Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 06:03:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 6  (Прочетена 204274 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #435 -: юни 16, 2011, 00:03:13 »

На няколко пъти чета възмущението ви, че не ви се отговаря на мейли. Хора разберете, че в БГ по мейл не се върши сериозна работа. Мейлите ( включително и моя) са засипани с всякакви въпроси. Много често недоброжелателната конкуренция се представя като мними клиенти и засипва имейлите с всякакви малоумни въпроси. И така може да се получи, че сериозен мейл да попадне между другите и да не бъде взет насериозно. Прието е , че ако нямаш желание да звъннеш един бърз тел., може би не си достатъчно заинтересован. Това естественно не изключва възможността за кореспонденция, още повече , че част от вас не живеят в БГ. И за да не бъда разбран погрешно, написах поста само за разяснение, за тези от вас, които обичат да си вършат работата по мейл. А замисляте ли се понякога, че евентуално писмото или отговора може и да не достигне до вас или да попадне с папката спам и да не го видите? Защото аз имам доста такива случай. Е в този случай, мисля , че телефона е за предпочитане.
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #436 -: юни 16, 2011, 18:17:40 »

simone, аз ще съм в централ Форум (4ти септември) и сватбата ще е дневна, но не знам да има друга сватба едновременно; бяха казали, че може да има вечерна сватба (след нашата); за хотелската част предлагат безплатна стая за младоженците и намаление за другите гости на сватбата (70лв/стая).
Активен
mimi111
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #437 -: юни 20, 2011, 20:24:47 »

Моля за информация за Хотел Берлин в Бояна от някой който вече е имал сватба там. Храна, обслужване и т.н.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юни 21, 2011, 14:28:04 »

simone,
И трите ресторанта са много хубави.
Много зависи и колко ще са ви гостите. Обръщам ти внимание, че Principi Di Piemonte повече от 100 гости не могат да се съберат (т.е. могат, но ще е натъпкано и тясно), в България този проблем няма да го имаш. Моя близка е кумувала във Форум и има позитивни отзиви (а тя е критична). Аз обаче не съм била на сватба лично, така че не мога да взема категорично отношение.

Principi Di Piemonte и България са много хубави места и всяко си има преимуществата - да започнем оттам, че храната и обслужването е добро и на двете места. В Principi Di Piemonte са доста кооперативни - управителя си разбира от работата, обслужването е перфектно и ресторантът изглежда добре - като местоположение също е добре.
Лично аз отдавам предпочитания на България - разполага с перфектна акустика (всъщност в София такива са много малко) и е типичната бална зала - овална и с висок таван (каквито също в София са малко) - управителят е изключително компромисен, няма да ви направи проблем за нищо - в крайна сметка всичко ще е както сте го поискали.

Мисля, че няма как да сбъркате при тези варианти.
Успех. smile
Активен
simone
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #439 -: юни 21, 2011, 21:14:02 »

Супер, благодаря ти, caffein! Значи сме на прав път с избора smile
Благодаря на всички, които се включиха, за да ми помогнете с мнение!  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 27, 2011, 15:57:18 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines