Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 01:23:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 170355 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 12, 2017, 09:52:21 »

Мери ми, порцелановите и аз ги харесвам, ама те са за колекционери, а тези са крийпи, защото имитират истински бебета!!!

"Щастието обича тишината.. " Никак не исках да вярвам на това, с години го отричах, но стигнах до него  good  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #241 -: май 12, 2017, 10:05:31 »

Кажи за слона?
...
И ни в клин, ни в рькав, но така го почувствах, искам да ти кажа marry_me, че теб и addicted, много високо ви ценя  good heart

(ценя и други сьфорумки, да не си помислите... , но те си го знаят вече, а вие - не)
Двама приятели руснак и индиец се срещат. Руснакът пита индиеца: "Как сте? Как е семейството? Какво ново при вас?"
Индиеца: О! Супер сме, взехме си слон! Играе си с децата, полива градината, тори...
Р: Слон?!
И: Да!
Р: И колко струва един слон?
И: Ами 600 000 рупии.
Руснакът си мисли малко много е, но пък слон, екзотика, къде ти слон в Русия.
Р: Добре, купувам го!
Срещат се пак след известно време и индиеца пита руснака как са.
Р: Как да сме? Слонът плаши децата, изпотъпка цялата градина, сере едни огромни лайна...
И: С тази презентация няма лесно да го продадеш...

funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Та с тази презентация Ина май продава/подарява цял Фабио lol lol

Куклите са много истински, като живи, особено до момиченце, нашите има и по 60 см. Сега ако влезна в стая и светна лампа и тази кукла ми се облещи насреща, мога да получа инфаркт lol lol

Ни в клин, ни в ръкав, може да не съм го казвала или показвала, но също ценя всяка една от вас като личност  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #242 -: май 12, 2017, 10:18:06 »

marry_me, съвсем не Wink На мен открай време са ми стряскащи този вид кукли, та не ми обръщай внимание. Самата мисъл за колекция точно на кукли като предмет ми е в повече. Хахаха, представих си как куклата се блещи насреща lol
Що се отнася до "едно време" е повече от нормално всичко различно, дефицитно на даден пазар, скъпо и трудно постижимо да предизвиква интерес. Даже се сетих как предлагали пари на татко, за да му купях кецовете деректно от краката, докато се разхождал в Съветския съюз pardon И до ден днешен си е така. Аха, някой домъкне от чужбина нещо ново/различно и масово хората са така 1tongue

Тони, пиши, пиши! beating Не е нормално да има такъв грандиозен интерес и толкова слаба организация. Доколкото чух, билетите са свършили за един ден.
Парфюми много обичам heart През годините ми се поизмени вкуса, което го намирам за нормално.  Преди време ми бяха подарили някаква лимитирана серия на Черути. беше ми влязла тази миризма под кожата. После се оказа, че няма намиране, а останалите им серии нямат нищо общо pardon Въртя, суча и все към The One ме тегли последните години.
И една интересна стратегия - раздават безплатни мостри на козметика плюс талон. Ако се върнеш после да купиш, имаш подарък Wink
http://www.laroche-posay.bg/apteki/International/lokator-na-apteka-sl.aspx?SalepointListId=43&utm_source=Social&utm_medium=Facebook&utm_content=Social%20Engagement_20170512
Да, това за тишината трябва човек да го дорасне, за да го прозре и оцени. good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #243 -: май 12, 2017, 10:27:43 »

Да, това за тишината трябва човек да го дорасне, за да го прозре и оцени. good

Или да има работа, учене и деца едновременно  funnytooth

Боже, Боже, как сьм се разхождала с леко сьрце, жизнерадостна, наслаждавайки се на вьздуха, на сльнцето и гледайки в облаците...

Сега се чувствам като ... пьлна с камьни, ама по-добре дори да не мисля за това.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 12, 2017, 10:40:43 »

Аз пак си се разхождам и виждам хиляди красоти по улиците, включително и снощи, макар да бях полудяла и с ужасно главоболие.. heart Само дето вече не искам да споделям във фейсбук, инстаграм и тн.. Пазя си за мен щастливото чувство smile  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #245 -: май 12, 2017, 10:41:35 »

Последно включване и отивам на друга вълна smile
После ще търся какво значи дисгресия crazy
Еми, не става на ресторант. Майка ми е трудноподвижна /да не кажем неподвижна/, нямаме асансьор, а и естеството на празника е такова, че е най- разумно да е в домашна обстановка.
Тони, просто ще е събиране, нещо между обяд и кафе. Няма да има сценарий, родата са достатъчно колоритни да имровизират smile. Предпочитам аз да се занимавам с всичко, че да не се случи пак брат ми да домъкне торта от Неделя с цели лешници Wink. Майка ми не обича да е център на внимание, особено сега, когато от старата и слава на красавица, балерина, отличничка на випуска в Агрономическия, изключително веща в бродиране, шиене и плетене и жена с богата обща култура, са останали само и-тата и запетайките cray. Даже мисля акцентът да падне върху внуците /нейните и на леля ми/, които по някаква случайност ще се съберат по едно и също време тук от Америка, Франция и Испания. Късмет, че денят е неработен, та живот и здраве ще е точно на датата и.  smile
Ина, да видиш какво му е на горкия вълк от Червената шапчица Wink Аз пък съм като Русалката, всяка крачка е равна на забиване на ножове в краката ми  smile
Миленка, страхотен виц good Ако пак ми дойде време да провеждам обучения, със сигурност ще го ползвам smile Bravo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 12, 2017, 10:46:08 »



Боже, Боже, как сьм се разхождала с леко сьрце, жизнерадостна, наслаждавайки се на вьздуха, на сльнцето и гледайки в облаците...

Сега се чувствам като ... пьлна с камьни, ама по-добре дори да не мисля за това.

И това ще мине good
Важното е, че помниш първото и че изобщо ти се е случило, защото някои хора въобще не се докосват то това.

За парфюмите, никога не съм им обръщала подобаващо внимание. Наскоро обаче ми попадна едно интервю с Армани, което ме накара сериозно да се замисля, дори положих усилие да изровя сред 50-те мостри, които имам няколко, които мога да понасям и сега, дори и бременна слагам по малко.
Фаворитът ми в момента е 1 Million на Paco Raban, като има един,  1 Million Lady, който не мога да понасям.
Иначе при "нормални" обстоятелства, много от парфюмите на Nina Ricci са моят аромат, харесвам също и Gucci, но пак само някои.

Ина, тази работа с дрехите в гардероба и пръскането.... не ми се вижда много работещ вариант. Аз по принцип съм на мнение, че има парфюм за абсолютно всеки вкус. Дали не е време да преоткриеш своя аромат?
« Последна редакция: май 12, 2017, 11:03:43 от Marri » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #247 -: май 12, 2017, 10:48:46 »

Цитат
Лоли, уж не проектирам връзките на други двойки върху нашата, но бях супер шокирана, когато установих, че един колега от университета има бебе от друга жена. Това беше двойката, която като нас станаха гаджета по време на следването, бяхме в една компания 4 години, те също живееха в София, после заминаха за Англия. Малко след това се разделиха и преди 3 седмици изненада - бебе от друга. Нещо ме жегна, не разбрах защо се появи тази емоция, търсех й корена, но греда, накрая се предадох...
т

ти мани, една наша супер близка приятелска двойка се раздели след 10г връзка. Момчето бързо си намери заместничка, влюби се , заживяха си заедно щастливи, май ще и предлага и брак. Момичето обачеее... намери един, веган, зажвияха заедно но се оказа пълно куку. Разделиха се... От там един ден ми съообщава че е лудо влюбена, аз супер щастлива , обаче тя ми казва, ама има една малка подробност, влюбена съм в жена...  shok shok shok И аз си викам трай си сега, ще мине, мълча, крия от всички. Оказва се че са се разделили, ноооо тя се влюбила сега пък в друга жена. И тъй, сериозна връзка, живеят си заедно, абе много ми е тъпо, неестествено... не знам какви комплекси избива, 10 годишната връзка беше много коварна, много трудна, много тормоз психически. Ще видим какво ще стане.

Kiwi   тора е от родния ми град, от земеделска аптека, тук не знам дали има такива аптеки, не съм виждала поне   pardon

Тони ужасно преживяване... добре че сте си тръгнали


Ииии last but not least :

Честит рожден ден на нашето Пандее  Torte air_kiss kiss butterfly kiss2

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 12, 2017, 10:50:17 »

По повод спиранет на разни хора по улиците...миналата седмица вървим и насреща една дама...силно приличаща на свекърва ми хаха...и ципа на панталона и разкопчан.

Викам - ще и кажа, хващам я за ръката, поглеждам я и казвам - прощавайте, панталонът ви е разкопчан. Тя ме изглежда зловещо, изсумтява, продължава си пътя, после се усети какво и казах и ми поблагодари...

Да си я бях оставила да маА разкопчани гащи...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #249 -: май 12, 2017, 10:52:32 »

Ина, да видиш какво му е на горкия вълк от Червената шапчица Wink Аз пък съм като Русалката, всяка крачка е равна на забиване на ножове в краката ми  smile

Досега слон, сега вьлк...  crazy Признавам си, не успявам да ви следя  girl_impossible

Вицьт уби рибата, да  funnytooth funnytooth funnytooth

Явно не се казвам дисгресия, извинявам се, а междувременно се сетих за думата : "отклонение" (ако искате лирично го наречете).
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #250 -: май 12, 2017, 10:55:00 »

Пандич, Честит Рожден Ден !!!!

Много хубавини и заслужено щастие да се сипят щедро около теб !!! Целувки  heart heart heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 12, 2017, 10:56:57 »

Честит рожден ден, Панде! give_rose

И понеже теб те свързвам винаги с идеалните ми представи за душевен мир и спокойствие, ти пожелавам никога да не губиш това ценно качество, което носи в себе си! good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 12, 2017, 10:59:23 »

Свекс, добре звучи, питах защото наистина се зачудих, възможно ли е ходене на ресторант и т.н при нейното положение..  good Според мен събирането ще я зарадва много  heart

Мари, с парфюмите и аз обожавам на Нина Ричи (повечето)  good

Много харесвам Азаро (Now), никога няма да ми омръзне, но намирането му е все по-трудно.. Наскоро писах, че много се чудя за един Марк Джейкъбс.. Разкошен е.. Има нещо ориенталско, но съвсем леко в него и е толкова приятен.. И ментово нещо има.. Ммм от едно пръсване, цял ден ми е ухае   heart

Честит рожден ден, Пандич! Да си жива и здрава, много щастлива! Прекрасна си, мислех да ти пиша онзи ден, не знам защо си мислиш, че само като бременна си била красива.. Като те гледам на снимките от рождения ден на Томи.. Сиянието си го има  heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 12, 2017, 11:06:13 »

Здравейте smile аз днес ставам на 13 smile

Днес имах планове да излизам но заваля. Сега се моткам, зомбирам се на телефона и с периферното зрение виждам как Бамбук бута количка​та си по коридора lol lol lol

Сега си чух хороскопа по БТВ - годината​ щяла да е емоционална и завършваща (каквото​ и да значи това), а начинанията били забранени - явно мързел се иска lol lol

Сега видях, че имам честитки smile  Благодаря ви smile
Обещавам да съм все така красива и спокойна хихи
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #254 -: май 12, 2017, 11:13:03 »

Добър ден!
 Ина, простоооо  heart heart heart. Честно казано си ми един от моделите за достигане и тези ти думи ми разтопиха душата.
 
 Тези кукли не ги знам. Порцелановите не са ми страшни, даже тук до нас има един антикварен магазин и са наредени на витрината и винаги ги заглеждам. По TLC съм гледала това за хората-бебета, дълбоки травми друго не мога да кажа. Сега като се замислих аз бях луда фенка на TLC, а сега не съм го гледала сигурно от повече от година. Наситих му се. good
 
 Снощи филма ми хареса, бяха махнали един от героите, който и без това не допринасяше много за сюжета на книгата. Бяха развили края така че наистина да пасва на жанра антиутопия и беше малко по-добре. Е, за свръхмодерния бизнес комплекс не бяха стигнали парите и не беше така WOW като в книгата. След прочита й честно казано се замислих за това как са размити границите на личното пространство и как вече някои неща се случват само за да се похвалим в социалните мрежи, че сме били някъде, а не за да изпитаме радост от самото преживяване. В тоя смисъл, Тони, браво че се наслаждаваш на нещата искрено.smile По този повод имам размисли и страсти за слагането на камери в детските заведения, тъй като и в книгата правиха всичко с идеята, че когато е наблюдаван човек е по-добър, ама дали пък е естествено да сме постоянно добри и дали няма да се получи прегряване на наблюдаваните.

  Ние утре потегляме за Казанлък, дано да е хубаво времето! Оказа се, че другите почивни дни пък ще сме във Враца на рожден ден, та имаме малко по-интересна програма тези седмици, че нещо с това мъчещо се време ми е много еднообразно.
 
Честит рожден ден, Панде! Да си жива и здрава и в мир със себе си:)
 Хайде хубав ден от мен  give_rose
 
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines