Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 23:17:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 183128 пъти)
 
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #435 -: март 25, 2014, 14:54:31 »

Относно обръчите...не знам защо бях с впечатление, че са ужасно демоде...при положение, че пазара предлага такива страхотни рокли и техния обем е достатъчно да се постигне от тюл или рафълс, или каквито и да са там други идеи и платове, че тези обръчи ми се виждаха абсолютно излишни...е, да ама не! Роклята, която избрах е дотатъчно богата и обемна, но...когато добавихме една пола, с един, единствен обръч...не мога да ви опиша как лекичко се почувствах..
При положение, че планираме лятна сватба...идеята всички тези платове да ме спарват , да ми минават между краката  pardon и да се спъвам и оплитам в тях..този един, единствен обръч ми създаде пространство вътре в самата рокля, в което не само да се движа невъзпрепятствано, но и да не ми бъде горещо...Моят съвет е, да не се отказвате напълно от обръч, независимо дали роклята ви ще бъде русалка, А или принцес. Според мен един обръч е напълно достатъчен да се чувствате удобно и да не се притеснявате как вашият любим ще ви носи на ръце  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #436 -: март 25, 2014, 15:15:04 »

Laphroaig направи му комплимент на човека, това е бащата на младоженката  smile
Супер рокля е това, много ми харесва, моделът е на Проновиас. Имам възможност да я купя точно ама точно тази рокля от снимката за 1350лв. обаче е много голяма, много дълаг шлейф... не знам... а и си е доста пари за ползвана рокля, даже на химическо не е давана. Предпочитам от Китай, хем ще е нова, хем ще е по евтина. Иначе мацката каза, че и тази е 100% полиестър макар и да е струвала 4000 лв нова от магазина
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #437 -: март 25, 2014, 15:20:15 »

Аз за това си харесвам роклята с цепката, хем да ми е проветриво на кълките, хем да ми е по лесно за ходене, а и цепка и асиметричност са моят елемент и без това. Аз имам доста слаби крака и особено от коляното надолу и много обичам да ги показвам. Който си няма с какво да се похвали нагоре около деколтето - залага на други акценти...  blum

marmalade много ми харесват точно тези дантелените рокли на мен, само ще ти препоръчам да не я поръчваш в чисто бяло. Вземеш ли я в екю, слонова кост, шампанско веднага ще има по-винтидж вид дантелата и на снимките изглежда по-готино. Китайската дантела е по грубичка съм чувала и в бяло бие на тюлени пердета малко, според мен. На снимката дето си пуснала се вижда доста точно какво имам предвид.
« Последна редакция: март 25, 2014, 15:24:28 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #438 -: март 25, 2014, 15:31:26 »

Laphroaig направи му комплимент на човека, това е бащата на младоженката  smile
Супер рокля е това, много ми харесва, моделът е на Проновиас. Имам възможност да я купя точно ама точно тази рокля от снимката за 1350лв. обаче е много голяма, много дълаг шлейф... не знам... а и си е доста пари за ползвана рокля, даже на химическо не е давана. Предпочитам от Китай, хем ще е нова, хем ще е по евтина. Иначе мацката каза, че и тази е 100% полиестър макар и да е струвала 4000 лв нова от магазина

хахахаха ами браво , готин и младолик татко  Yes Роклята е много хубава, но да си я изпере все пак, колкото и парички да й иска... huhhuh.gif Моята избраница е горе-долу такава сумичка, каквато булката е платила за Проновиас...иии доста е над парите, които смятах да похарча, ноооо ....няма втора, просто..всяка друга е компромисен вариант...но възниква въпросът , какво да я правя след сватбата, не ми се продава..но е грехота да стои затворена в гардероба и си мисля да й дам шанс...да ощастливи друга булка, за разбира се 30-40 % от цената, която аз съм й платила ....
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #439 -: март 25, 2014, 15:32:12 »

още малко медец за душата  danceg


* Copy of color01-nude.jpg (69.48 KB, 380x248 - видяно 2096 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #440 -: март 25, 2014, 15:34:30 »

Ооо да божествен цвят... много ми харесва

А за роклята, скъпичка е но щом можеш да си я позвилиш, да ти е честита. Аз предпочетох да вложа повечко във фотото и видеото, просто не ми е в природата да давам много пари за дрехи и в ежедневието съм така...  smile
« Последна редакция: март 25, 2014, 15:41:57 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #441 -: март 25, 2014, 15:49:45 »

Абсолютно те разбирам, защото аз съм тъкмо обратното...давам страхотно много пари за дрехи, но си ги пазя супер много, само на химическо и гладене...и ги нося с години, а роклята ..един ден и после в гардероба, не е никак практично, но...
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #442 -: март 25, 2014, 15:54:26 »

Обаче сега ако кажеш и че си я взела в цвета като на снимките, направоооооооооооооо...  Bravo Ох, размечтах се...
« Последна редакция: март 25, 2014, 15:56:05 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #443 -: март 25, 2014, 16:04:49 »

biggrin Не, цвета е ivory.... но този цвят от снимката....е моят блян  smile не посмях да търся такава рокля, защотооо бях сигурна,че ще я грабна и никога няма да я пусна yahoo за това...за сватбата на сестра ми , си запазвам правото да се облека с такъв цвят, но в къде, къде по прибрана рокля  pardon
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #444 -: март 25, 2014, 16:39:30 »

Я, кажи какво стана с избора на агенция, на кого се спря? Избра ли фото и видео?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #445 -: март 25, 2014, 16:40:52 »

Момичета,незнам дали тук е мястото,но някой да има идеи за евтин хотел в кв.Чайка или близо до него,говоря с нощувки под 40 лв за двойна стая  sad Че може би се ориентирваме за ресторанта на Бялата къща,но ми трябват повече стаи за нощувка-около 20 двойни.
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #446 -: март 25, 2014, 16:52:17 »

Я, кажи какво стана с избора на агенция, на кого се спря? Избра ли фото и видео?

Спрях се на агенция- Пертито  smile, с водеща Тони Александрова и ДЖ Венци, за фото и видео-  Яна Пенева и Ангел Ненов/ за сватбения ден и за следсватбена сесия/, видео- Ангелушев, фризьор- Кина Кудева, поканите ще са готови до края на седмицата, а проекто-поканата е просто  yahoo датите са ритуали и ресторант са отдавна запазени... остава под въпрос ангажиране на бенд и флорист...


* 1980676_10202793692579874_177215641_n.jpg (49.19 KB, 637x960 - видяно 151 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #447 -: март 25, 2014, 18:14:12 »

Ааа я кажи за бенда, каква е офертата там, цялата вечер ли са или как... Цените как са също ме интересува? А къде ще го сложите бенда всъщност?
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #448 -: март 25, 2014, 18:15:59 »

Момичета,незнам дали тук е мястото,но някой да има идеи за евтин хотел в кв.Чайка или близо до него,говоря с нощувки под 40 лв за двойна стая  sad Че може би се ориентирваме за ресторанта на Бялата къща,но ми трябват повече стаи за нощувка-около 20 двойни.

До бялата къща няма ли един по-голям хотел?
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #449 -: март 25, 2014, 18:38:01 »

Ааа я кажи за бенда, каква е офертата там, цялата вечер ли са или как... Цените как са също ме интересува? А къде ще го сложите бенда всъщност?

С това, къде ще ги сложа, направо ме настъпваш по мазола biggrin не са за цяла вечер, около час и половина до два...3 пъти по половин час горе-долу. Цените започват от 1200-1500 ако не се лъжа за това време. В нашия случай бенда ще е за афтър-а, ако мога така да се изразя...тъй като силната музика ни разрешават до 23 ч. След това или ще стоим на тиха, фонова или ще се местим...решихме да ползваме нощния клуб, който ще отворят за нас и там се местим с диджея и бенда ще са се приготвили вече за купона...ще бъде рок бенд  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines