Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 11:58:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври с дъх на есен!  (Прочетена 102609 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 05, 2018, 08:34:05 »

Цвета от счетоводството, вика хахаха  lol lol lol lol lol

Бубе, ама аз за реални хора ти говоря. Що пък да не го срещна Григор Димитров някъде и знам ли къде ще му излезе края Wink

Моят мъж е най-добрият и от вчера пак ми е любим. Ама гледах едно клипче как Крис Хемсуърт тренира. .... ....

Мери, успех на сватбата, дано е весело!

Днес времето е слънчево. Изкушавам се да се замъкнем в зоопарка, ама ще си помисля.


Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 05, 2018, 08:46:34 »

Добро утро.Тия дни при нас са малко ужасни, много натоварени, много лични проблеми и за сега съм се разчекнала мисловно и се опитвам да намеря вътрешен мир.Трудна работа!

Мери ми и аз я чакам скоро да влезе в отбора на бъдещи майки, не ме питайте що ама така мисля.

Свекс, до къде стигнахте с ремонта?

Панде, радвам се за вас!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #62 -: октомври 05, 2018, 08:53:07 »

Мери ми, я отпусни душата и се кефи на слънцето air_kiss Няма как да налееш мозък на някого. На старата работа не ме обучиха. Просто нямаше как за 1 месец да ми обяснят всичко. Момичето излезе в майчинство, а другите се бяха стиковали да не си изтърват работата и не казваха и обясняваха "излишно". Точно затова аз си бях казала, че дойде ли човек, ще обяснявам по 200 пъти, ако трябва. Обучавах момиче за другия офис, 3-ма търговски представители, а после и колежка за нашия офис. Стигнах до извод, че всичко е до човек. Не може онази за другия офис да има претенции, а да не знае какво е сума с ДДС и без ДДС pardon Аз по програмата я обучих, ама общата й култура не можах да повиша. Единият търговец много бавно вдяваше и обяснявах, той ме гледаше с празен поглед, пак наново и взеха, че се получиха нещата, ако ще и по-бавно от нормалното.
Донякъде по-добре, че това момиче отсега е разбрала, че не е за там. Повярвай - по-гадно е да си вече в майчинство и току да прозвъняват да оправяш чужди грешки на уж вече обучен човек.
Вчера имахме супер екстремен ден! Отложих ваксината. Тия от банката бяха объркали и запофичили пари в друго направление и научих ММ как трябва да е малко нахален в края на работния им ден, но да си търси правата. Както майка казва за студентските години - пет минути срам, цял живот вишист Wink Та мотото може да е общовалидно! От много време се каня да си забраня най-близкия офис. Докато висях по опашка предния ден се натъкнах на един поне 80-годишен дядо, който едва креташе и беше видимо притеснен. Подновили му дебитната карта, ама патицата зад гише забравила да вземе вече изтеклата и този човечец бил в шок как не му работи картата и какво става с парите му. Удар може човек да получи от тях beating
Отделно и госпожицата от градината звъня, че кокона търси по странен начин внимание... То не било ходене до тоалетна, не било ставане от леглото, не било "лошичко ми е"... Беше видимо притеснена какво става с детето ми и имахме и двете колебание доколко да вярваме на думите. Мислех, че е отминал ефектът на смесената група, ама не би! huhhuh.gif
Днес съм на нисък старт кой откъде и как ще ме търси girl_impossible

Нас просто ни пере сачмата, и за да си разнообразняваме живота се шегуваме. Моя мъж също уж не поглежда, ама като Мине Цвета от счетоводство и аз се обръщам бре.... до дупе, до гърди!
lol lol lol Фен съм ти!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 05, 2018, 10:22:20 »

А забравих да кажа, че вече сме здравно осигурени с Бамбук, да не ни мислите. От понеделник продължаваме със задачите smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #64 -: октомври 05, 2018, 10:40:49 »

Здравей ТИИ! Днес според Гугъл е международния ден на учителя, та поздравявам ви всички наливащи доброволно акъл! Много точно е това, трябва да спрем да се чувстваме отговорни за всички и аз така залитах. Аз мога да дам, но не мога да принудя отсрещната страна да вземе.

Аз пък да ви похваля един супер бюджетен продукт, спиралата за очи на флормар. Бях си я купила преди няколко месеца, защото моята беше остаряла и за едното събитие, на което трябваше да съм много нагласена реших, че даже да е гадна няма да ми е драма после да я хвърля... иначе и другата щях да хвърля за 2 пъти повече пари поне. То пък излезе разкошно нещо. Четката се върти и дефакто има 3 позиции, с които се постига различен ефект. На моите мигли седи много нежно, не напластява, но добавя обем, дължина и извива... и таз прелест за около 12 пари.

Аличка, с банките се хващам за главата само. Лудницааа... имах неблагоразумието да си загубя токена и се наложи да си правя промени по електрнното банкиране, 3 посещения на офис и около 4 или 5 загубени часа. Та така се облекчават клиенти...

Миленка, пожелавам ти и аз майчинство... предвидено, непредвидено... на там ми вървиш от доста време. Аз пък се връщам на работа, обещала си ми шопинг за красоти. Кога ще ме включиш в графика?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 05, 2018, 14:01:10 »

Миленски, аз пък както знаеш, не ти пожелавам нищо, освен ако не е за твое добро, комфорт и водолейско леене на щастие. Wink Че свекърва ми така се молила да забременея, ама някой мен питал ли ме е pardon, ама сега довечера й го водя, да си задоволи  последиците от молитвите наяве със заешка супа и извеждане по парка. pardon
Не вярвам в трупането на имунитет, споделяла съм ви го. Моят педиатър има обратна теория на общоприетата- че до две годишна възраст се изгражда имунитет, именно като не ги сблъскваш нонстоп с проблематики от вирусен произход. Няма значение, в крайна сметка всички ще изкласим. Не ми е зор. pardon
АЛи, моята приятелка казва че лекарите все се оправдават с тия зъби за всичко до двегодишна възраст, но аз също не смятам че е от зъбите. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 08, 2018, 07:29:35 »

Добро утро!Понеделник е, нова седмица, нов късмет, как сте?На нас месеца ни тръгна криво, не седмицата, да видим как ще завърши.Цяло лято бях Дзен и сега октомври ще ми разкаже играта  angry Направо  искам да избягам.

Хубав и усмихнат ден на всички ви!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #67 -: октомври 08, 2018, 08:16:22 »

Здравейте!
Имах поредица от зареждащи дни. В петък откраднах малко време, за да видя Булчето и Свекърва. Дребният беше полузаспал и леко крив, ама изтърпя прищявките на мама Wink Събота и неделя бяхме в София. Видяхме се с кумците, разходихме се, заредих се много. Както винаги, времето не ни стигна за всичко pardon
В събота имахме годишнина от сватбата. heart След нервозна предходна седмица, все пак в неделя минахме през центъра и успях да купя подарък на ММ. Бях решила да му взема портфейл, ама исках той да си го избере, че е много индивидуална вещ. До последно не му казах къде отиваме, ами беше "Сега наляво, тук надясно, пак наляво, хайде ела сега и си избери...". blum
Сега навлизам в работен понеделник. Вкъщи до вратата има 2 пръста листа и кал от детската количка, има и 100 чанти и торбички с багаж за оправяне, както и поне 2 камари с дрехи, които някак трябва да заемат мястото на летните предшественици.
Стискайте ми палци, че трябва да ходя до банката и да напомня за нас да си оправят бакиите от миналата седмица.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 08, 2018, 08:35:30 »

Добро утро!

Ние вчера бяхме на селски туризъм и този път по-успешно. Алекс се забавлява много. Храни животните, гониха се с кучето. Бяхме решили, като стане време за следобеден сън да се прибираме, но останахме и спахме там. Единствено поводът за посещението ни не беше хубав - една година на бабата на ММ.

Сега съм в чужденка дали да водим Алекс на проверка, заради пъпките, като имаме час или да се обадя да го отменя. Той е доста по-добре и не мисля, че личната ще ми каже нещо съществено. Така и не разбрахме от какво беше този обрив.  nea

Като гледам прогнозата се очертават топли дни, което ме радва.   smile

Али, честита годишнина!  give_rose

Сякаш и друго исках да пиша, но забравих.

Хубава седмица!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 08, 2018, 08:50:04 »

Здравейте!

При нас почивните дни минаха доволно. В събота ходихме в огромния шопинг център. Свършихме си работа, ама до там имаше задръстване по магистралата, после голямо въртене докато паркиране. Та и голямо мрънкане съответно.
В неделя ходихме в един парк и уж лежерно го давахме, докато ММ не реши да местим 5 крилния гардероб. Та нашите гледаха Бамбук по Вайбър, докато ние разглобявахме и слобявахме lol  lol

Хубава седмица на всички! И тук времето е хубаво и ще изведа Бамбук по някое време smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: октомври 08, 2018, 08:56:54 »

Маги, както и да завърши, все ще свърши и нова ще почне good Дишай дълбоко и ако можеш, мисли приоритетно heart heart heart
Не сме свършили с ремонта, излезе замазване на ситуацията. Така май ще го караме. За истински, добър ремонт се искат много пари, което пък ми се струва безсмислено. Почти 20 години сме тук, мебелите са некачествени, строителството е некачествено, общите части са отврат, няма асансьор... Единствено локацията е добра, на две спирки от Центъра, с голям парк от едната страна и толкова. Идват ми мераци на отливи и приливи за окончателно местене, ама Родният не ми се връзва на акъла.
Сега на преден план ми е как да направя преходи за количка /инвалидна/ към банята и терасата. Мислех, че има готови в специализираните магазини, но няма точно такива, като мост. Сега се чудя дали не може да са дървени, ама с колкото и майстори да говоря, гледат ме като неразбиращи. Отгоре на всичко ще е и индивидуална /единствена/ поръчка и сигурно би струвало майка си и баща си. Нямам и познати, дето да им идват отръки разни майстории, поне да поприказвам с тях, да ми дадат идея crazy. Та така...
Поне времето е хубаво. heart
Хаха, вчера си харесах обувки, немски, спортни, удобни, без забележка. Обаче не можаха да ми намерят лявата. diablo Или изобщо не са били чифт с еднаква номерация в кутията, или някой се е сдобил с обувки, дето не може да носи, но още не го знае. Щях да се пукна от яд, но се утешавам, че може да има друг по- зле, дето и да е платил 90лв. Чакам да ми се обадят от магазина. smile
Много съм доволна, че усняхме да се видим в петък, макар и за съвсем малко с Булката и Аличка.  Дребният е разкошен крив, представям си в добро благоразположение на духа колко е златен heart heart heart. Хаха, докато бяхме там, видях колега на мъжа ми, с когото бяха заедно в командировка, а аз знаех, че чак вечерта ще се прибират. В знак на протест, намерих къде да се размотавам още 3 часа. Отварям вратата вкъщи и какво да видя - непредвиден собствен мъж, гладен и леко болен. Ами то си е казано, като се връщаш по- рано от командировка, пък обаждай се, не се знае какво ще свариш Wink. Сега да пратим по дяволите 40 годишен брак за някакви изненади ли? funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 08, 2018, 10:00:26 »

О Свекс, аз веднъж за малко да си взема боти с различни обувки.Едната 38, а другата 39.Добре, че имам навика да обувам и двете обувки в магазина да се разтъпча с тях.
Колкото до апартамента виждам вече огромната нужда от асансьор и колко хубава придобивка е.Особено за хора в напреднала възраст, защото иначе ставаш затворник. Ужасно е.Ние като правихме ремонта гледахме праговете да ги махнем.Успяхме почти навсякъде, но банята и тоалетната не успяхме.След като разкъртихме всичко до плоча, пак не се получи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #72 -: октомври 08, 2018, 10:19:45 »

Привет привет,

Да се разпиша и аз докато не ме е погълнала ламята!

Много хубаво беше петък че се видяхме, много съжалявам че за толкова малко, но както винаги се катерих на колове  lol После на излизане се загубихме в Пловдив, не знам що така GPS-a настояваше да ни прекара през центъра, а аз упорито отказвах, та се въртяхме половин час около гарата....На мм много му хареса офиса там, аз имах забележки към хората обаче, освинили са го...

Уикенда изкарахме много добре, като изключим сополите на Зверо и че мм искаха да го арестуват  badgirl, нищо сериозно, спря го патрулка докато чакахме за фризьор до блока и се започна, ровене, натиск, признай си да не ти слагаме белезници пред детето... пък той в чантата носеше тоалетна хартия, мокри кърпички и за беля пачка пари токущо теглена от банкомата за да платим на детегледачката по 20 лв... Размина му се де... Вчера напазарувахме за Зверо дрешки, зимно яке,срещнахме случайно приятели и си откарахме до късно с тях. ММ беше решил че ще води Звер на първия си мач  heart. Та нагласиха се от вкъщи, шалове, шапки. Отидоха по традиция на заведение първо с приятелите на мм, пил сокчИ. Почна мача в 19:30 те се прибраха в 19:55  lol laugh. Оказа се пълен стадион, много викали чичковците, почнал да иска да се прибира, таааа славно завърши първото му посещение. Вкъщи докато гледаше обаче мача на ТВ се радваше че е бил там

svekarva той все пак се е прибрал по-рано хахахах, яде ли супа?
Alichka Честита годишнина!
Пандей стана ли ви уютно вече в дома?
Маги що си разбалансирала фън шуйто така?


Хайде, отивам да си бърша градинските сополи, че и мен ме застигнаха, естествено преди командировка...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 09, 2018, 07:30:09 »

Ама вие съвсем зачезнахте!

Панде, как е Австрия, как се чувстваш за сега там?

Булка, кога си в Париж пак?Как са сополите?

Свекс, много ли е болен родния или симулира, за да не му завиждаш?

Миме, как сте с Алекс?

Али, къде намираш толков енергия, аз нямам сили да си вдигна главата сутрин, а какво остава да обикалям като теб.

Еми, как сте вие?

При нас има малко промени и ежедневието ни става още по-весело.Заведох Моника на художествена гимнастика и на нея взе, че и хареса, та два пъти седмично ще е гимнастичка.Вчера я заведох на керамика и това и хареса.Сега мисля да я отписвам от английския в градината, не виждам смисъл от него, честно и да видя какво друго ще има и дали да я записвам там, тя ще каже.Вечер вече нямам и една свободна минута, от понеделник до петък всяка вечер е заета.Важното е че тя е щастлива, а  аз не се отказвам от танците си  blush  Жонглираме с ММ яко, но важното е че се справяме за сега.

Хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 09, 2018, 08:22:13 »

Вчера явно всички са били заети след сутринта.

Добре сме, Маги. Нареждаме се. Днес ММ може би ще вземе легло за гостната, ако го хареса. Диван за хола търсим. Сега там е празно и много кънти.

 Тази седмица има срещи сутрин и затова не обикаля институции. Той затова и беше два дни отпуска миналата седмица, уж всичко да свършим за два дни, но не стана. То и за два часа може да се свърши, но като не знаем езика и става бавно, защото за всичко се чудим.

Бамбук ме събуди в 7:15, по древна на стол в кухнята иси легнахме пак. Понеже много се отвива, а не иска вече чувапче, сега спи с цяла поларена пижама и е като играчка, само за гушкане.

Тук за сега е мъгливо. Дано се приятни.

Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines