Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 06:47:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНАТА ТОРТА!  (Прочетена 301678 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: август 28, 2007, 22:13:38 »

Маслинка по назад бях писала че моите ще са такива! Отделни с иницали. Аз още в самото начало бях решила че ще са така. Така че давай, свещите ни са еднакви, поканите ни са еднакви почтри, и двете в червено/бордо давай и торатат сега!  Blush singer Party time"2 калинкииииии с пъстри перелинкииии...." laugh
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: август 29, 2007, 17:50:39 »

момичета знаете ли къде(в коя сладкарница) правят захарни фигурки,без значение в кой град?
много искаме такива


* 19345_533312.jpg (28.87 KB, 640x414 - видяно 205 пъти.)
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: август 29, 2007, 19:46:29 »

Maslinka, страшни са  good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: август 29, 2007, 21:12:59 »

Маслинка опитай в София в сладкарница Lucky, бившата Пролет до Орлов мост. Там съм виждала страхотни украси от фондан по празниците. Дори мислех да ходя до там да видя дали не могат да ми измислят нещо като захарни подаръчета за гостите, но още не съм се наканила.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: август 30, 2007, 09:20:20 »

еее колко са оригиналнии yahoo и аз искам торта на етажи като вита стълба оххх вече се обърках има такива красоти но се притеснявам че нашия бг стандарт не може да покрие изискванията Cray нямаме май чак такива професионалисти без да сиакм да убиждам никой give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: август 30, 2007, 09:23:22 »

Маслинка опитай в София в сладкарница Lucky, бившата Пролет до Орлов мост. Там съм виждала страхотни украси от фондан по празниците. Дори мислех да ходя до там да видя дали не могат да ми измислят нещо като захарни подаръчета за гостите, но още не съм се наканила.
благодаря ти миличка,още събота ще отида до дам и после ще докладвам какво е станало Wink
Цитат
еее колко са оригиналнии  и аз искам торта на етажи като вита стълба оххх вече се обърках има такива красоти но се притеснявам че нашия бг стандарт не може да покрие изискванията  нямаме май чак такива професионалисти без да сиакм да убиждам никой 
да миличка,няма много професионалисти не само за тортите,ако има то няма голяма реклама за тях angry и трудно се откриват
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: август 30, 2007, 10:21:01 »

Маслинка на мен също ми допада повече варианта с малките тортички.Много е готино и стилно.Дано да намериш къде да ти ги направят.Аз бих ти препоръчала Юлинел във Варна.Нашата торта беше много хубава и вкусна.Пускам Ви една снимчица.


* IMG_4292.jpg (30.67 KB, 320x426 - видяно 2096 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: август 30, 2007, 10:23:33 »

много е хубава твоята gucci  good
аз намерих къде да я направят,но ще искам да ми направят първо няколко пробни да видя как ще изглеждат,че така на сляпо не ми се рискова,да не остана в ресторанта Oh my ...,защото честно казано доста торти сам гледала на отделни пърченца,но само тази която съм показала ми допада
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: август 30, 2007, 10:39:46 »

gucci къде е това Юлинел във Варна?Много е хубава тортата ви и семпла - точно каквато и аз искам! DANCE
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: август 30, 2007, 10:52:43 »

Мила моята торта е от Смолян.Просто сме взимали такива малки тортички като петифури от Юлинел и като торти и като външен вид много ми допадат.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: август 30, 2007, 10:54:03 »

Мила моята торта е от Смолян.Просто сме взимали такива малки тортички като петифури от Юлинел и като торти и като външен вид много ми допадат.
оооооооо тогава ще отида да проверя какво предлагат
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #701 -: август 30, 2007, 10:56:16 »

gucci къде е това Юлинел във Варна?Много е хубава тортата ви и семпла - точно каквато и аз искам! DANCE
didi_vla1983 ако наистина искаш такава торта и то за варна/понеже незнам за кой град ти трябва blush/ отиди в Амбелино...точно този модел го имат. Дори на Петкова /Роси Кръстева/ тортата е такава до колко знам от нея pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: август 30, 2007, 10:56:48 »

ето я отблизо тортичката.Маслинка опитай тортата преди това и ги накарай да ти я направят да я видиш ако така ще се успокоиш.Ние нашата я опитахме но не я бяхме виждали как ще изглежда.Доверихме се и не сгрешихме но не всички са професионалисти и съм била свидетел на големи излагации.


* IMG_4289.JPG (26.54 KB, 320x240 - видяно 2115 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #703 -: август 30, 2007, 11:00:47 »

gucci къде е това Юлинел във Варна?Много е хубава тортата ви и семпла - точно каквато и аз искам! DANCE
Мила didi_vla1983 на лични ще ти дам кординатите и ще ти обясня къде се намира.Маслинка за съм очарована от Юлинел.На милото бяхме взимали за един рожден ден такива малки само че не бяха като квадратчета а като кръгчета и като парченца ,но отделни и целите в глазура.Много вкусни и красиви торти правят и са доста заети.А за Амбелино аз не съм очарована от тях.Не ми харесва вкуса на тортите им с тая сметана.Въпрос на вкус.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: август 30, 2007, 11:08:40 »

ох миличка,аз много добри отзиви бях чувала за Юлинел,даже Юлето ме насочи и тя към тях,но една позната каза че там тортите били ужасни и аз вообще н еотидох да проверя,явно не трябва много много да се доверявам н а"познати".благодаря ти гери много,още другата седмица в юлинел good
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines