Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 07:32:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 183165 пъти)
 
BONBON
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #210 -: февруари 08, 2014, 18:26:39 »

ние ще сме около 70 човека. Ако искаш попитай ги за украса, на мен ми пратиха оферта. Избрахте ли вече фото, видео и DJ?
Активен
shik
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #211 -: февруари 08, 2014, 18:37:37 »

нэе ,много бавно ни вйрви организациqта,молq те пи6и ми  на ли4но сёб6тение за да  разменим скйпе :)ще се  радвам!
« Последна редакция: февруари 14, 2014, 08:21:42 от Teo » Активен
mimi_vali
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #212 -: февруари 08, 2014, 20:35:41 »

Някои да има инфо колко души се събират в сватбената зала на хотел Вентура в Аспарухово. smile
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #213 -: февруари 08, 2014, 20:38:45 »

Около 120 мисля!
Активен
stellla
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #214 -: февруари 09, 2014, 09:02:18 »

Във Вентура се събират нормално около 120-130 човека, но управителката е много особена. Също така живеещите наоколо правят проблеми за високата музика и се получават неприятности...
Активен
mimi_vali
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #215 -: февруари 09, 2014, 10:07:57 »

Във Вентура се събират нормално около 120-130 човека, но управителката е много особена. Също така живеещите наоколо правят проблеми за високата музика и се получават неприятности...

Еееееее с тази музика навсякъде голям проблем. Все по- трудно ми се струва избора на подходящия ресторант.   Сватбаааа
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #216 -: февруари 09, 2014, 10:17:40 »

Това с музиката беше основния фактор при избор на ресторант. Именно заради този проблем се ориентирахме извън града - на поляна, насред гората..... е там ако се намери кой да създава проблеми, незнам....... но наистина, Вентура е насред жилищните блокове и е съвсем нормално да има "инциденти" с мрънкащи комшии.....
Активен
ivi86
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #217 -: февруари 10, 2014, 12:36:58 »

Здравейте и от мен! Аз съм нова във форума и сватбата ни ще е в края на юли. Опитваме се да си организираме сватбата дистанционно, като нямаме нищо подготвено към момента. От мненията във форума се бяхме спрели на Наталина за организатор на сватбата ни и за сватбената декорация.
Тя обаче ни направи много лошо впечатление по време на срещата ни и сме крайно разколебани по отношение на нея. Офисът и беше много студен, страшно мръсен и разхвърлян. Тя самата се държа много надменно и пренебрежително. Беше разсеяна, изглеждаше много преуморена и изобщо не знаеше какво сме говорили по телефона и в писмата си до момента. Отделно от това беше обута в един стар одърпан черен клин, под който ясно прозираше бельото й. По време на срещата ни често си ровичкаше телефоните и пишеше някакви съобщения. Офертата, която ни изпрати след това беше с невероятно високи цени - напр. калъф за стол 4,50 лв., при условие че всички други агенции предлагат 2-3 лева за калъф.
Всички булки във форума я описват като внимателен и много земен човек и горещо я препоръчват, аз обаче не мисля така - тя категорично не ни грабна, а напротив - отблъсна ни! Все пак веднъж се женим и искаме да имаме човек на който да можем да разчитаме безрезервно.
Моля, препоръчайте ми свестен сватбен агент във Варна, с нормално поведение и който да не ни отреже главата от кръста с цени.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 10, 2014, 12:49:59 »

Ivi86, освен агенция нещо друго  не сте ли правили?Рокля, костюм нещо?Че влизаш и директно мнение за определена фирма.

При още едно такова приличащо на плюене между фирми директно трия без предупреждение!
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #219 -: февруари 10, 2014, 15:00:13 »

Момичета моля за мнение и съвет, от вече месец обикаляме по ресторантите и не можем да се спрем на нито един. Винаги има какво да ни притесни и все още не сме капарирали, а сватбата е май месец. Ако бяхме 100 души задължително щяхме да сме в Романс, но ще ни дойде тесен. Та какво мислите за ресторант "Капитан Кук". Залата е приятна и като цяло ми харесва, но се притеснявам дали ще ни бъде удобно и там с 120 госта.
Активен
ivi86
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #220 -: февруари 10, 2014, 15:08:32 »

Драга Маги,

Съжалявам ако съм обидила някой с мнението си. Аз не съм фирма и всичко, което съм описала е така, както съм го видяла. Аз категорично отказвам да плащам за услуга, която не отговаря на критериите ми. Всеки има право на избор, нали?
За другите подробности - ресторанта ни ще е Хоризонт, с изнесен ритуал на градината зад ресторанта. По отношение на партньорите като фотограф, DJ, видеооператор събираме оферти. Надявахме се агенцията да ни свърже с правилните изпитани партньори, като Наталина ни препоръча често обсъжданите тук DJ Sunny, Красимир Ламбов и Алекс Велчев. Със сигурност обаче ни трябва агенция за организацията, като от Хоризонт ни предложиха тяхна агенция, но и те не ми вдъхнаха доверие. Затова исках мнение тук. Засега офертата и отношението на агенция Елемент ми допаднаха най-много, но ще мислим.
За роклята и костюма едвали има някой който го интересува. Годеникът ми живее в Германия и роклята и костюма ще ги изберем оттам. В това отношение пък за каква разлика в цените става въпрос, просто не ми се говори...
Активен
mimi_vali
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #221 -: февруари 10, 2014, 21:08:46 »

Драга Маги,

Съжалявам ако съм обидила някой с мнението си. Аз не съм фирма и всичко, което съм описала е така, както съм го видяла. Аз категорично отказвам да плащам за услуга, която не отговаря на критериите ми. Всеки има право на избор, нали?
За другите подробности - ресторанта ни ще е Хоризонт, с изнесен ритуал на градината зад ресторанта. По отношение на партньорите като фотограф, DJ, видеооператор събираме оферти. Надявахме се агенцията да ни свърже с правилните изпитани партньори, като Наталина ни препоръча често обсъжданите тук DJ Sunny, Красимир Ламбов и Алекс Велчев. Със сигурност обаче ни трябва агенция за организацията, като от Хоризонт ни предложиха тяхна агенция, но и те не ми вдъхнаха доверие. Затова исках мнение тук. Засега офертата и отношението на агенция Елемент ми допаднаха най-много, но ще мислим.
За роклята и костюма едвали има някой който го интересува. Годеникът ми живее в Германия и роклята и костюма ще ги изберем оттам. В това отношение пък за каква разлика в цените става въпрос, просто не ми се говори...

А колко ще ви струва изнесеният ритуал там.  Иначе за украса погледни Stelisimo Decor.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #222 -: февруари 10, 2014, 23:19:50 »

Четейки мнението на ivi относно Наталина имам чувството, че просто не сте си допаднали като хора и темперамент, но не съм била там не мога да кажа. Но мнението ти е прекалено крайно и дори обидно да говориш по този начин за професионалист, доказал се през годините. Говоря за това, че й се "виждало бельото " - че да не го е крала, или пък целенасочено ти го показвала .. глуспоти - когато гроздето е на високо - е кисело, както са и цените на Наталина явно за теб.
Не целя да влизам в спор с никого, има си черен списък за тази работа - ако си ползвал дадена услуга - изкажи мнение там, че качеството не отговаря на цената и рекламата, която се прави. Но да правиш заключение за работата на даден човек и компетентността му в сферата на базата на 1 час среща, не мисля че е правилно !
« Последна редакция: февруари 10, 2014, 23:21:35 от Anuk » Активен
stellla
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #223 -: февруари 11, 2014, 07:36:09 »

Момичета, знаете ли какво се случва с магазина на Сан Патрик в Добрич? Някоя има ли информация за цени, начин на работа, срок за доставка на роклите и т.н.?
Активен
stellla
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #224 -: февруари 11, 2014, 07:39:39 »

Четейки мнението на ivi относно Наталина имам чувството, че просто не сте си допаднали като хора и темперамент, но не съм била там не мога да кажа. Но мнението ти е прекалено крайно и дори обидно да говориш по този начин за професионалист, доказал се през годините. Говоря за това, че й се "виждало бельото " - че да не го е крала, или пък целенасочено ти го показвала .. глуспоти - когато гроздето е на високо - е кисело, както са и цените на Наталина явно за теб.
Не целя да влизам в спор с никого, има си черен списък за тази работа - ако си ползвал дадена услуга - изкажи мнение там, че качеството не отговаря на цената и рекламата, която се прави. Но да правиш заключение за работата на даден човек и компетентността му в сферата на базата на 1 час среща, не мисля че е правилно !

Anuk, едно към едно заставам зад мнението на ivi по отношение на Наталина и всичко което е описала. На мен също ми направи лошо впечатление отношението и. Въпреки че е организирала сватбите на две приятелки през последните две години - събития на които лично съм присъствала - и ми беше препоръчана и от тях, аз лично се отказах и се спрях на друга сватбена агенция. Не ми се влиза в подробности... Предпочитам да гледам позитивно на подготовката на сватбата си smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines