Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 19:47:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 192174 пъти)
 
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #135 -: март 07, 2012, 17:39:29 »

не, не, определено искам "русалка"- под дупето да се разкроява, но просто да е по-разперено- донякъде се спотига при тази рокля с обръч. Нещо такова си представях преди и тази се доближава най-много от всички, които съм пробвала:



Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 07, 2012, 18:17:55 »

Момичетааааа, здравейте отново, влизам само за да се похваля, че вече си имам рокля! Има време до сватбата ми, но просто не се сдържах!   yahoo
Ето тази е, скоро ще направя снимки да ви я покажа!

http://prikachi.com/images.php?images/643/4491643C.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/644/4491644o.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/645/4491645Z.jpg

 give_rose yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 07, 2012, 18:22:30 »

Момичетааааа, здравейте отново, влизам само за да се похваля, че вече си имам рокля! Има време до сватбата ми, но просто не се сдържах!   yahoo
Ето тази е, скоро ще направя снимки да ви я покажа!
честито мила, страхотен модел . Сподели откъде е ? good give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 07, 2012, 19:14:43 »

Уау   Mystique невероятна рокля, много хубава  good  Bravo от къде я купи? много е хубава , хайде давай снимките да я видим на живо .... yahoo
много се радвам за вас момичета, които вече си имат рокли smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #139 -: март 07, 2012, 19:16:45 »

Mystique, страхотна рокля! Сподели откъде я взе и за каква сума горе долу?
А не е ли много тежка и трудна за носене и танцуване? Аз много го мисля това и затова се отказвам от големи шлейфове...

Ето  снимка на мен самата с роклята, има голяма разлика спрямо тази на сайта според мен:





Оправих ги Wink
« Последна редакция: март 07, 2012, 19:20:19 от anna_karenina » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 07, 2012, 19:18:12 »

Ана, много са малки, нищо не се вижда , може ли да ги прикачиш в сайт и да дадеш линк към тях или в галерията ?
п.с стои ти чудесно!  Определено си за този силует!
 а между другото помниш ли името на продавачката която е на снимката ти, това е единствената която не харесах там? Майка ми също остана потресена от нея...
« Последна редакция: март 07, 2012, 19:21:10 от emmmmmy » Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #141 -: март 07, 2012, 19:25:49 »

Ана, много са малки, нищо не се вижда , може ли да ги прикачиш в сайт и да дадеш линк към тях или в галерията ?
п.с стои ти чудесно!  Определено си за този силует!
 а между другото помниш ли името на продавачката която е на снимката ти, това е единствената която не харесах там? Майка ми също остана потресена от нея...

Май беше Руми, но не съм сигурна..
Странно, аз съм много доволна- отидхоме в ден, когато имаше нашествие от абитуриенти и беше лудница, но след като почакахме малко, тя ни обслужи доста добре- около 2 часа мерихме, не беше натрапчива- мълчеше си и не повтаряше за всичко колко е хубаво, абе доволна съм...

Иначе мерси smile Аз честно казано мерих само такива "русалки" ( с едно изключение на сатенена рокля малко по-свободна), но тази ме грабна най-много..Мисля обаче обезателно да отида в Романтика на Цар Симеон другата седмица и по Пиротска малко, за да съм сигурна, че няма по-хубава- или обратно, да намерпя по-хубава (и по-евтина)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 07, 2012, 19:30:24 »

е, ние мерихме рокли от 100-200 лв, определено би загубила ако си отваря устата при теб с тази от 1200 smile
Браво че не се отказа да търсиш, нека да си разгледала преди финалното решение. smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #143 -: март 07, 2012, 19:47:28 »

е, ние мерихме рокли от 100-200 лв, определено би загубила ако си отваря устата при теб с тази от 1200 smile


това не го разбрах? Иначе драмата ми за цената е по-назад в същата тема, не мисли, че с радост съм отделила толкова пари...Още обмислям и претеглям опции...
Честно казано аз видях много красиви рокли за по 200 лв- просто не са в моя стил и няма да ми седят толкова добре...Но на много други момичета седят повече от чудесно.
В никакъв случай не агитирам "за" скъпи рокли, напротив, напълно излишно е. Аз ако взема рокля за толкова пари, със сигурност ще измисля начин да я продам или давам под наем..
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 07, 2012, 19:48:20 »

Благодаря момичета! Надявам се всичко да бъде наред, понеже най - малкият размер ми е голям в бедрата, а на бюста ми е малък и се надявам да са ми взели мерки правилно и като дойде роклята да ми стои добре и да няма нужда от поправяне. Роклята е на San Patrick и ми излезе 2500лв. без доставката. Първоначално се колебаех за парите, но милото настояваше да я вземем, понеже и на него му хареса много.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 07, 2012, 19:56:33 »


това не го разбрах? Иначе драмата ми за цената е по-назад в същата тема, не мисли, че с радост съм отделила толкова пари...Още обмислям и претеглям опции...
Честно казано аз видях много красиви рокли за по 200 лв- просто не са в моя стил и няма да ми седят толкова добре...Но на много други момичета седят повече от чудесно.
В никакъв случай не агитирам "за" скъпи рокли, напротив, напълно излишно е. Аз ако взема рокля за толкова пари, със сигурност ще измисля начин да я продам или давам под наем..
Казвам че няма да си позволи лукса да си изпуска нервите пред потенциален купувач на рокля за 1200  лв. А по-скоро пред нас, които мерихме рокли за 100-200 лв.
Говорих и с други момичета- определено зависи от цената на роклята как се държат с теб конкретни продавачки, не всички. другите си бяха супер.
О,въобще не коментирам избора ти на ценови клас- аз имам мечтана рокля от 700 долара, ако имах парите, бих си я купила типично по женски  yahoo
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #146 -: март 07, 2012, 19:59:07 »

Казвам че няма да си позволи лукса да си изпуска нервите пред потенциален купувач на рокля за 1200  лв. А по-скоро пред нас, които мерихме рокли за 100-200 лв.
Говорих и с други момичета- определено зависи от цената на роклята как се държат с теб конкретни продавачки, не всички. другите си бяха супер.
О,въобще не коментирам избора ти на ценови клас- аз имам мечтана рокля от 700 долара, ако имах парите, бих си я купила типично по женски  yahoo

А нямаш ли опция да спестиш от друго (украса, аксесоари, мъжки тоалет- виждала съм прекрасни костюми за 80 лв) и да успееш някак си да си я позволиш?
Щом има думата "мечтана", трябва да има начин...
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 07, 2012, 20:01:08 »

Това е липса на всякакъв търговски професионализъм да се държиш лошо с клиент без значение дали купува рокля за 100 лева или 10 000 лева.

В Италия, където шият моята рокля всички са усмихнати до ушите и се държат с всеки клиент като с единствения такъв.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 07, 2012, 20:03:40 »

Украса няма да има, костюмът е евтин, няма как да стане. smile
Нищо, на десетата годишнина от сватбата ни, ако сме живи и здрави, съм решила да си я взема и да си направим едно парти пак smile .
ето я мечтата (  има я и в китайски варианти по 200 долара по сайтовете, но поисках снимки и разликата е брутална  bad  ) :


Калама така е, това момиче от снимката на Ана ми развали настроението. Но просто не купихме след това костюма на младоженеца от там, и така. загубиха един клиент заради зле подбран продавач.
да не говорим че аз имах парите и за рокля от 600, просто реших да ги инвестирам в друго.
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 07, 2012, 20:13:26 »

Роклята е много красива. Пожелавам ти един ден да я притежаваш!

А, неграмотните продавачки ги лекувам много лесно- като й кажа, че искам да говоря с управителя и веднага запява друга песен, че и започват да се четкат.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines