Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 31, 2024, 23:33:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 153425 пъти)
 
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 05, 2014, 20:54:56 »

MFinnan, честито  give_rose

Много е нежна и изглежда ефирна, в смисъл ще ти е леко и удобно. Мисля че е подходяща.  Bravo
Активен
MFinnan
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #106 -: юни 05, 2014, 23:29:09 »

Благодаря smile
Успех и с вашите рокли, момичета !  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #107 -: юни 08, 2014, 21:17:38 »

Момичета аз съм в страшна дилема...

Знаех си че не трябва да обикалям за рокля, след като вече съм избрала (уж) модел, но понеже майка ми и свекърва ми много настояха, днес се разходихме, за да ме видят в булчинска рокля и както се казва да им угодя , като се позабавляваме..

Отидохме първо в магазин Be Queen, уникален магазин... smile Нямат чак толкова голям избор като в големите модни къщи, но пък за сметка на това всички рокли са много хубави и изключително качествени. Цените са от около 800 до към 2000 лв и има всякакви модели. Момичето което е консултант е изключително мила и готина, омъжила се е преди 2 седмици и е просто невероятна. Много бързо усети какво харесвам и даде много насоки и предложения без да бъде прекалено... просто ми направи невероятно впечатление.
Пробвах няколко рокли и все им намирахме някакъв косур... никога обаче не съм си се представяла в рокля А линия, да не говорим че попринцип мразя дантела, но майка ми ме нави да пробвам една рокля... и като ми лепна тази рокля blush стоеше ми невероятно, направо се разплаках... и майка ми и свеки и кумата нямаха думи, момичето в магазина и тя се разчувства.... абе въобще голяма емоция...

Цената е 1200лв, което предвид че бяхме решили бабата на мечи да ми шие роклята и реално да платя само платовете ми е доста над бюджета, обаче просто не можете да си представите какво изпитах в тази рокля. blush smile smile smile На пръв поглед роклята е много семпла и обикновена, на манекена не ми хареса изобщо, но щом я облякох - имах чувството че е правена само и единствено за мен... heart heart heart heart heart heart heart

Проблемът - първо точно сега няма как да я капарирам, а в този магазин са на принципа че щом продадат даден модел (шият си отделен, не този който си мерил), спират да го поръчват отново. Един вид държат да има уникалност - демек ако не капарирам и я купи друга булка повече няма да я има... Второ, вече обещахме на бабата на мечи че тя ще шие и сега не знам как ще реагира ако и кажем че няма да е така. Тя е виден аристократ от време оно и може много да се обиди sad Трето - изобщо не сме предвидили толкова пари в бюджета за рокля sad и Четвърто - дори да я ушие баба му, платовете и дантелите да се купят и поръчат отделно пак ще излязат много пари....

Дилемата е какво да правя  - да си остана ли на принципа баба му шие - това е един ден не си струва парите или да рискувам и да отрежа бюджет от други неща за сметка на тази рокля, в която се почувствах на седмото небе?
Това е модела, но стои много по хубаво и романтично на мен... не знам как да го опиша............



След това отидохме в Aegean и честно да си призная очаквах повече... angry Дали защото очите ми бяха все още в гореспоменатата рокля не знам, но отношението не ми хареса, жената беше любезна но много много студена, сякаш това е последното което иска да върши, повечето рокли започват от 1800лв и вървят само нагоре, набръчкват се платовете , и не стоят много добре и капака на всичко - изринах се от една от роклите shok shok shok shok shok shok shok beating beating beating Oh my ... Oh my ....
Изобщо не ме рабра като и казах какво харесвам и какво избягвам, много обсебваща беше - смисъл помощ е едно , друго е да питам свеки и мама за мнение и тя да ми отговаря вместо тях... Пак казвам - любезна беше но ме изнерви и след тази среща рекох и отсякох че вече са си начесали крастите майките и можем да си ходим. Обадих се на последното място и отмених следващата среща...

Извинете за дългия пост, ама определено ми трябва помощ cray Винаги съм се гордяла с това че знам какво искам, и последното, което очаквах е че ще си сменя мнението за роклята.....
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 08, 2014, 21:56:30 »

milenkata, роклята е много, много красива.
Зависи ти самата какъв тип си - ако не вземеш роклята и после всеки път като видиш сватбените снимки се сещаш за нея и се упрекваш - по добре я вземи good

Ако смяташ, че можеш да го преживееш и ще ти размине до няколко месеца - изчакай, ти имаш време. Роклята наистина е прекрасна, но все пак парите не са малко и става въпрос за един ден.

Какво мислят майките, половинката?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #109 -: юни 08, 2014, 22:31:51 »

Половинката иска само аз да съм щастлива, а майките и кумата... Ами да кажем че едвам разубедих свеки да я капарира веднага smile смисъл всички са убедени  че Това Е Роклята!!!  smile кумата беше с мен като избирах модела на предишната и каза че просто нямало сравнение.. Била съм сияела просто!  blush
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 09, 2014, 05:54:42 »

Миленка, а не може ли бабата на половинката ти да ушие такава рокля? Така хем няма да я засегнете, хем ще си с такъв модел. Ще си избереш хубава дантела и това е.

Иначе поднасям искрените си поздравления към теб, че си успяла да отидеш в Би Куин. Ние правихме три опити в една и съща седмица и беше затворен магазина. Без да пише нищо на вратата на магазина или пък в интернет.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юни 09, 2014, 06:24:41 »

 Миленка, може да заведеш и бабата да види роклята, да ахне и да каже "Взимай я чето, взимай" и може тя да ти ушие булото вместо това (примерно) ?  smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 09, 2014, 07:30:51 »

Миленка, подкрепям tinycat, заведи бабата да види роклята. Те са много емоционални и дават мило и драго за щастието на внуците. Като те види в роклята ще ахне ( сигурна съм ) и ще ти каже да я купиш smile Ако мислиш, че това е твоята рокля давай и не се колебай. Това е троят ден Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 09, 2014, 08:52:35 »

И аз мисля, че ако това е роклята трябва да я вземеш. После все ще се сещаш, че си направила компромис, а е можело да е друго... Бабата, ако е разбрана в никакъв случай няма да се обиди  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #114 -: юни 09, 2014, 09:08:06 »

Ами мислехме и това като вариант, да купим дантела и тн и бабата да я ушие ама още не знам...Да купим тези платове - същите, може би с доставката ще излезе повече от роклята в магазина - смисал има доста плат..... Оххх тамън си мислех че съм приключила с този въпрос, що ли ми трябваше да им угаждам на майките  crazy

Иначе поднасям искрените си поздравления към теб, че си успяла да отидеш в Би Куин. Ние правихме три опити в една и съща седмица и беше затворен магазина. Без да пише нищо на вратата на магазина или пък в интернет.

По този въпрос - запазих час по телефона от първия път без проблем, пак казвам - девойката ми напълни душата, много е мила и нямах никакви проблеми smile


Благодаря момичета, ще го мисля следващите седмици и ще пиша при развитие
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 09, 2014, 09:33:26 »

Може да си намериш и по-хубави платове от тук, знае ли човек smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #116 -: юни 09, 2014, 11:41:40 »

Миленка имаш много време, в момента ти е много силна емоцията, обяснимо, но все пак подобни рокли има на много места, а и едва ли ще ти откажат да поръчат или ушият конкретния модел, ако ти искаш точно него, едва ли биха загубили клиент, за да си запазят "уникалността", това са малки трикчета,които използват силната моментна емоция, казвам го с най-добри чувства smile
Аз имах горе долу подобен случай...пробвах рокля в която изглеждах и се чувствах много добре, бяхме на път да капарираме, но въпреки това решихме да отидем при дизайнерката, която ушия моята рокля и не съжалявам и за миг за онази!
Сега си имам рокля, която е много красива, лека, удобна, с платове и дантела които аз избрах и нямам търпение да я облека heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #117 -: юни 09, 2014, 12:19:22 »

Деска и ти си права... Реших да си оставя малко време да смеля емоцията, да ми размине еуфорията и тогава ако съм на същото мнение ще мисля какво да правя
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #118 -: юни 09, 2014, 20:03:24 »

Здравейте, момичета! Моят ден е на 20 септември, но днес  вече бях за втори път на обиколки из Асеновград. Мерих 4-5 рокли от различни типове. В ЕКСКЛУЗИВ (Яна Сивенова) си харесах много една абитуриентска рокля като модел и идеята ми е да ми я ушият в бяло. Оставих си седмица да си помисля и след това да я поръ4вам. Роклята има шлейф, това само ме притеснява, да не ми пречи..Как мислите вие? Някоя булка с шлейф има ли?lol
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 09, 2014, 20:11:10 »

 За шлейфа - аз нямам, но сестра ми имаше. Адски красиво е, много нежно седи на снимки, но не е удобно като се движиш и като танцуваш и се случва често да бива настъпван. Тоест, има си плюсове и минуси  smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines