Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 13:15:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 183189 пъти)
 
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #165 -: януари 30, 2014, 10:05:17 »

Мисля, че темата започна излишно да се измества. Тук сме, за да си помагаме в организацията на приятно събитие, важно за всеки, а не да оспорваме мнението на този и онзи. Не знам, може и да греша, но на мен честно казано взе да ми дотяга да чета нападки и разяснения за Европата, за провинцията и....... в крайна сметка всеки има право да изрази мнение. Още повече мисля, че не тук е мястото да се дават уроци по икономика, ценообразуване...Принципно мога много да споря и с Pachoran и с ivayllo, тъй като и двамата за определени неща сте прави, но и двамата за други не сте........... Ако считат администраторите, че поста ми е излишен, моля, погрижете се да изчезне. Но още повече се моля, ако е възможно, да прекратим тези безсмислени дразги и да се върнем към приятния тон на форума, емоцията от организацията на нашите прекрасни събития и да започнем отново да сме от полза едни на други.....
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #166 -: януари 30, 2014, 11:14:24 »

Здравейте, някой има ли опит със сватбената агенция на "Хоризонт"? Може ли да споделите колко горе-долу излиза услугата да се наеме агенция (имам предвид техния дял, а не за украса, ангажименти и декорации, които така или иначе се плащат) ? Много благодаря smile
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 30, 2014, 23:18:09 »

Здравейте, някой има ли опит със сватбената агенция на "Хоризонт"? Може ли да споделите колко горе-долу излиза услугата да се наеме агенция (имам предвид техния дял, а не за украса, ангажименти и декорации, които така или иначе се плащат) ? Много благодаря smile


Здравей Мимка,


Аз ползвах техните услуги и съм мноого доволна, надминаха нашите очаквания, обстановката беше супер романтично и много има благодаря за което. Цяла вечер не можех да се нарадвам на украсата и сега много много ми харесва, докато гледам снимките.
Предполагам, че ще ти покажат техни снимки с украса и ти ще прецениш. Цената е стандартна, колкото ще ти каже всяка агенция.На нас ни излезе 1000 лв (бяхме 110 човека) , но зависи какво искаш, дали искаш живи цветя, колко гости ще бъдете и т.н. Но при всички положения си струва! Един роднина, беше ходил сутринта в деня на сватбата да носи алкохол-а и каза, че ресторанта не му е харесал (тогава не беше украсен) . И след сватбата сподели, че с украсата бил преобразен smile

Успех!
Активен
sill
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #168 -: януари 31, 2014, 10:56:53 »

Ние сватбена агенция не сме ползвали. За мен лично подготовката на сватбата си е една голяма част от емоцията в сватбения ден и спомена който ти остава. Пропуснах да спомена, че ползвахме услугите  за декорацията, поканите, украса на чаши и бутилки, бутониерите и други дреболии на  NaMi art, а декорацията от живи цветя дело на  Stelisimo Decor.
Може да разгледате профилите им във FB.

Успех още веднъж на всички smile
Активен
lenka87
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #169 -: февруари 02, 2014, 18:40:45 »

Някой има ли представа каква е цената на тортите на Ламор? И предложете някоя сладкарница или цех и ако знаете и цени?
Активен
alispeikova
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #170 -: февруари 02, 2014, 18:57:20 »

Аз съм клиент на Ламор за рожденни дни и съм адски доволна, по-вкусни не съм яла, даже и на Неделя не са толкова хубави. Последно като поръчвах беше 3 лв на парче, но чух, че сватбените са май по 3,50 лв. Още не съм стигнала до там, ако някой друг има инфо.
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 02, 2014, 19:48:55 »

Нашата торта беше от Амбелино, много съм доволна от тях. Парчето, ако се не лъжа, беше 2.30.
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #172 -: февруари 02, 2014, 20:09:49 »

Супер е че има форуми, иначе не знам какво ще правя...   crazy сватбена агенция или агент ми са задължителни, тъй като не живеем във Варна, а ще правим там сватбата и мисля, че иначе няма да се справим. smile цял файл имам вече със препоръчани фотографи, ресторанти и т.н. Другата седмица ще ходим на място, дано да харесаме ресторант и църква. smile Успех на всички,когато имам и аз впечатления ще пиша...
Активен
lenka87
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #173 -: февруари 02, 2014, 23:12:29 »

Мерси за цените и инфото. Май другата седмица като почива моя ще обикаляме по набелязаните места.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #174 -: февруари 02, 2014, 23:29:42 »

Ще си позволя са ви препоръчам един експерт по сладките изкушения-Кетерина Костадинова,тортите са страхотни,цените също!Може да разгледате тортичките и във фейсбук!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #175 -: февруари 03, 2014, 01:07:03 »

За тортата аз съм с всички ръце за Николинка от бившият стол на ВиК сегашното бистро Ника. Страшно сме доволни от кетъринг, кумско пиле и торта. Цените са също до колкото знам почти несравними с повечето сладкарници из Варна.
Активен
lenka87
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #176 -: февруари 03, 2014, 01:11:45 »

Ще си позволя са ви препоръчам един експерт по сладките изкушения-Кетерина Костадинова,тортите са страхотни,цените също!Може да разгледате тортичките и във фейсбук!

Благодаря ти аалко. Ще ги разгледам.

За тортата аз съм с всички ръце за Николинка от бившият стол на ВиК сегашното бистро Ника. Страшно сме доволни от кетъринг, кумско пиле и торта. Цените са също до колкото знам почти несравними с повечето сладкарници из Варна.

Мрявка и тях сме си ги набелязали, но не сме стигнали до там.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #177 -: февруари 03, 2014, 15:06:43 »

Аз съм се спряла на един сладкарски цех от страни до Гранд мол. Много вкусни торти сме поръчвали от там, а последно бяхме да поръчваме торта за 60 годишнина и ми изтекоха лигите по пастите на витрината. Оказа се, че напразно се точа, всичко беше продадено и запазено по телефона. Хората просто още не си ги бяха взели нещата. Oh my ...
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #178 -: февруари 03, 2014, 15:15:38 »

Там не е за свободна продажба. Само цех е и продават със заявки.
Знам няколко магазина, които зареждат от тях. Купувам си редовно еклерчета... най-добрите, които съм ял някога и някъде Wink
Няма да сгрешите, ако си дадете поръчката там.
От сладкарите, които са ми допадали са те... имаше една под окръжна - Никол, сега не знам как е... и Краев Експрес, когато му беше хубавият период и зареждаше с добри италиански консумативи. Понеже съм снимал цялата им продукция и от доста неща съм опитвал, ако заявите поръчка с добри материали, може и да не съжалявате. Но цените не са никък ниски...
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #179 -: февруари 03, 2014, 18:39:49 »

Искам да попитам дали някой е ползвал услугите на Йоана cakes/ има страница във фейса/ и ако да какви са цените горе долу, също така цените на Бистро Ника, и последен въпрос на Ламор парчето е 3.50 това със декорацията ли е ? Тоест за 100 души 350 лв
Все още не сме почнали за тортата да мисли кое от къде и за това питам някак си ми е странно да пиша на съответните сладкарници и да питам просто за цени : ) ама и това ще стане
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines