Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 06:07:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЕСЕН НАПИСАНА ЛИЧНО ЗА НАС  (Прочетена 2878 пъти)
 
Shoshka
Регистриран

Публикации: 2


« -: март 27, 2012, 11:23:12 »

Здравейте на всички smile
Попаднах в този форум, защото съм шаферка на братовчедка ми, с която сме много близки.
Искам да попитам ако имате опит или представа, защото не видях такава тема
ОРИГИНАЛЕН ПОДАРЪК ЛИ Е СПОРЕД ВАС да подарим на МЛАДОЖЕНЦИТЕ специално написана песен за тях, за първият им танц ( който за сега е планиран като блус на известна балада, която няма особено сантиментална стойност за тях ). Та попаднахме с другите момичета на една обява и защото компанията, която го предлага е известна, а текстописеца и композитор се оказа също известен, чудим се дали да направим това.
Моля ви дайте съвети. От нас никой не се е женил още... А много искаме да не им подаряваме сервизи и вази biggrin Ако имате и други идеи споделяйте plssssss
Ето част от обявата. На мястото на името на фирмата ще сложа звездички, да не правим реклама.

" ********* ВИ ПРЕДИЗВИКВА! Зарадвате любимия за Вас човек с авторска песен написана специално за него и изпята с послание лично от Вас.

Това би било невероятен подарък, ако:

- търсите извинение или прошка

- се измъчвате от несподелена любов

- искате да направите нестандартно предложение за брак

- искате да се обясните в любов

- си имате бебе и искате да благодарите на някого

- искате песен за всякакъв повод

За всеки вкус и предпочитание...ПОРЪЧАЙТЕ авторска песен! Назовете повода. Изпейте я лично и я поднесете на любимия човек.

Не се колебайте, бъдете ОРИГИНАЛНИ! ...."
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 27, 2012, 13:04:36 »

Идеята е много оригинална и на мен лично ми харесва, особено ако песента, която са си избрали няма някаква сантиментална стойност за тях. Всичко обаче е много индивидуално и трябва да се съобрази с вкуса на младоженците, тоест текстът и музиката да са такива, каквито биха се харесали и на двамата.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 27, 2012, 15:41:43 »

На мен също ми харесва много като идея. Оригинално е и със сигурност ще ги зарадва, а и се получава две в едно... подарък за младоженците и песен за първи танц. Ако ние с бъдещия ми съпруг нямахме "наша" песен, определено щях да се позабавлявам искрено на една такава изненада. Подкрепям напълно такъв вид идеи good Успех!
Активен
Shoshka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #3 -: март 28, 2012, 11:17:38 »

Благодаря момичета,
И ние се спряхме окончателно на песента, сега ще отидем в звукозаписното студио.
Дано стане хуваба, избрахме рок балада да е lol)
После ще пусна клипче lol)

А искам да питам има ли актуална тема сватбените организатори ? Не се справям много, много във форума още.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 28, 2012, 16:07:06 »

Shoshka, точно на такава тема не съм попадала, но общо взето всички теми в раздела Приготовления за сватбения ден са свързани със сватбената организация. Има теми за сватбите в отделните градове, за ресторантите, за църквите, за ритуалните зали, за шаферките, кумовете и т.н. Просто трябва да потърсиш нещата, които те интересуват.
« Последна редакция: март 28, 2012, 16:12:24 от sunset » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines