Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 20:11:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на no4ko24 - 21.09.2008!  (Прочетена 51585 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 15, 2008, 21:06:24 »

Ночко, малко късно се включвам, на мен в Красно село не ми искаха психо! Сори, не съм видя, че си питала иначе Васерман е задължителен. На нас проблемче ни се случи там, но го оправихме набързо! girl_wink
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 15, 2008, 22:19:11 »

Хихи, за момиснкото - какво да кажа, ще трябва да видите снимките, ако модераторите не ги цензурират  blush blush
Не, много весело беше - първо се занимавахме със сватбени неща, после получих доста интересни подаръчета, като през цялото време се бъзикаха, че чакаме момчето с пиците, полицая и не знам още кой smile Имам си книга за създаване на удоволствия, облекло за първата брачна нощ и розови пухчета
Като получа някоя и друга снимка ще кача да се посмеем lol После танцувахме и си кикотихме както подобава, Curtsey

Иначе днес отново се върнах към организационната действителност  beating Лекари, изследвания в последния момент, задръствания, излизане от работа по никое време... Да, Бубе, наистина се надявам да нямаме нужда и ние от психото, защото просто не отидох до диспансера, след 2 часа висене в чакалня и по задръствания - нямах сили sad Ще видим като ги занесем дали ще ни искат още нещо.

Не знам как е при вас, булки, обаче при нас с бъдещия мъж от напрежението ли, умората ли - не знам, но вече от няколко дни сме доста изнервени ...   huhhuh.gif За всяко нещо спорим и изобщо само се чудим за какво да се позаядем (*особено аз). Не знам защо...

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 15, 2008, 23:29:35 »

Ще чакам снимките с голям интерес.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 16, 2008, 08:03:18 »

По думите ти звучи, че сте изкарали страхотна моминска вечер!!!И аз чакам снимки!! Това с изнервянето е нормално, аз накрая вече бях психически и физически изтощена!!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 16, 2008, 19:25:43 »

Да се позавъртя и да дам отчет smile
Взех си медицинското, утре ще ги носим в ритуалната, стискайте палци да не ни искат документи от психото (на брат ми не им искаха),  blush.
После имаме среща с DJ, ще ходим и до ресторанта да носим списъците на хората и подредбата, алкохолът мислим в събота да го занесем.
Харесахме си едни хапки за у нас, като идват "да ме взимат"  Curtsey.
В петък съм на пробна прическа, после - ще се омъжвам пред закона  focus и после с кумувете някъде ще го отбележим (първа репетиция lol )
В събота - тае бо (надявам се да има сили). После косметик и маникюр.

Букетът и украсата за колата, чашите, както и сватбената книга ще ми ги прави Бибси (тя ми прави поканите  girl_in_love). Букетът доколкото се разбирахме - ще е от кремави рози, гипсофил и зеленинка, а за колата - и лилиум. Купих си чаша за църкавата - медна е. Накупих и всички късметчета, ботуниери и т.н.
Така като гледам даже не се сещам какво не е свършено, ама има дреболии.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 16, 2008, 20:01:58 »

Ночко, браво! Bravo МНого организирано се движиш. Ще ти остане и малко време за релакс Girl_hide Организирана булка бе good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 16, 2008, 21:59:07 »

Ночко, браво! Bravo МНого организирано се движиш. Ще ти остане и малко време за релакс Girl_hide Организирана булка бе good

Хихихо, Бубе, направо ме развеселяваш! Един човек да каже, че съм организирана  give_rose give_rose Дано да ми остане наистина малко време и за почивка и бездействие, че иначе не може човек да се наслади на собствения си ден  Party time
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 18, 2008, 09:39:00 »

Скъпа, аз от сега да си кажа, поелавам то най-страхотния, слънчев и топлещ сърцето ти ден на 21!!! Ще бъдеш прекрасна булка, сигурна съм в това!! Наслади се на всеки миг от деня!!! Ще съм с теб!!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 18, 2008, 09:49:56 »

 scratch one-s head Хе, мчи то не останало...Ти си почти готова, дано и времето да е с теб (пък и силата де tease) и да имаш една слънчева и незабравима сватба...
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 18, 2008, 11:37:17 »

Е Ночко, и твоят ден наближи със страхотна сила. Пожелавам ти през оставащите ти 3 дни като госпожица да се отпуснеш (малко е невъзможно, но все пак..) и най-вече да се наспиш.
Един съвет: аз по принцип все искам да държа нещата под контрол, но в деня на сватбата не ме интерисуваше нищо от организационна гледна точка (а имаше доста ситуации, в които при други обстоятелства бих побесняла). Направи и ти така - разпредели задачките на агитката около теб и се отдай на емоцията!
Сигурна съм, че денят ще е незабравим! Пожелавам ти усмивката да не слиза от лицето ти!!! Sunshine
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 18, 2008, 21:43:12 »

Момичета много ви благодаря за топлите думи  give_rose

Кчаих малко нови снимки -  на украсата за чашите, на букета (горе-долу) и на сватбената книга smile Утре съм на пробна прическа. На всичките притеснения и задачи, взеха, че ни спряха топлата вода - от 16.09 до 4.10 сме в профилактика, та днес ходих на гости "на баня"  хихихихи

Вчера се видяхме с шефа на ресторанта и уговорихме нещата, най-трудната част, ако питате мен lol Маси, разпределение, меню, алкохол... И с диджея се видяхме, голям е шемет. В тоя нов бранш "Сватбени услуги" всички са едни такива убедени в невероятността и правотата си..  tease
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 18, 2008, 22:16:20 »

Книгата е трепач!!!! Успех с пробната утре, да се снимаш ако можеш.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 19, 2008, 08:08:52 »

Ночко, като гледам всичко сте отметнали. Днес ви е подписването, нали? Весело и слънчево настроение ти пожелавам и още по-слънчево за сватбата в неделя! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 19, 2008, 09:40:10 »

Ночко, пожелавам ти и на теб един прекрасен, слънчев, щастлив сватбен ден с много положителни емоции и лИбовввввввв!!!! Ако не успея да се включа пак! ПОсле чакаме много снимки и един подробен разказ, кое, как, защо, за какво, с кого........ blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 19, 2008, 10:27:37 »

Ночко и аз да ти пожелая най-прекрасния ден, незабравим изпълнен с емоции и любов  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines