Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 10:11:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 192123 пъти)
 
Mademoisellle
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #375 -: март 26, 2012, 10:49:58 »

Това май беше за мен, не за Еметоем smile
Втората е от Мори Ли, а първата- от Еди К. Аз нищо не разбирам от марки и второто нищо не ми говори като ценови клас. Но 1500 бих могла да отделя евентуално, ако е перфектната рокля, но да видим...Мерси smile

Ох, нещо се обърках май, да, Ани, за тебе беше, извинявай!  give_rose
Мори Ли уж са качествени и скъпи, аз също не мога да отделя толкова, даже съм си харесала рокля за 450лв... просто са адски много за няколко часа.
Но иди, мери си, важно е как се чувстваш в нея! smile
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #376 -: март 26, 2012, 11:06:26 »

anna_karenina , споделям мнението ти за Мон Амур. Аз там се влюбих в една рокля, но беше много над бюджета ми. Но "откараднах" модела и си я поръчах за шиене. Би трябвало да ми стъпи на половината от цената. НО и на мен ми се наложи да се събличам пред друго момиче, и на двете ни беше неудобно, защото влизаха и излизаха и двете консултантки и дизайнерката, и си беше отворено....та и хората които разглеждат магазина могат да те гледат спокойно....Наистина много неприятно, нито аз, нито другото девойче- абитуриентка имахме записан час. Но явно не е гаранция.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #377 -: март 26, 2012, 19:26:59 »

anna_karenina, аз си направих подобен гръб, виж в галерията ми, скоро ги махам. smile
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #378 -: март 26, 2012, 19:33:58 »

Аз съм ходила в Романтика и има много хубави рокли и модели,обслужването беше много добро обърнаха ми внимание.Цените са високи на повечето рокли.Харесаха ми роклите на Радина Мария има магазин в сватбения мол и на ателие Воила.
« Последна редакция: март 26, 2012, 19:37:14 от slance11 » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #379 -: март 26, 2012, 19:51:29 »

Анна Каренина, най-добре иди на място и питай, но ако до сватбата остават 2-3 месеца и трябва да се поръчва роклята, вероятно няма да има време да ти я доставят.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #380 -: март 26, 2012, 20:31:14 »

Остава само 1 месец lol

Ами ходих дотам и нито един от двата модела ги нямаше sad А по телефона ми казаха, че имат всичко от сайта...много се разочаровах..мерих 3 рокли, хубави бяха, но не ме грабнаха като "моята", а и цените бяха наистина високи- около 2000...

Поръчките са от Испания и пристигат за 3 месеца  shok Егати, аз пеша ще ида да си я взема оттам за това време...

Остава да ида пак до Сватбения центъра да видя "моята" рокля и дали могат да направят желаните от мен промени за 1 месец...Егати, нямам късмет, все ги  няма тези, които търся...

А от обслужването не знам, но не дават да се снима. Много абсурдно при положение, че всички модели ги има в сайта им, не знам какво точно ще им откраднем така...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #381 -: март 26, 2012, 20:52:09 »

Моята рокля е оттам, доволна съм от обслужването много. 3 месеца са си напълно нормален срок за доставка на рокля според мен...
Нямаш много време, по-добре побързай, защото сега повечето салони се занимават и с абитуриетките give_rose
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 26, 2012, 21:26:47 »

Остава само 1 месец lol

Остава да ида пак до Сватбения центъра да видя "моята" рокля и дали могат да направят желаните от мен промени за 1 месец...Егати, нямам късмет, все ги  няма тези, които търся...

Мисля, че ще могат.  good Моята рокля я стесняваха с два до четири размера, освен нея ми правиха нови обувки и чанта, преправяха ми сватбената книга и възглавничката за халките и всичко беше готово за по-малко от две седмици (и то по коледно-новогодишните празници!) Но все пак не отлагай, наистина нямаш много време... angry
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #383 -: март 27, 2012, 09:36:06 »

Моята рокля е оттам, доволна съм от обслужването много. 3 месеца са си напълно нормален срок за доставка на рокля според мен...
,

Аз пък не разбирам защо 3 месеца, като имат роклята в наличност. Дори по пощата пътува много по-бързо, а те я пращат по куриер. Айде 1 месец разбирам, ама 3..Както и да е, аз тъй или иначе не бих рискувала без да съм мерила...

Днес мисля да ходя до Сватбения център и дано имам с какво да се похваля...
Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 27, 2012, 09:50:14 »

Здравейте момичета, доста отдавна чета тази тема и реших и аз да пиша. Имам въпрос харесала съм си една рокля и бих искала да знам дали се срещали нещо такова:

Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 27, 2012, 10:06:42 »

СИСИОНКА,в събота пробвах подобна рокля в Асеновград в магазин Йоана(подобна имам в предвид с една презрамка отиваща като тази чак до земята и горе-долу така стоеше и надолу,но имаше разни бродерии,не беше толкова изчистена,а и беше цвят екрю,но ако ти си я харесаш,могат да ти я ушият smile
На мен ми хареса като цяло роклята,но исках да има по изрязано бюстие,тип сърце,а тази която пробвах беше с право и леко намачкано(незнам,дали ме разбра pardon),но незнайно,защо това бюстие ме правеше огромна в бюста  Oh my ... и хич не изглеждаше добре  sad
Но,ако не си ходила там,иди,виж,може и да ти допадне нещо,ако ли не,могат да ти я ушият в някое ателие smile
Успех !
Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 27, 2012, 11:31:41 »

geri_stme мерси за информацията. При мен проблема е такъв ,че предпочитам да е с по-малко деколте т.к. и без това бюст ми е голям, а с голямо деколте изглежда още по-голям. Незнам дали ще отида до този магазин или до някое ателие да ми я ушият,но все пак мерси много
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #387 -: март 27, 2012, 11:46:45 »

И аз вече стартирах търсенето на "Роклята" smile Все си мислих, че нещата ще се получат доста бързо. За това и отлагах обикалянето, че ако си харесам веднага и купя после ще се разубеждавам и ще намирам кусури на роклята. Посетих така хваления  Сватбен Център София, обслужването беше на ниво, момичето беше много любезно, но роклите потресаващи едни мръсни, захабени, "скъсани" от пробване. Като цяло залагах много на този магазин и от там и разочарованието ми беше голямо. Роклите са с връзки, аз не искам връзки и избора пада на 0.
Разходих се и до Сватбеният мол има точно 5 магазина, обслужването по скоро бих го определила на безразлично, не си дават зор да предлагат. Там посетих и магазинът на романтика, бяха малко по агресивни продавачките, хем се опитваха да бъдат любезни хем се дразнеха не знам на какво. Сега съм решила да разгледам и Ателие Воала и главният магазин на Романтика..... В краен случай, ще се ходи до Асеновград.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 27, 2012, 12:03:20 »

desirer, назад сме писали - виж и булченска къща Холидей както и Холидей Сона, имат сайтове.
Роклите са хубави , а цените и на двете фирми според мен са прилични.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #389 -: март 27, 2012, 14:45:37 »

emmmmmy благодаря.  Всичко съм изчела назад, но не си отбелязвам, когато харесам нещо, това ми е грешката. И като ми се наложи да използвам информацията събрана от форума се оказва че нищо не помня  blush Бях решила да ходя до Мон Амур (в паниката си, къде да търся рокля), но май се отказвам, като чета какво се случва в пробната. Не стига че човек си запазва час, съобразява си целият ден с този час, а в магазина да се държат неадекватно. За мен запазеният час е синоним на специално внимание за клиента. На мен ми е трудно с това запазване на часове, тъй като се съобразявам и с работното време на майка ми (тя ми е личният консултант), но където се изисква ще го запазя и се надявам всички тези чупки дето ги правя с моето работно време и на майка ми, резултата да е положителен.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines