Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 01:03:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 237033 пъти)
 
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 11, 2013, 13:14:32 »

Нашата ще е вечерна. Чувала съм,че след цял ден сватба,танци и т.н. вечерта просто нямап сили за нищо  pleasantry При нас нямаше колебания, из а гостите мисля,че ще е по-лесно да пътуват.Но е въпрос на избор, важното е купон да става !  smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 15, 2013, 16:52:19 »

Вечерна.
През деня е много топло, особено лятото.
Как да си пийне и да се отпусне човек, като навън е светло...
Хората са казали, уискито се отваря след 6 biggrin biggrin biggrin
При нас в 14,30 ще е църковния брак и после от 18.30 влизаме в ресторанта. Паузата май е доста голяма, но искам да ми е спокойно и да имаме достатъчно време да се наснимаме.
Чудя се за уелкъм дринк, как мислите?
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #362 -: март 29, 2013, 08:27:55 »

Вечерна, за да ми е малко по- спокойно, че ще ми стигне времето. Ако е дневна все ще си мисля.. "ами, ако не се събудя навреме"...  Wink
А и имам чувството, че дневната ще приключи по- бързо. Не, че е така, но на мен така ми се струва...
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: май 27, 2013, 19:48:08 »

Аз имам един въпрос който може малко да не прозвучи добре,но разчитам на форума изцяло за подготовката на сватбата ни.Тъй като не сме решили дали да е дневна или вечерна сватбата ни ви питам ,как да направим така да "изгоним" гостите и да не се налага да плащаме за овъртайм ,защото няма да имаме възможност за това.
Благодаря. good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: май 27, 2013, 19:52:31 »

Аз имам един въпрос който може малко да не прозвучи добре,но разчитам на форума изцяло за подготовката на сватбата ни.Тъй като не сме решили дали да е дневна или вечерна сватбата ни ви питам ,как да направим така да "изгоним" гостите и да не се налага да плащаме за овъртайм ,защото няма да имаме възможност за това.
Благодаря. good
часът на приключване се дискутира предварително с диджея и с ресторантския персонал, като се набляга върху факта че не желаете или не можете да плащате оувъртайм. оттам нататък поемат те, знаят си как да приключват купона в определения от вас  час, има си начини . smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #365 -: май 27, 2013, 21:25:20 »

Тъй като не сме решили дали да е дневна или вечерна сватбата ни ви питам ,как да направим така да "изгоним" гостите и да не се налага да плащаме за овъртайм ,защото няма да имаме възможност за това.
Благодаря. good

  Разрязването на тортата обикновено се счита за официалното завършване на сватбата, така че наистина трябва  да се разберете с ди джея и персонала кога ще стане. Просто го изтеглете по-рано, за да се застраховате.  Обикновено една част от гостите започват да си тръгват след това. Най-близките ви пък ще бъдат информирани кога трябва да  приключите. Също така ди джея казва някакви заключителни думи.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #366 -: май 28, 2013, 09:40:04 »

Много често има заключителни думи на ди джеите, а още по-често последен танц на младоженците.
На моя приятелка на сватбата не разрешиха от ресторанта да има оувър тайм, въпреки че беше една сватба за деня (вечерна). Тогава кумът им нареди всички гости в кръг, младоженците си изтанцуваха последния танц в средата. Кумът им каза някакви думи от сорта на това всички да се хванат за ръце и да се поклонят пред голямата любов. Беше изключително затрогващо и много красиво!  heart
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: май 28, 2013, 10:21:35 »

Винаги съм си мечтала за вечерна лятна сватба и нашата ще е такава.  smile
Предпочитаме събитието да приключи в ресторанта без гости по домовете за афтър парти, както обикновено се е случвало на повечето дневни сватби на които съм била.. А и като гледам каква шеметна организацията ще е още от сутринта, просто се чудя как бихме смогнали, ако бяхме с дневна .. blush
В ресторанта сме предвидили да бъдем към 19,30ч., вече трябва да е малко по-хладно и по-приятно good
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 28, 2013, 13:27:00 »

Нашата сватба също ще е вечерна. Според мен хората много повече се отпускат. А за дневна мисля, че не би ми стигнало времето да се подготвим и да свършим цялата работа на време. Не знам как го правят, но искрено поздравявам хората с дневни сватби!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: май 28, 2013, 15:29:00 »

 Какво мислите за дневна сватба под формата на брънч? (избора на ястия включва както традитицонни закуски, така и обедни ястия)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: май 28, 2013, 15:33:46 »

Какво мислите за дневна сватба под формата на брънч? (избора на ястия включва както традитицонни закуски, така и обедни ястия)
звучи много интересно, харесва ми че е различно. особено ако сте си намерили и място подходящо. ако не сте, може да пишеш в темата за ресторантите, да ти препоръчат нещо съфорумките. Wink
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: май 28, 2013, 15:41:22 »

 Еми, още сме на етап предварително планиране и това е една от големите идеи, понеже искаме малка семейна сватба, ако може без танци, а пък нашето семейство обича да похапва  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: май 28, 2013, 15:44:06 »

Еми, още сме на етап предварително планиране и това е една от големите идеи, понеже искаме малка семейна сватба, ако може без танци, а пък нашето семейство обича да похапва  smile
прекрасна и нестресираща идея имате. виж в темата с ресторантите, там точно съм похвалила нашия ресторант пак, защото бяхме малко хора, а нашия хотел имаше такъв малък ресторант с тераса.
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: август 22, 2013, 13:19:08 »

Твърдо за вечерна сватба съм и аз и нашата ще е такава  smile
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #374 -: август 22, 2013, 19:22:45 »

Определено ще е вечерна smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines