Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 05:41:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 169769 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #210 -: май 11, 2017, 15:53:30 »

Аличко аз ти препоръчвам с две ръце Babylove синята и бялата серия, или ако смяташ че няма проблемна кожа жълтата. Мой звяр е с дерматит и след ползване на супер скъпа козметка се оправи и ме светнаха за тази на ДМ синята, евтино, но супер качествено, не е имал никакви проблеми от тогава.

Мен са ми на крийпи онези дето си поръчват истински бебета кукли и си ги разхождат в колички...


Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #211 -: май 11, 2017, 15:57:39 »

Мен са ми на крийпи онези дето си поръчват истински бебета кукли и си ги разхождат в колички...

 shok shok shok shok и такива ли има? потресена съм днес от вашите кучета, котки, хамстери....та дори и кукли!! Има работа за мен...има хахахах
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 11, 2017, 16:05:50 »

Кучета съм виждала, ама кукли  Oh my ... За възрастни хора ли говорим, с кукли?  shok Сигурно си има диагноза това...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #213 -: май 11, 2017, 16:23:22 »

ето ги, Reborn babies се казват

http://www.ebay.com/sch/Reborn-Dolls/122723/bn_16565603/i.html
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 11, 2017, 16:26:37 »

Майчице колко са страшни  shok Oh my ... crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #215 -: май 11, 2017, 16:32:44 »

Аз пьк ги намирам за много хубави  good

Отдавна ви бях говорила за тях (около пьрвата годинка на Марта мисля), но сьм сьгласна че има нещо много патологично в тази тенденция  girl_impossible

ПП. Хахаха, днес ми вьрви на диагностика явно  girl_haha
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #216 -: май 11, 2017, 16:49:35 »

А дали възрастните, които ги возят в колички на обществени места, си снимат и селфита с тях?

Ина, и аз това имах предвид като казах, че има работа за мен.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 11, 2017, 17:14:03 »

Ние с Фери веднъж в ринг мол видяхме един мъж да разхожда куче в такава количка. Ние бяхме с бебетата, голям смях.

Малко на бебешка тема го обърнахме, ама и аз се изкажа - за дупето судокрем и павловича мас, иначе Себамед и Бюбхен.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 11, 2017, 17:18:00 »

И аз харесах куклите, бих купила на принцесата някой ден, но тези по-големичките, новородените са малко странни.  blush

За козметиката, аз съм за Веледа с две ръце, като за малко бебе е икономична въпреки цената, иначе, да, лятото останах много доволна от марките, които се предлагат ДМ, добро качество на достъпни цени good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #219 -: май 11, 2017, 18:22:14 »

Май по TLC даваха за жените които си ги купуват, и повечето бяха с починали деца, бездетни или такива останали сами. Много тъжна история имаха, гледаха си ги като истински деца и ги третираха като живи.

Аз изгоних мъжете навън с тротинетката, сипах си винце и кулирам на терасата. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #220 -: май 11, 2017, 18:37:40 »

Олеее, в първия момент се сепнах, че са откраднали Александрина на Фери shok
Виждала съм по TLC, че колекционират такива кукли, но само ги подреждат, не ги разхождат пред хора.
Гледам на тях като на "изкуствени персонажи" /манекени/, както казва Марта, но не мисля, че е редно да се купуват за игра на дете. Куклата за игра трябва да е стилизирана, да се прави разлика между жив човек и нещо измислено.
Съвсем скоро показваха мъж, който колекционира манекени. То и при тях имало значение кой ги е правил, в каква серия и кога са пуснати на пазара. Завиват се в специални пелени, като мумии, че да се запазят от атмосферното влияние. Един път в месец се почистват и изобщо...
Обаче най се стреснах от това, че има хора, които се правят на бебета. Шият им се специални дрехи, слагат си памперси, имат си специални играчки и даже си търсят майки, които да ги хранят и да си "играят" с тях. М.мка му, 200$ на час минимум плащат, що да не си намеря някое такова?
Оля, онази с мантрата "здраве, младост, красота", днес идва да види майка ми и за втори път и носи вестник Феномен. Що ми требва на баир лозе, искала да си побеседва с някого.  pardon Майка ми хич и не и се връзва на акъла, но не чува и само кима, а тя си мисли, че и е интересно. Нали пък е четвъртък, леля ми и тя беше у нас, та я включи в беседата.  Wink Първоначално леля ми беше със слухово апаратче, но на третата минута издърпа със замах всичко от ушите си и започна да кима в синхрон със сестра си. На мен ми идваше да ревна, защото едва я намерих пустата рускиня, пък не мога да съм сигурна, че само това и е лудостта. sad
Наде, много работа има за теб Wink, ако въпросната дойде още един път и ме издебне без да съм успяла да си сложа тапи в ушите. Дистанционно, по Скайп трябва да ме лекуваш blum
Булче, това кулирам какво ще рече? Охлаждам се ли или е нещо като да ходиш на кол Wink


* s-l1600.jpg (53.79 KB, 800x800 - видяно 102 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 11, 2017, 18:46:38 »


Гледам на тях като на "изкуствени персонажи" /манекени/, както казва Марта, но не мисля, че е редно да се купуват за игра на дете. Куклата за игра трябва да е стилизирана, да се прави разлика между жив човек и нещо измислено.


Има резон good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 11, 2017, 18:51:59 »

Това с куклите много пъти са го давали и ТЛС и май в "Табу" на нат гео, дажеи за една жена която ги прави. Малко са ми страшни на мен, малко са ми като Чъки.
Това с кучета ми е много чудно, от какъв зор седят в тия колички? Докато бяхме при баба ми котката се опитала да спи в празната количка на Ники, ама не числя че би стояла ако я возя навън.
Еми, извинявам се за въпроса, ама като нямате топла вода и явно скоро няма и да има-как се къпете? Имате ли бойлер?
Тони, малко завиждам за "котките", на мен много ми се ходи на кино и театър, ама съм майка-кърлеж и не си оставям лапето.
« Последна редакция: май 11, 2017, 18:55:02 от ratatui » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 11, 2017, 18:55:43 »

И аз не мога да си го обясня това с кучетата. Нали смисълът да изведеш животното е да го разходиш...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #224 -: май 11, 2017, 19:08:01 »

И аз не мога да си го обясня това с кучетата. Нали смисълът да изведеш животното е да го разходиш...
Може да ги слагат в количките, когато се уморят.   tease

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines