Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 04:26:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на menyanthe - 02.08.2008  (Прочетена 14891 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 04, 2008, 12:55:08 »

Честито Госпожо,
Желая ви дълъг семеен живот, много щастие и разбирателство!  Flower
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 19, 2008, 09:03:37 »

Най-сетне качих някакви снимки в албума - засега са само любителски - по-натам ще слагам още!
 blush
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #32 -: август 19, 2008, 09:22:31 »

Честитооооооооооооооооо на хубавите младоженци!
Дълъг и щастлив семеен живот, много усмивки и щастливи моменти в дом, пълен с детски смях! yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 19, 2008, 10:22:32 »

Хехе сладка булка си била!!!!! Благодарим за споделеното ти щастие.  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 19, 2008, 10:28:19 »

Честито и от мен, много любов и щастие  give_rose
Много хубава си била.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 25, 2008, 10:45:24 »

Благодаря на всички...
Както вече писах в темата за булчинските рокли, планирам втора сватба за 20.06.2009... Но я замислям в доста по-различен стил и маниер от тази. Например, в ресторанта тържеството ще продължи 10-12 часа (с много игри, изненади, награди). Освен това, вместо подаръци, ще помоля гостите просто да си платят кувертите (които ще се постарая да не надвишават 30лв), за да мога да поканя повече хора. Знам, че звучи малко грубо и ми е малко неудобно, ама не знам как по друг начин да го направя... Понеже на тази сватба имаше доста хора, които по една или друга причина не можаха да дойдат, а някои бяха пренебрегнати, заради бюджета. Искам да премахна това. А и си мисля, че те така или иначе щяха да дадат поне толкова за подарък и букет (ако не и повече).  blush

Мисля до последно (примерно вече когато всичко е организирано, знае се кои ще дойдат и т.н. - около месец-два преди сватбата) да не казвам на милото, родителите и роднините.

Освен това ми се иска този път и роклята ми да е малко по-евтина - тази, с която бях сега струваше 600лв. Не ми се иска да давам този път повече от 300-400лв за рокля, понеже стават 2, а не ми се иска да обличам отново същата. Чудя се дали някъде не бих могла да намеря такава рокля, каквато съм постнала в темата за булчинските рокли, без тя непременно да се води булчинска, което да я оскъпява допълнително? Знам, че в някакъв американски сайт имаше някакви шаферски рокли, които бяха много по-евтини от булчинските...Ще се поразровя...
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 25, 2008, 11:42:19 »

Първоначално като разбрах за идеята ти се зарадвах, но след това се замислих. Сигурна ли си, че искаш да "разводниш" сватбеният си ден (съжалявам, ако ти прозвучи грубо, но не успях да намеря по-подходяща дума). По принцип това е ден, който няма равен на себе си. Облечена си в твоята си рокля, имате си вашият танц, както и сигурна съм, много други незабравими моменти.
Също така не ми стана много ясно дали гостите от първата ви сватба ще присъстват и на втората.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 25, 2008, 11:56:41 »

Естествено, че ще присъстват. Просто ще има и други гости.
Аз не мисля, че по този начин сватбения ден ще се разводни. Ние пак ще си танцуваме нашия си първи танц, ще пропуснем голяма част от обичаите - захранване от свекървата, чупене на питка, рязане на торта...
Даже си мислех да има блок маса и да могат гостите да си избират какво да ядат.
Това просто ще бъде едно продължение на сватбения ден.

А другото, което не знам дали ще се осъществи, едни наши приятели, които се ожениха преди нас, но не можаха да сключат църковен брак, понеже попът не дойде  shok, има възможност да се присъединят към нас и да го направим заедно. (макар че пък нали не било на хубаво да се виждат две булки... уф не знам, вече и аз...)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 26, 2008, 14:01:28 »

Мили булки, дали някои от вас биха искали да се присъединят към нашето празненство на 20.06.2009?  give_rose

Аз съм като пристрастена към този форум, даже ми минават някакви налудничави идеи да ставам сватбен агент  blush ама май не съм готова още за това...  badgirl
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 27, 2008, 12:29:45 »

Най-накрая добавих още снимки в албума...   yahoo После пак  blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 03, 2008, 09:35:59 »

Вчера, по случай месечинката, му направих изненада  smile
Казах му да отиде на адрес: ул. Врабча 24.
А там предварително бях направила резервация и бях занесла една свещ (ръчна изработка, синя, във формата на издължена нагоре пирамида) - после ще сложа и снимки... Идеята беше той да се настани първи, а чак после да дойда аз.
Въпреки че не бях направила кой знае какво, той беше много впечатлен - той беше очаквал просто обикновена вечеря в заведение.  girl_wink

От самото заведение - Back Home, вегетариански ресторант, също сме доволни - и от кухнята и от персонала. Получи се много хубава вечер!  danceg
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 03, 2008, 13:57:07 »

Срам не срам, чак сега видях снимките, много сте хубави!! И украсата е страхотна!! Браво на вас!!! Колкото до втората сватба догодина, аз не разбраз, защо, защото искате или както другите правят, налага се в друга страна и т.н.?? Да ти кажа честно аз преди моята сватба даже тайно завиждах на момичетат, които правят две сватби, но след моята видях, че този ден е неповторим и не бих искала да имам втори такъв, това си беше моя ден с плюсовете и минусите! Успех с всичко!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 03, 2008, 14:41:08 »

Честита първа месечинка с малко закъснение!
 Flower Flower Flower
                        Flower Flower Flower
                                               Flower Flower Flower
*INLOVE*Обичайте се! heart
« Последна редакция: септември 03, 2008, 14:42:55 от eli_m » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 03, 2008, 14:59:45 »

Vanilly, втората сватба е, защото не можахме да сключим църковен брак, понеже на нашата си дата, която бяхме избрали година и половина предварително, се оказа че били пости. Та първоначално идеята беше да си го направим съвсем тесен кръг (ние, кумовете и родителите). Но пък майка ми само ми пили на главата, че някои от роднините ги няма на снимки заедно с нас и аз заради това се замислям за този вариант. Та на мен всъщност ми се иска да ги изненадам с тази втора сватба - нещо като втори опит - понеже пък и аз бързо си развалих роклята, тъй като само си настъпвах тюловете и се спъвах в нея. Просто за мен това ще бъде едно продължение на същия ден. Все едно сватбата е била на 8-10 часа, а примерно 15-20 часа smile

Много се радвам, че са ти харесали снимките - общо взето сама съм се занимавала с организацията на цялата сватба, но нямах много време да пиша тук, заради университета - честно казано едвам ми стигаше времето да прочета това, което ме интересуваше. Май накрая се оказа, че единствения недоволен от цялата сватба беше леля ми - защо лака ми бил лилав (той си беше розов и светличък, не беше кой знае какво, но не се и набиваше на очи), защо това, защо онова... Ама това се преживява  girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 03, 2008, 15:00:21 »

Честита първа месечинка с малко закъснение!
 Flower Flower Flower
                        Flower Flower Flower
                                               Flower Flower Flower
*INLOVE*Обичайте се! heart

Благодаря, Ели!  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines