Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 11:53:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 183068 пъти)
 
shik
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #195 -: февруари 06, 2014, 23:36:51 »

Здравейте,аз съм нова тук...моята сватба ще е май месец :)Нямам никакво време знам ,но съм силно амбицирана smile smile Много ми е трудно да реша 1.Фотограф-Краси както се сещате е зает ,моля препоръчайте ми някои друг също толкова добър smile  2.Ресторанта ще е Интернационал,НО ОЩЕ обмислям дали да използвам агенция-моля кажете ми някоя добра за Варна ,или пък идеи от къде може да се наеме украса под наем smile 3.Имам нужда и от малко съвети за Dj smile Като цяло аз не съм от Варна и  ми е доста трудно ,ще съм Ви благодарна за помощта -лека вечер  Girl_hide
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #196 -: февруари 07, 2014, 01:36:30 »

Мрявка, аз много искам там, но е заето а датата вече не можем да сменим.
Ривиера съм го гледала, забравих го за да го изредя, не помня вече защо отпадна и то в подробности. Не правеха сватби в сезона, но хайде от тях да мине може срещу ...  лева. Беше космическа цената... Нещо такова беше. Марина само вътре ли е?

В Рибния ресторант на съседния хотел \Палас\, сватбите не са вътре.Когато ние бяхме там, нямаше никакви ограничения, нито с музиката, нито с гостите. Има и много яка тераса за изнесен ритуал, според мен:

http://deliysky.com/bg/album_60.html#ad-image-79
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #197 -: февруари 07, 2014, 10:21:15 »

Здравейте,аз съм нова тук...моята сватба ще е май месец :)Нямам никакво време знам ,но съм силно амбицирана smile smile Много ми е трудно да реша 1.Фотограф-Краси както се сещате е зает ,моля препоръчайте ми някои друг също толкова добър smile  2.Ресторанта ще е Интернационал,НО ОЩЕ обмислям дали да използвам агенция-моля кажете ми някоя добра за Варна ,или пък идеи от къде може да се наеме украса под наем smile 3.Имам нужда и от малко съвети за Dj smile Като цяло аз не съм от Варна и  ми е доста трудно ,ще съм Ви благодарна за помощта -лека вечер  Girl_hide
Възможно е за Краси Ламбов да говориш- той е видеооператор, аз мнение няма да давам сватбата ми не е минала, но ще сме с Провидеоз. От предишните теми в резюме мога да кажа / а колегите форумци ще допълват/ агенции :  Акцент, Елемент, Наталина, Пертито, Звезден празник ..
Дж - Съни, Дидо, Тито, Черкезов и Уили съм срещала като добри имена
Според мен разгледай самите агениции и в партньори ще видиш с кого работят, така ще добиеш представа и за други услуги, с които могат да са ти полезни - фото, цветя, рокли, торти и т.н
Успех : )
Активен
shik
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #198 -: февруари 07, 2014, 11:06:09 »

Много благодаря за отговора-Вие лично в кой ресторант сте и  с агенция ли  ще организирате празника smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #199 -: февруари 07, 2014, 11:19:30 »

Много благодаря за отговора-Вие лично в кой ресторант сте и  с агенция ли  ще организирате празника smile

с Наталина ще работим тъй като от всички само тя имаше в нашия свят декорация - черно : )) и не само заради това де  Wink А ресторанта е Графити
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #200 -: февруари 07, 2014, 11:21:06 »

Шик, на всички ни се иска един дето да е също така добър като Краси ама с неговия хонорар, да ама няма  smile Алтернативно може би асистента му - Наско, чух че го хвалят. Изобщо това с наемането на добро видео на човешка цена си е цяло приключение.
За ДЖ аз лично нищо не мога да кажа, наех първия които ми похвалиха и приключих въпроса, нито съм ги проучвала нито ги знам. Добър бил, казва се ДЖ Алекс, топ ДиДжея на Пертито е, все си мисля, че има защо.
Точно за декорацията бих ползвала агенция. Ползвам Пертито, за сега нямам забележки, но и не сме стигнали до декорацията де.
« Последна редакция: февруари 07, 2014, 11:23:48 от palachinka » Активен
shik
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #201 -: февруари 07, 2014, 12:24:07 »

Аз си мисля за Ка студио и мостудио....Краси е зает да много съм тъжна ,но няма как ще се мисли друг вариант...Имате ли идея какви са цените на пертито за декорация.Как мога да се свържа с тях?Аз още си мисля дали да не я организирам сама декорацията но ще е  сложничко предвид че нямам и много  време..
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #202 -: февруари 07, 2014, 13:19:58 »

Шик, Цената зависи от това какво и колко декор искаш а и един ресторант който по начало е красив, няма нужда от много и много пищен декор, така че цената е относително понятие според мен. Говори с Пертито, много са разбрани, ще ти обяснят всичко и ще решиш искаш ли не искаш ли. Виж какво ще ти предложат за каква цена и ще решиш.


Ако пък имаш време и ти се занимават и тези неща ти се отдават, ангажирай се сама, намери си цветар на който можеш да се довериш и действайте. Сигурно ще спестиш пари.

За Фотото Ка студио са много добри, виж и Яна Пенева и Красимир Андреев. Той пише във форума често няма да ти е проблем да говориш него . Мостудио не ги знам.

« Последна редакция: февруари 20, 2014, 11:07:19 от Teo » Активен
BONBON
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #203 -: февруари 07, 2014, 17:56:30 »

Шик, нашата сватба също ще е в Интернационал през май. Не остана много време и предвид факта, че не си от Варна, бих ти препоръчала да ползваш агенция. Ние работим с Наталина и за много неща сме страшно улеснени. На нея разчитаме не само за украсата, но и за много други неща. Относно DJ-ят, нашият ще е Съни, прочетох хубави неща за него и се надявам да не се разочароваме. Фотографът ни е Алекс Велчев, с който направихме годежна фотосесия и снимките станаха страхотни! препоръчвам го с 2 ръце! Относно видеото, ангажирахме Краси Ламбов, но това го свършихме още през септември.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #204 -: февруари 07, 2014, 19:30:59 »

Светлина в дъното на тунела, нещата с Лайт Хаус вървят към компромисен вариант. Не е оптимално, но е нещо.  smile
Активен
stellla
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #205 -: февруари 08, 2014, 08:44:19 »

Както и BONBON и аз мога да ви препоръчвам с две ръце Алекс Велчев за фотограф. Снима сватбата на една приятелка миналата година, като преди това им беше направил уникална предсватбена сесия. Приятелката ми разправя, че бил голям майтапчия и в същото време много спокоен и уравновесен човек. Много си изпипвал нещата. Сватбата на приятелката ми беше в Хоризонт и беше организирана от Наталина, ди-джей беше Съни, а видеото и беше на Краси Ламбов. Освен от ресторанта, тя беше много доволна от всички партньори. Проблемът е, че добрите като Алекс Велчев, Съни и Краси са ангажирани много от рано и трябва да имате късмет за да ги ангажирате.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #206 -: февруари 08, 2014, 10:20:08 »

Мога да кажа само, че е супер това, че харесваме различни неща. Че иначе вижте каква борба е за Краси Ламбов.  smile Алекс Велчев е ОК фотограф, но не е това, което търся пък аз за сватбен фотограф. Явно е въпрос на вкус. Но това, че е шегаджия и е спокоен е супер важно, химията е много централен фактор. Лично преживяно  smile
« Последна редакция: февруари 08, 2014, 10:21:41 от palachinka » Активен
shik
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #207 -: февруари 08, 2014, 13:00:56 »

БОНБОН,на коq дата е  вашата сватба в интернационал:)  Радвам се че и Вие сте там ,прекрасно е~!
Ноир - изчистих си  кутиqта с сёбщениq ще се радвам да ми пишете !
« Последна редакция: февруари 14, 2014, 08:20:12 от Teo » Активен
BONBON
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #208 -: февруари 08, 2014, 17:50:49 »

шик, нашата сватба ще е на 17.05 в интернационал, а вашата? сега се сещам, 4е ако не иска6 да ползваш агенциq, от хотела ми бqха пратили оферта за украса, може да се вузползваш! а иначе вие в белини ли ще сте? на мен ми допада там, но ако времето позволqва ще q напраим до басеина на открито
« Последна редакция: февруари 14, 2014, 08:20:44 от Teo » Активен
shik
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #209 -: февруари 08, 2014, 18:10:42 »

Ние сме в краq на маж ,10-тина дни след ва6атаа smilesmilesmile Украса не са ми предложили от  хотела само стол4етата,а ина4е ще сме в Белини да,за навйн покраи басеина незнам до колко  човека позволqва мqстото....Ние 6те сме над 100 може би,вие колко сте> smile   *ТХУМБС*
« Последна редакция: февруари 14, 2014, 08:20:27 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines