Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 05:42:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 192111 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 08, 2012, 10:22:33 »

Аз исках роклята ми да е с 5 обръча  smile Но дизайнерката ме обеди че с три обръча и малко тюл ще се постигне желания ефект.Отначало бях решила да съм с рокля по тялото,но като сложих тези огромни рокли,реших че така ще се чувствам като истинска принцеса smile  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 08, 2012, 10:23:38 »

Честит празник и от мен!Пожелавам ви всеки един ден да е малък празник в душата ви с безброй подаръци от живота! give_rose give_rose give_rose
Момичета честито за роклите!Като гледам вашите модели,си мисля...само аз ли съм с огромна обемна рокля?
Не мила, и на мен първата ми рокля за гражданското е обемна с фуста. good
Честит празник и благодаря за отправените пожелания smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 08, 2012, 15:14:17 »

Оп, аз да покажа една красота, пак шита в България smile
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 08, 2012, 15:47:11 »

Момичета, честит празник и от мен, обичайте и бъдете много обичани....... give_rose, честито и на момичетата,който вече си имат рокли, страхотни са good....радвам се за вас Bravo
Активен
peps_01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



« Отговор #169 -: март 08, 2012, 15:57:38 »

emmmmmy, много нежна и стилна рокличка. Като гледам всички тези красиви рокли се чудя как ще мога да избера само една рокля  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 08, 2012, 16:02:02 »

Пепс, за съжаление или за щастие, цената доста ми помага да избера- просто ми ограничава безкрайния избор от рокли и така smile
Активен
peps_01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



« Отговор #171 -: март 08, 2012, 16:16:57 »

Наистина си права и при мен ще е така. В смисъл харесват ми много рокли, и такива от над 2 хил, ама... няма да е такава, а някаква с по-разумна цена. Годеникът ми е много прав в такива случаи - ако имаше да избираш от две неща, щеше много лесно да избереш, ама нали са повече и не можеш с дни да решиш  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 08, 2012, 19:44:45 »

Честито на всички с нови рокли  give_rose благодаря и за милите мнения по напред  give_rose аз като имам новини по роклята си ще снимам  smile smile
слагам една снимка на роклята на една позната (също шита и много красива според мен )
http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=opt1331154858t.JPG
Може ли координати на шивачката, и каква е цена е излязла роклята ?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 08, 2012, 21:58:17 »

Трябва да попитам, защото тя е сестра на мъжът на кака ми  good може и при същата шивачка да е било, ще питам тия дни  smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 08, 2012, 22:09:59 »

Веси вече си ви представих една хубава висока двойка...ние сме малко като крачун и малчо  funnytooth /аз съм 1,55/ иии да ти кажа наистина и аз самата още незнам каква рокля точно ще прилегне на ръста ми така, че да изглеждам добре..... и си мисля ако си взема някоя прекалено обемна както съм ниска дали няма да приличам на торта  nea sarcastic

Цвети аз съм 3-4см по-висока от теб хихихих, и роклята, която харесах е с два обръча ниско долу. И аз милех да е без обръчи, но като я облякох и размислих, защото седи страхотно. Не ме прави по-ниска от колкото съм :)Мисля,че е A-line модел, и русалка също ми стоеше добре, но....ти най-добре можеш да си прецениш след като пробваш. Успех за роклята, ще стискаме палци да намериш РОКЛЯТА smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #175 -: март 09, 2012, 00:03:28 »

Честито на всички с нови рокли  give_rose благодаря и за милите мнения по напред  give_rose аз като имам новини по роклята си ще снимам  smile smile
слагам една снимка на роклята на една позната (също шита и много красива според мен )
http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=opt1331154858t.JPG

_Ezra_, тази рокля е почти като една, която пробвах в Лита в Сватбения Мол. На снимката обаче съм я прибрала с ръце назад, за да я видя по-обрана и съм вдигнала презрамките, които иначе падат отстрани на раменете.


* 250120123123.jpg (71.55 KB, 292x922 - видяно 217 пъти.)
Активен
darina1980
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #176 -: март 09, 2012, 15:28:40 »

Здравейте, чета ви от известно време, но то минава, а аз все още нямам рокля:(
От Варна съм и ще се радвам да споделите, от къде сте си я купили или поръчали вашата. Благодаря предварителна:)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 09, 2012, 15:45:48 »

emetoem ще последвам съветите ти и ще гледам всякакъв тип рокли, стига разбирасе модела да ми харесва без да се съобразявам с наличието на обръчиии и ще видим какво ще излезне...другият петък е големият ден и ако купя нещо веднага ще се похваля smile
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 09, 2012, 15:57:35 »

Момичета, дайте мнение! smile
Вчера обиколих един куп магазини за сватбени рокли в София и стигнах до:
или , като искам да кажа че и двете ми стоят по-добре отколкото на тази манекенка. Имам по-голям бюст и ги изпълвам по-добре  blush  Първата е това за което бях тръгнала и само може би ще променя дантелената лента под бюста - ще сложа лента с панделка или перла или нещо такова. Тази гръцката също ми седи много добре и е малко по-интересна. Много се чудя коя да е... В неделя трябва да имам отговор и да почват да я шият...
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #179 -: март 09, 2012, 17:41:27 »

Първата е много нежна, но аз лично не харесвам презрамки.  :girl_wink:И двете изглеждат от шифон, което одобрявам, и аз много го харесвам. Като че ли аз клоня към гръцката, пък и имам сантимент към тази страна. Зависи и от идеята за цялостната организация за сватбата, или темата, ако имаш такава. Благородно ти завиждам, че колебанията ти се свеждат до два модела  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines