Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 21:59:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124871 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 21, 2015, 10:35:34 »

аз  им имам телефоните...преди време направих списък на магазините във Варна:
Ласпоса
Холидей
Алегра
Росица Котюр
ShiShi
Ако се сетиш за нещо моля те кажи smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 21, 2015, 10:48:19 »

Ами щом искаш до към 1000 лв... (като поръчвах моята да ми я шият им казах, че повече от 1000 няма да дам, и виж ти, обадиха ми се и ми казаха, че щяла да излезе между 950 и 1050... Дадох 1000 накрая) Aegean fashion group  не е за теб :Р Както казах и в Ласпоса ще е трудно да намериш такава, освен ако не я шиеш (както моята). Около ритуална зала са на по-нормални цени, там имаш шанс :Р Не знам точно кои са магазините, но както казах, са на едно място и нямат необходимост от предварителен час. Дано успееш да намериш мечтаната рокля smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 21, 2015, 11:04:23 »

Дано....Aegena даже и не съм я планувала и вече и Ласпоса....Още щом разбрах, че там са роклите на Pronovias и се отказах....Знам, че е ВАЖЕН ден и трябва да съм БЛЕСТЯЩА, НО повече от 1000 лв за рокля  blush НЯМА НАЧИН... все пак това са пари, гостите ще са около 200 и може да се инвестират в нещо друго вместо в роклята... това е лично мое мнение smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 21, 2015, 11:44:13 »

Голяма сватба smile И аз съм на същото мнение, няма смисъл толкова скъпа рокля :Р Поне за нашите финанси де, ако взимах 5 бона заплата щях да си купя по-скъпа рокля smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 21, 2015, 12:05:28 »

ако питаш мен аз предложих на моя да избягаме в Лас Вегас и да се оженим, ама УВИ не ми мина предложението  nea аз исках МАХ 150 ама моите родители се вълдушевиха много и стана еднаа.... shok
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 21, 2015, 12:21:22 »

Абе те и моите родители се въодушевиха, но им казах, че сами си правим и плащаме сватбата, така че ние ще решим кои да са гостите, каква да е роклята и т.н. И те не се бъркат и не се сърдят, а само се радват при всеки напредък в подготовката smile Майка ми всеки път като й пратя нова снимка и отронва по някоя сълза от радост Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 21, 2015, 14:19:30 »

Да ви кажа честно, първоначално и аз бях на "искам рокля до 1000лв", после като видях за какво иде реч и ми се дорева. Има къде да ми я ушият, вероятно само материалите щях да платя, ама после да се чудя ще стане ли нещо, няма ли...отказах се и прежалик малко над 1000лв. Просто не харесах по-евтините рокли, а с Асеновград не ми се разправя грам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #412 -: април 21, 2015, 15:41:54 »

Моята е под 1000 и в Холидей като ходих всички бяха в тази ценова категория, а пък изглеждат супер, така че може да се намери (зависи и колко е капризна булката де smile ) Успех!
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #413 -: април 21, 2015, 16:58:33 »

моята е 670 лева, сега в събота ще я поръчвам  smile и аз си бях определила 1000 лева като цена, макар че честно казано и те ми се виждат много, в холидей са хубави роклите и качествени, от много приятни материи, но за мен са им много над 1000 лева  smile така или иначе всеки си приценява
важното е не дали роклята е от 300 или от 3 хилиди лева, а как се чувстваме с нея  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 21, 2015, 18:14:29 »

milady, точно така! Както бях писала назад, не е важно каква е роклята. Всяка рокля е булчинска, ако се носи от булка. За булките с малък бюджет има много симпатични рокли в H&M и другите големи вериги.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 22, 2015, 08:19:10 »

За това, че материите в Холидей, никак не съм съгласна, че са хубави.. Но, важното е с какъв бюджет разполагаш и да се харесваш в роклята, да ти е удобно.. Една голяма част от хората на сватбата няма да разберат защо едни сме дали 1-2-3хил. лв., при положение че може и 200-300-400, въпрос на разбиране и възможност, както и желание.. Всяка булка притежава най-красивата по нейните разбирания рокля и това е достатъчно. Винаги ще си личи кога булката се чувства красива и кога има някакви притеснения, а това може да стане, каквто в рокля за 4-цифрена и нагоре сума, така и в по-евтините такива  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 22, 2015, 08:26:52 »

И аз отначало си мислех, че може да си намеря някоя хубава рокля на нормална цена. Обикаляйки обаче осъзнах, че повечето евтини рокли са под всякаква критика. Дори се чудя как хората ги купуват. Знам, че е нормално за малко пари и качеството да е ниско, но все пак имах някакви надежди.
Специално в Холидей си харесах 2-3 рокли, но като им видях цените, направо си излязох с овесен нос.
Наистина, платовете бяха хубави.
За отношението на продавачките, не един път се е обсъждало. Ако видя някоя да ми се прави на много интересна, директно си излизам от магазина. Сега, обаче обикаляйки за рокля се опитвам да не реагирам така, защото знам, че "тук" може да е и моята рокля.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 22, 2015, 08:31:16 »

Като говорим за цени на рокли се сетих за една позната. Макар че сватбата й беше преди 4-5 г. още се носи мълвата за неземната й рокля  heart харесали я булчински салон в Истанбул, но струвала 5хил. евро  sad майка й я посъветвала да изчака първо заради цената второ щели да минават през Асеновград на връщане. От там са купили някаква евтина рокля под хилядарка. Прибират се вкъщи обаче булката не спира да плаче за роклята от Истанбул и младоженеца не издържал на сълзите й и отишъл и купил въпросната рокля  heart коментарите още продължават - някои казват, че е глезла, други се възхищават на младоженеца  crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 22, 2015, 08:40:38 »

 Offtopic Фани, евала на младоженеца. Значи никога няма да забравя, когато започнах да гледам рокли и казах на ММ, че ще гледам да е до 1000лв, понеже не можем да си позволим по-скъпа. Той ми каза, аз искам ти да си купиш роклята за която мечтаеш и която си харесаш, без даа се интересуваш от цената, аз мога да съм с костюм от 500 и от 1500лв, но булката е най-важна.. Тези му думи ме изтреляха в небесата..  heart Аз, далеч не мисля така разбира се. Не смятам, че булката трябва да е толкова егоцентрична, че да си позволи рокля за няколко хиляди, а младоженецът да се слее с всички гости и да не се забелязва.. Но, самите му думиии  heart

Имам познати, които при закупуването на костюма за младоженеца, нямаше проблем и дори не стана въпрос за цената (а беше от доста скъпите). Като стана въпрос за булката, се пестеше и налагаше мнението си, че 1000 са безумно много пари.. Просто останах без думи, когато разбрах..
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 22, 2015, 09:02:20 »

За цените на роклите се говори постоянно тук. Не е важно колко е скъпа, важното е да ви е комфортно.Аз бях свидетел на няколко случки, които ме отказаха от роклите за по 300-500лв.
Тони, хич не е  Offtopic това! Пърованачално и ММ беше на моя акъл - рокля над 1000лв-абсурд. Ама после ни каниха на една сватба лятото. Булката не се вълнува много от мода и рокли, даже й шиха роклята 2 седмици преди сватбата. (не беше бремнна)  crazy На пръв поглед хубава рокля, приемлива цена (400-500лв). Всичко мина ОК в ритуалната и църквата, отидохме в ресторанта- мацката препотена, материите леко понамирисват, понеже са шили роклята с нискокачествен шифон. Отделно тюлът под роклята се оказал толкова твърд, че я беше прежулил по краката. Не искам да плаша и да навивам никого за скъпа рокля, но след тая картина-мерси. Краката й прежулени и зачервени....тя едвам диша. Ние се бяхме наметнали с шалове и горнища, от нея тече вода. А тя е зиморничева и в тях целогодишно поддържат 28градуса.
Мога да разкажа и друга история на моя приятелка...пак с малък бюджет. Накря в ресторанта я пришивахме, понеже се разпадна! РАЗПАДНА СЕ! Декоративните камъни се отлепиха.
Има значение колко струва и къде е шита. Ако искате да ви шият роклята в ресторанта, понеже някой шев не е издържал- ок.

Фани, много мил жест от страна на младоженеца. Наистина е скъпа роклята, но сигурно е била прекрасна! Аз просто не бих премерила такава скъпа рокля.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines