Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 18:47:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 181389 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: август 02, 2007, 16:33:20 »

Radost, вашата история е много хубава, даже малко си   cray
И нека приказката ви никога няма край....... twohearts
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: август 06, 2007, 12:09:56 »

на 03.08 на сестра ми и предложиха брак
беше страшно романтично  girl_in_love
организацията беше моя и на милото DANCE

предложението беше на плажа, имаше одяло, 10 малки свещи, шампанско, спец. чаши за шампанското малини  girl_in_love
получи се невероятно, още повече че тя нищо не подозираше
пръстена е великолепен - бяло злато с голям камък циркон
сватбата я плануват на 31.05.2008 живот и здраве
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 06, 2007, 12:13:37 »

ехаа поздравления на твоята сестра и браво на вас за организацията много хубаво звучи !!!!! родителите ви са много щастливи сигурно !!!! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 06, 2007, 12:22:49 »

мама се побърква вече  tease
сега моята сватба която толкова чакана, а след няколко месеца и сестра ми  laugh
докато никоя не искаше сега и двете yahoo
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 06, 2007, 12:53:01 »

мама се побърква вече  tease
сега моята сватба която толкова чакана, а след няколко месеца и сестра ми  laugh
докато никоя не искаше сега и двете yahoo

Майка ти е щастливка. Двете й дъщери ще се омъжват. От това по-хубаво има ли? Много щастие й пожелавам и тя да се включи във форума - нали е бъдеща булка. blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: август 06, 2007, 13:33:36 »

найка ти верно ще се побърка от радост от подготовки Yes не е лесно за толкова крартък период от време да омъжиш 2 дъщери DANCE много хубаво сте организирали предложението  Cray сестра ти е щастливка danceg и хайде включвай я във форума
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: август 21, 2007, 14:54:52 »

На мен милото ми предложи на рожденния ми ден!Беше нервен цял ден като се чувахме по телефона и учудващо не ми подари подарък до вечерта и аз заподозрях малко, че нещо става...Вчерта като се прибрах от работа щяхме да излизаме да празнуваме двамцата за рожденния ми ден на италиански ресторант  CHEERS и докато аз се преобличах той дойде при мен в стаята и падна на колене... и ми подаде една малка кутийка  blush и ми зададе така дългоочаквания въпрос.... на който аз разбира се отговорих веднала с ДА  yahoo и двамата треперехме от вълнение и бяхме със сълзи в очите от радост DANCE И след това италианския ресторант беше прекрасен романтичен завършек на вечерта........
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #322 -: август 21, 2007, 15:08:56 »

На мен милото ми предложи на рожденния ми ден!Беше нервен цял ден като се чувахме по телефона и учудващо не ми подари подарък до вечерта и аз заподозрях малко, че нещо става...Вчерта като се прибрах от работа щяхме да излизаме да празнуваме двамцата за рожденния ми ден на италиански ресторант  CHEERS и докато аз се преобличах той дойде при мен в стаята и падна на колене... и ми подаде една малка кутийка  blush и ми зададе така дългоочаквания въпрос.... на който аз разбира се отговорих веднала с ДА  yahoo и двамата треперехме от вълнение и бяхме със сълзи в очите от радост DANCE И след това италианския ресторант беше прекрасен романтичен завършек на вечерта........
Браво миличка много се радвам за вас- било е страшно вълнуващо, като те чета и аз се развълнувах  give_rose
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 22, 2007, 11:55:30 »

На мен милото ми предложи на рожденния ми ден!Беше нервен цял ден като се чувахме по телефона и учудващо не ми подари подарък до вечерта и аз заподозрях малко, че нещо става...Вчерта като се прибрах от работа щяхме да излизаме да празнуваме двамцата за рожденния ми ден на италиански ресторант  CHEERS и докато аз се преобличах той дойде при мен в стаята и падна на колене... и ми подаде една малка кутийка  blush и ми зададе така дългоочаквания въпрос.... на който аз разбира се отговорих веднала с ДА  yahoo и двамата треперехме от вълнение и бяхме със сълзи в очите от радост DANCE И след това италианския ресторант беше прекрасен романтичен завършек на вечерта........

Колко вълнуващооооооо! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Браво на твоето момче!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: август 22, 2007, 14:56:49 »

 DANCE И аз бях много щастлива, когато се случи!!! И още съм де, защото чакам с нетърпение сватбата ни heart То милото винаги е било всичко друго, но не и романтичен и за предложението можеше да се постаре повече, напр. да ми предложи в ресторанта.. да ми даде и едно цвете.. но както и да е pardon Аз си го знам, че просто не му се отдава и не може да се старае много, много... Но аз си го обичам и такъв  girl_in_love
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: август 22, 2007, 14:57:37 »

лелее момичета,аз по принцип като почна да чета някоя тема я взимам на един дъх.обаче тези 22 страници направо ме побъркаха от радост и трябва да ви кажа че приключих с подути от рев очи.. cray
на мен предложение не ми е правено,може би за това толкова плаках докато четях вашите истории-защото винаги сам се питала как ще се чувствам в такъв момент и естествено заради спомена и емоцията Cray.ние сме 6 години заедно като от 2 живеем заедно.предложението го направих аз.един ден просто реших че искам да сме семейство и да го обявим пред целия свят.вечерта го попитах направо-той малко(даже доста)онемя  Oh my ... ,но после се освещи и почнахме да си правиме планове.и така...сега ми остава малко до сватбата.
на всички пожелавам много много здраве,любов и щастие give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: август 22, 2007, 15:05:58 »

Мила, не се разтройвай, моето предложение дойде след като си бяхме говорили много пъти за това и след като аз от една година му повтарях, чче е време, а той все се страхуваше crazy И колкото и никой тук да не признава всички мъже се страхуват от брака и все отлагат, все се дърпат сякаш ще ги колиш...Те винаги не са готови! А за твоята постъпка се изисква огромна сила, за което те поздравявам и уверявам те колкото и романтични и невероятни да звучат всички истории , навсякъде има нещо, което на нас момичетата не ни допада и не е както трябва!В смисъл може да сме очаквали нещо съвсем друго... И моята история уж звучи романтично, но бих казала, че за мен беше малко разочарование, защото го усетих и защото той не се постара достатъчно и не беше изобщо романтично настроен, както на мен би ми се искало  hysteric
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: август 22, 2007, 15:13:08 »

Мила, не се разтройвай, моето предложение дойде след като си бяхме говорили много пъти за това и след като аз от една година му повтарях, чче е време, а той все се страхуваше crazy И колкото и никой тук да не признава всички мъже се страхуват от брака и все отлагат, все се дърпат сякаш ще ги колиш...Те винаги не са готови! А за твоята постъпка се изисква огромна сила, за което те поздравявам и уверявам те колкото и романтични и невероятни да звучат всички истории , навсякъде има нещо, което на нас момичетата не ни допада и не е както трябва!В смисъл може да сме очаквали нещо съвсем друго... И моята история уж звучи романтично, но бих казала, че за мен беше малко разочарование, защото го усетих и защото той не се постара достатъчно и не беше изобщо романтично настроен, както на мен би ми се искало  hysteric

е да но е чакал рожденния ти ден, което показва, че се е постарал  !!! smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: август 22, 2007, 15:15:13 »

Може и така да е, но аз си го представях по-романтично.... Както и да е права си, не отричам.
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: август 22, 2007, 15:18:32 »

аз знам че ние жените сме все недоволни..  diablo.особено аз пък с тая зодия овен,обаче ми се искаше да се е постарал.да седне и да помисли-как да го направи за да ме разплаче и да ми направи незабравим тоя момент.
аз винаги се бъзикам че в нашата връзка аз съм мажа,но поне в това исках да се чувствам поглезена,изненадана,обичана.не че не съм обичана,но искам да ми се показва с жестове...затова сам ЗА дори за най-баналните предложения за брак,но да има такива.някъде назад четох че им казвате клиширани но не са-те просто са истински pardon
не е било както ти си си го представяла но се е постарал и това му прави чест
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines