Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 15:02:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Regina94 - 24 май 2008  (Прочетена 53096 пъти)
 
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 19, 2008, 08:28:04 »

Мила Реджина, нали знаеш, че съм ти най-голямата фенка, защото обожаваааам този модел на роклята!   yahoo  heart
Гледам, страдаш от моя синдром "Всичко под контрола ми."  tease За грима смятам, че предложението на Ели-бели е най-най-най!  good Бих добавила малко светли сенки под долния клепач- правят чудеса с тъмните сенки под окото, които се получиха при мен от преумора!  good Мидсля, че полупрозрачна фина пудра ще даде завършек на лицето /без значение със или без ФДТ- аз нямах например/.

Не съм ти видяла идеите за прическа, миличка, има ли нещо пробно? give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #46 -: май 19, 2008, 08:35:06 »

Леле Regina, как се шашкаш само от детайли! Може би повечето от нас всъщност са така, но от четене на разкази на булки и най-вече разковори с такива, си мисля, че цялата суматоха и суетене са толкова излишни. Хората не забелязват и половината от това, за което булките се притесняват. 

Коментара ти за снимките *да не сте изненадани после от снимките* ми говори само до каква степен си изпипала всички детайли (че ти е останало време да се тревожиш за снимките). Имаш най-добрия фотограф, това е важното.

Мила Regina, отпусни се и си позволи малко неперфектност в иначе перфектната ти сватба. 

А менюто ти е страхотно!
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #47 -: май 19, 2008, 09:01:08 »

Леле Regina, как се шашкаш само от детайли! Може би повечето от нас всъщност са така, но от четене на разкази на булки и най-вече разковори с такива, си мисля, че цялата суматоха и суетене са толкова излишни. Хората не забелязват и половината от това, за което булките се притесняват. 

Коментара ти за снимките *да не сте изненадани после от снимките* ми говори само до каква степен си изпипала всички детайли (че ти е останало време да се тревожиш за снимките). Имаш най-добрия фотограф, това е важното.

Мила Regina, отпусни се и си позволи малко неперфектност в иначе перфектната ти сватба. 

А менюто ти е страхотно!

Клара-Фина,

и аз не бих го казала по-точно, супер сватба ще бъде Bravo....,а менюто е много изискано  Good luck
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 19, 2008, 10:57:55 »

Миличка, чак сега видях темата ти. Ама съм такава шматка, сватбата щеше да мине докато се намотам да ти пожелая успех и прекрасен сватбен ден. Прочетох всичко на един дъх. Всичко е перфектно, и роклята, и менщто и църквата и грима не е лош, и за букета добре си решила според мен, че си се отказала от маргаритките. Изобщо всичко е перфектно.

 give_rose give_rose give_roseПожелавам ти прекрасна сватба! give_rose give_rose give_rose
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 19, 2008, 15:41:28 »

Мила Regina94, пожелавам ти един наистина незабравим миг.Ще чакаме снимки.
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 19, 2008, 21:01:00 »

Реджина, и аз ти пожелавам приказна сватба!  give_rose  Това си е твоят ден и най-важното е ти да си го изживееш и да ти остане един страхотен спомен   yahoo
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #51 -: май 20, 2008, 00:25:38 »

Да, Fenix, това със светлите сенки е добра идея, че напослдък сън не ме хваща  smile.

Днес направихме последните координации с кетъринга, дадохме им разположението на гостите. А то се оказа съвсем лесно / 8 кръгли маси, като всеки гост е настанен между някого когото познава и някого когото не познава, като условието е всеки гост да говори езика на съседа си-нали ви споменах  моите гости са от къде ли не, езика определено е фактор. Вечерята ще е в зала, която всъщност не е ресторант - ползват я за изложби и е с много интересна атмосфера.

Украсата ще са само цветя по масите и специално осветление, за което дадох само най/общи насоки, надявам се да се получи някак това което ми е в главата  smile. За фон на едната от стените ще имаме презентация със снимки-наши и с гостите. Не бях много убедна, че ще е хубаво, но тук е мн модерно напоследък и хората очакват да видят снимки. Сега видях предварителния резултат и съм доволна, някак много интимно се получава.

Пробвах си и роклята - тип топ. Надявам се само да не я настъпя с високите си токове  smile
Днес докато разписвах едни сметки си мислех - както и да организираш, всички после питат само едно - как изглеждаше булката  girl_wink

Църквата ни е точно пред къщата, няма да имаме кола - решение за което се поздравявам сърдечно.
КлараФИна, не съм се ошашкала, честно  smile. Направо съм самото самообладание  bounce
Ясно, не всичко ще върви по план на деня, но за мен е по-важно че съм го обмислила предварително - че нали съм домакиня, няма да имам много роднини които да щъкат напред назад и да дават команди  smile.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #52 -: май 20, 2008, 02:02:04 »

Искам да видя роклята!  blush Само не казвай, че е в галерията, защото аз достъп до галериите нямам  Плачещо момиче
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #53 -: май 20, 2008, 06:26:21 »

Ето я  smile
http://fashionbride.files.wordpress.com/2008/02/colina.jpg
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #54 -: май 20, 2008, 09:26:56 »

 girl_in_love Рокля-мечта! Браво smile А панделката какъв цвят е? Fenix, твоята рокля не е ли такава също? Аууу, много ми харесва даже smile Пу-пу сега чакам и снимките от сватбата, за да видя как ти стои, макар че съм сигурна, че ще ти стои отлично!  Bravo Ех, размечтах се smile Моята е нещо подобно, но цялата е с дантела отгоре и е с тънки презрамки, а не с ръкавчета.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #55 -: май 20, 2008, 09:36:46 »

Много благодаря  heart! КлараФина и Феникс много ме поощриха като се колебаех през януари! Панделката е зелено кадифе, но е много бледа, отразява светлината и даже е леко златееща. Ето цветна снимка - само че моята не е толкова бяла, по скоро слонова кост
http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/wedding_dresses/vendor/designer/pronovias/detail/164158
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #56 -: май 20, 2008, 09:50:00 »

Няма какво да се колебаеш, роклята е страхотна и си заслужава парите (не че знам колко струва, но аз бих платила доста пари). Още веднъж браво за хубавия избор.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #57 -: май 21, 2008, 14:56:38 »

Здравейте,

Остават 3 дена и за сега всичко върви по план.

Реших да не се притеснявам за следните неща:
-   времето. Има 50% вероятност да вали, и е доста хладно (15C), но аз времето не мога да променя. И да вали и да не вали , сватбата няма да се отложи

-   букета – като направих новата поръчка за розите не дадох много конкретни напътствия какво точно искам. Сега знам само че ще са около 15-20 бели рози с нещо зеленко, компактен букет и ще е готов в 11часа. Каквото и да ми сътворят – трябва да ми хареса

-   подаръчета за гостите няма да има  - хубава традиция, но аз не можах да измисля нищо интересно, а и не исках да давам каквото и да е само защото “така се прави”.

-   Тортата – швейцарците творят чудеса когато става въпрос за мънички, изискани сладкиши, с много детайли. Дай им да правят калинки от шоколад и марципан. Но като чуят торта за 60 човека и го удрят през просото – пак вкусни, но абсолютно нищо особено на вид, а цената е двойна сравнена с нормална торта в сладкарница. Обиколихме местните майстори – навсякъде едно и също от към цена и дизаин. И така се споразумяхме с кетаринга да доставят към бюфета с десертите и една торта, предпочитам да е шоколадова – не е много сватбена, но кой не обича шоколад. Казах им да дадат най-доброто от себе си, надявам се да не се срещнем с някоя торт-зила в събота вечер   funnytooth

-   Музиката – така и не успях да направя пълен лист за музикантите. И на тях казах да дадат най-доброто от себе си и да ни веселят

-   Грима – ще реша в последния момент дали да е професионален или сама да се гримирам

От утре вечер започват да пристигат ентусиазираните ми гости.

И честно казано мноооого се вълнувам  Bravo

Безкрайно съм ви благодарна за всичко  heart  heart  heart
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 21, 2008, 15:17:51 »

 give_rose най-важното е да се насладиш на мига! всичко друго е преходно и се забравя, но емоциите, които те владеят в този ден се помнят завинаги  good

за времето не се притеснявай, и при нас бяха дали ужасна прогноза, а то си беше слънчево и хубаво и 5 мин. след като влязохме в ресторанта навън се изсипа небето, ама вече не ми пукаше  yahoo вярвам, че и при теб така ще стане!

моя букет беше по снимка и честно казано си го представях мааалко по-голям, но какво пък толкова, това е просто един букет и няма да се вглеждаш много, много  girl_wink

за подаръчетата не се безпокой, ако успееш да обърнеш внимание на всеки един поотделно и си направиш снимка (т.е. Любо ви направи снимка) с всеки един, мисля, че ще е повече от достатъчно  smile

за тортата и аз имах ядове, щото панделката беше цъфнала не там където трябваше да бъде, ама хич и не се трогнах, то какво ли трябваше и да направя де, така че и на тебе ти казвам, важно е да е вкусна и да стигне  tease

за грима имам идейка, облечи си нещо като цвета на роклята ти и се гримирай предния ден така както мислиш да си и помоли Любо да те снима и да ти покаже  good защото едно е в действителност, друго е на снимките, а при условие че Любо ще е там, използвай го  pleasantry

 give_rose желая ти най-красивия сватбен ден, с много любов, смях, танци и щастие!  Good luck


Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #59 -: май 21, 2008, 15:23:01 »

Нещата дето си решила звучат супер логично и все пак обмислено.

Предполагам, че ще си много заета през оставащите дни и няма да ти е до форума, за това искам още от сега да ти пожелая изключително и само положителни емоции, хубаво време и въобще една приказна сватба, точно както си я представяш.

Ще чакам с нетърпение да разказваш и показваш след това.

Успех и без тъжни мисли!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines