Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 20:10:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 169764 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 11, 2017, 13:27:36 »

Ох, череши...  болната ми тема. Тук има по 5е /500 гр, но още им се чудя.
За Дав..... не те съветвам. Твърде ароматна, според мен,козметика .
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: май 11, 2017, 13:35:46 »

Мари, ти нали видя нашата лудница с черешите... 50лв/кг.. Макар че аз ги видях по 16,99лв/кг, но не ми се ядат.. Аз съм само на ябълки.. Грени смит, други плодове сега не ми се ядат. Зимата ядем яко, но сега явно нямам нужда.

Аз като разбрах, че ще идват веднага купих билетите.. Сега съм малко скептична.. Ще имат 4 представления, от които 2 в един ден... Малко ми е  shok Добре, че ние ще сме на 1-вото и няма да са изморени артистите.

Убива ме тоя твой девер, Рат! Защо го разказва, ужас  diablo

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: май 11, 2017, 13:41:29 »

Али , аз топла вода няма да имам скоро, а череши не съм фен. Лафът с топлата вода е зарад нашите квартали хаха. smile smile smile
Дав са ми като за големи хора, инак не бих посмяла. Бочко са супер за бебето ми, освен олиото им. Не искам олио с парафин, затуй. Мокри кърпи ползвам бебешки на липненски, супер са и са на под лев като цена. нямат конкуренция. smile smile smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 11, 2017, 13:52:49 »

Жива съм, ако някой случайно се чуди.
ММ се прибра миналата седмица от дългата си командировка. Пуснаха го няколко дни заслужена почивка и гледахме да оползотворим тази възможност. После ще е чак отпуската му през юли. Качвахме се до Леденика, ходихме и на разходка до Вършец. Имахме планове да отидем малко на спа, но ме хвана шубето за Алекс. Много се чудех дали  е подходящо за него и в крайна сметка пропуснахме този път.

Много се дразня но хората, които не могат да си пречупят мисленето и живеят с остарелите си разбирания.
ММ има един колега в офиса на 40+години. Всеки път този въпросният му се чуди как така щял да ми помага с детето, аз съм му майка и аз трябвало да се занимавам с него. Как така миел чинии, готви и чисти?Та аз за какво съм?! ММ понеже не може да си мълчи и хубаво го е наредил, но това няма да му промени вижданията. Представям си в тях какво е. Да, сигурно е било така на времето и за по-старото поколение е нормално. Дразня се и на нашите, когато баща  ми каже на майка ми, че е гладен и тя бърза да приготвя всичко,все едно той сам не може. Няма лошо да си обгрижваш половинката, и аз самата го правя, но по собствено желание, а не след наставления.


Тук е ужасна жега. Ходи ми се на Графа. Гладна съм, а чакам Алекс да се събуди.

Искам череши! Макар че не знам каква е тази лудница във фейсбук за лв/кг. Не съм се интересувала.

Пише ми се още, ама ме мързи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 11, 2017, 14:05:03 »

Начи, ние с Моника сме на джанки.Що джанки изръфафхме тия дни, голям кеф.Аз след малко поемам по трасето дете-лекар-разходка по центъра.Ще е лудница тотална.

Али, аз ползвах Веледа, изключително доволна съм.Ако детето няма проблемна кожа и козметика като Бочко е ОК, но за Моника се оказа пагубна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #200 -: май 11, 2017, 14:16:51 »

Не съм се замисляла, че Дав е ароматно като козметика huhhuh.gif Аз съм си фен на Бочкото против подсичане. Ползва се редовно, че нали имам уж пораснал, ама много бял заек вкъщи. Даже са двама, като се замисля pardon За другите щуротии накрая като ми надават в болницата, ще реша какво.
Плодове обичам! Наскоро ядохме ягоди - сочни, сладки, много хубави. Черешите са ми любим плод, както и динята, стига да имат вкус, а не само фасон. За съжаление в момента маам само банани, че не смея още да дразня стомаха. Тъкмо пък може след няколко седмици вече да не са 50-70 лв/кг.
Хахаха, децата от квартала обожават джанки! Онзи ден моето и едно друго струпаха два камъка един върху друг в опит да стигнат до дървото Cerry Лятото се прехвърлят на смокинята.
Да, за водата в София разбрах. Голяма простотия! Когато купувахме жилище, наши приятели много ни хвалеха ТЕЦ-а. Е, хвалят го, ама зимата. Лятото плащат за 60 градуса (примерно), а от чешмата тече 30. pardon И с тези профилактики и аварии - мерси съм! Тук в Пловдив не всички квартали са се сдобили с парно и топла вода по комунистическо. Сигурно навремето не е било за хвалене. Всяко зло за добро, дет се вика, че сега поне сме независими.
Еми, имахме една кукувица във входа - топлеше вода на терасата в бирени бутилки. Била много полезна слънчевата вода. Колко е била полезна - не знам, ама германецът я преследваше яко. Единият път я видях да плете на пейката и говори, и пее crazy Пък тя... С количка за пазаруване извела двата си хамстера барабар с терариума им и с тях си общува pardon
Миме, радвам се, че се завърна тук Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 11, 2017, 14:20:19 »

Това с хамстерите ме подсеща, че тук често ми се случва да видя жени да бутат бебешки колички, като ги доближа, вътре кучета huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: май 11, 2017, 14:22:10 »

тази че е била луда, луда е, Али.
Но слънчевата вода е изкл полезна за дете. Баба ми ни къпеше така на село, слънчева вода с орехова шума. И бяхме здрави .... good

Моят слава Богу е с кожа като моята и понася всичко. Бял е, но здравината на кожата е мой ген хаха.
Ползва включително козметика с изтичащ срок на годност, защото ако е скъпа, само така мога да си я позволя. Но и аз съм добре информирана от фармацевт, производствен профил, че след срока указан като финален на кутията, следват още 9 месеца, просто си връзват гащите с този на кутията. smile smile smile
Кремът на Бочко го ползвам и за себе си, за раздразнения или пъпки. good good

Мари, това беше лафът на деня с тия кучета biggrin
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 11, 2017, 14:27:22 »

Мари, това беше лафът на деня с тия кучета biggrin

Ако можеше да го видиш...
По нищо не личи, че вътре има кучета. Защото аз и преди съм виждала колички, където возят кучета, котки, но си личи отдалеко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 11, 2017, 14:29:11 »

Ако можеше да го видиш...
По нищо не личи, че вътре има кучета. Защото аз и преди съм виждала колички, където возят кучета, котки, но си личи отдалеко.

шапки за бебе с фльонга, ако ми кажеш че им слагат ? biggrin biggrin biggrin
Ще падна...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #205 -: май 11, 2017, 14:42:08 »

Това с хамстерите ме подсеща, че тук често ми се случва да видя жени да бутат бебешки колички, като ги доближа, вътре кучета huhhuh.gif

Е няма такъв хилеж! laugh laugh laugh laugh Огласих апартамента от смях!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 11, 2017, 14:42:30 »

Е чак толкова... това само в анимационните филмчета го има girl_haha
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #207 -: май 11, 2017, 15:05:19 »

..........като ги доближа, вътре кучета!
Това си го чета на глас и се хиля хахахахахаххаххаахха не съм виждала никога хахаххх

П.П. Да допълня - Мимето е права - или си превъзпитаваме мъжа от примера, който му е даден от баща и дядо...или приемаме да бъдем домакиня и майка, като единствен домакин в домакинството. Аз всъщност познавам жени, които са щастливи от втория вид. Но тук също има две страни - или жената мисли като мъжа си и тя също е възпитана така....или не харесва как чисти мъжа й хахахаххахахха
« Последна редакция: май 11, 2017, 15:14:40 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 11, 2017, 15:26:48 »

Аз по-внимателно прочетох случая на Лоли... Да ви кажа, като при кумците ни е.. Има различие във финансовото състояние на двамата преди брака.. Каквото и да ми говорят, ако единия е супер богат, винаги ще си мисли, че е повече от другия и ще си мисли, че той може да диктува правилата на играта.. Както и да се опитваш да превъзпитаваш такъв човек, тежко ще е... и почти си е борба с вятърни мелници  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 11, 2017, 15:30:56 »

Аз по-внимателно прочетох случая на Лоли... Да ви кажа, като при кумците ни е.. Има различие във финансовото състояние на двамата преди брака.. Каквото и да ми говорят, ако единия е супер богат, винаги ще си мисли, че е повече от другия и ще си мисли, че той може да диктува правилата на играта.. Както и да се опитваш да превъзпитаваш такъв човек, тежко ще е... и почти си е борба с вятърни мелници  pardon

факт. в повечето случаи става така. Аз се опитах да превъзпитам двама трима такива, без никъв успех. И бързо си бих шута. Но поне ги иронизирах на воля, с тяхното его това е голям бич.  diablo
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines