вече съм заела позиция на обидена и хич не ми дреме.То всякакво чудо бях видяла, ма такова,,,,,,,никъде....
Искахме да им пратим дрешки подаръци,но ни отряза снахата,понеже H&M били селска конфекция и тя няма да си облича детето с тях.Носел само маркови ....Пази Боже сляпо да прогледа.
Викам на майка,,,ако изперкам и аз така,шибни ми два шамара от рано,аз ще се сетя за какво са.
Миме ,като те слушами ми става лошо,какво ме чака мен скоро.Ние решихме ,че ще разширяваме  къщата,в наййййййй  неудобния момент.Та сега събирам сили да издържа на всичкото напрежение:)
« Последна редакция: април 12, 2016, 11:44:11 от lolitkabg » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 12, 2016, 11:49:28 »

Лоли, успех с ремонтите. Няма как без нерви.
А на брат ти - д.пе да му е яко с такава жена. Как така няма да видите бебето? Интересно ми е какви са съображенията й... nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #218 -: април 12, 2016, 11:54:32 »

Пфффф Лоли, ма тази твойта снаха много луда бе  crazy Значи най-мразя такива префърцунени, дето си мислят, че като са отишли някъде извън Бг и са хванали Бога за шлифера  beating Мъчно ми е за родителите ви, но поне и вие скоро ще ги зарадвате с една малка принцеса и ще има на кой да се радват  heart Брат ти да се взима в ръце  Wink

Не ми говорете за ремонти...ние сме ги отложили за края на май, ще ви обяснявам нашето чудо тогава, ама при нас са неотложни, че долният ни етаж е още на гипс само lol
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 12, 2016, 11:56:29 »

Ами снощи каза,че бил много красив ( бебето) и не иска да го хващат очи  GROAN
Но моето обяснение е,че е изкукала.До преди да роди твърдеше,че всички бебета са грозни,и че се превъзнасяме с глупости,като казваме колкоса сладки....Сега само нейното е хубаво,другите продължават да са грозни и смачкани.......  
Фери много точно,тук в Бг е била няква селска пръчка,ма сега видиш ли в ХАМЕРИКА сме много модерни и готини...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #220 -: април 12, 2016, 12:00:40 »

Да не пропусна на Али мамчето, да ти е жива и здрава много години да ви помага и много внуци и правнуци да отгледа  give_rose

Баш селски пръчки им се вика на тия, ма пък виж к'во хубаво дете е родила lol 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 12, 2016, 12:14:09 »

Да ти е живо и здраво майчето, Али smile Много дълги години да се радва на внуците и на вас smile

Лоли.. Извратено е, ама в тоя живот се научих да очаквам всякакви лудости от хората.. Имам приятелка, която до преди да е с мъжа си, не можеше да си позволи почивка на морето, без да е там за работа като сервитьорка и тн, а сега детето й си играе в пясъка с Армани... И видиш ли всичко различно от това било скапана материя и не си заслужава парите..  crazy


Ремонти... Само при нашите във Враца правим подобрения по къщата, ама се радвам, че тук сме готови.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 12, 2016, 12:22:59 »

Али, честит рожден ден на майчето! Да е жива и здрава и винаги да ви подкрепя!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #223 -: април 12, 2016, 12:32:50 »

То няма удобно време за ремонти, все е неприятно...
Помня, че детенцето се казваше Данте и затова реших, че снахата не е българка. Така ли е? Нямам и аз обяснение защо не ви го показват цялото. Снимки пратиха ли ви? да не би да се страхуват, че го облъчват, като стои пред екран Wink.
Няма смисъл да пращате дрехи до Америка, всичко се оскъпява тройно, а и бебешките работи в някои щати са забранени да са в колет. То докато стигне пратката и минава месец, та не се знае дали няма вече да е малко. Там правят такива намаления, че можеш да паднеш...Пък и купуват он- лайн с опция за връщане, ако нещо не е по вкуса им.  H&M не са специализирани за бебешка конфекция /работят за цялото семейство/ и сигурно е вярно, че като имат богат избор от други специализирани марки, качеството не им харесва. sad Само да не го казват по такъв начин. Хич не ги жалете, мрънкайте те да ви пращат, да видим тогава Wink.
А, отговорила си, значи от уроки го пази и е българка Wink Че другите, дето им ходят на гости, сигурно за грозен го смятат и не го урочасват blum Нямам думи...Ама не се карайте на таткото, той сега е между чука и наковалнята. Като е и толкова далеч, кой знае какво му пили на главата жена му. Действайте по обратни методи - даже не искайте ръце и крака да гледате, може да решат, че не сте страшни Wink Вашите ще ходят ли да помагат там, имат много малко майчинство?
Али, да ти е жива и здрава майката! Сега вече ми е ясно защо толкова те е ръчкала на учебни и професионални теми колежката уфсъ smile.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #224 -: април 12, 2016, 12:38:35 »

Мерси за пожеланията!
Лоли, що глупости изслушах и изгледах покрай племенника... Ние сме на 2часа път, ама имахме вето до 40-я ден. И други простотии имаше. Сега си купиха жилище, та е интересно дали тази година ще ни канят, че може и следващата да е. В най-добрия случай-лятото, заради рождения ден на малкия.
Хахаха, Свекърва, татко много я бъзика за уфтцъ! Пък преди време беше валял сняг на този ден и от проклетия било това...
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines