Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 12:50:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНАТА ТОРТА!  (Прочетена 301864 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: август 06, 2007, 13:36:44 »

цените в 100 гр. сладки са доста солени-на сватбата на кумовете ни тортата им излезе 430 лв

олееееееееееееееееееееее  Oh my ... ай сиктир, това си е въз множко!  Oh my ...
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #616 -: август 06, 2007, 13:41:24 »

да, за около 130 човека беше...
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: август 06, 2007, 13:44:43 »

да, за около 130 човека беше...
то и за 70-80 парчета излиза 200-250 някъде по тия сметки и пак е множко... а тия от Неделя ми казаха 160 ,което в никакъв случай не е много за торта, само отношението им ни отблъсна  crazy
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #618 -: август 06, 2007, 13:51:31 »

ми преглътни отношението, ако наистина държиш на тортата, а и наистина- има сладкарници "Неделя" на доста места
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: август 06, 2007, 14:42:23 »

Цената на парче сватбена торта в "100грама сладки" варира от 2.80 до 3.50лв,ако е със стойка-още стотина лева депозит за нея(зависи от големината),ако искаш транспорт до друг град-по левче на км.Повечето торти на етажи(независимо от външния вид) ги правят с най-устойчивия на тежест пълнеж "шоколадова перла" като парче от този вид е с най-високата цена pardon
Дидка,спомням си,че и ти искаше като Маслинка тортата да не е цяла,а на отделни мини-тортички-малко по-назад тя беше писала,че на нея в една сладкарница категорично й бяха отказали да се "занимават" с подобно нещо,ти къде мислиш да поръчваш и правила ли си консултация?Пожелавам ти успех good
Активен
pepsinka
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #620 -: август 06, 2007, 15:52:40 »

Момичета,някоя да има наблюдения за  skyline?На нас за 100 парчета,ни казаха 220 лв,а тортата на която за сега се спряхме е доста прилична.Беше с естественои цветя,но ние попитахме дали може да са захарни,защото естествените нещо не ни допадат върху торта и се оказа че няма проблем.А пък ако я поръчаме ще ни я докарат в 20.00ч,малко преди рязането.Като условия е добре,но все пак незнам как работят,да не са само на приказки,някъкви наблюдения?
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: август 06, 2007, 20:07:31 »

Ходих все пак до Неделя в Красно село, бяха изключително любезни и внимателни, с кеф си поръчах тортата  girl_in_love Сега остава само и да я доставят навреме, но мисля че няма да има проблеми с това ..

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #622 -: август 06, 2007, 20:10:49 »

Ходих все пак до Неделя в Красно село, бяха изключително любезни и внимателни, с кеф си поръчах тортата  girl_in_love Сега остава само и да я доставят навреме, но мисля че няма да има проблеми с това ..


Миличка, стискам ти палци всикчо да е наред!!! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #623 -: август 07, 2007, 11:50:57 »

момичета аз съм страшно разочарована cray
туку що отидохме да платим тортите и ми сервират че тортата нямало да бъде на 5 етажа а на 4  Плачещо момиче
бясна съм  diablo
когато я поръчах ме нямаше никакви проблеми и я поръчахме на 5 етажа така е и на снимката, а сега неможело на 5 защото биле 80 парчета и затова щяла да е на 4, но при капарирането не ни го казаха cray
и аз и казвам "ама аз искам да е на 3 или 5"
и ми отговарят "ами не може трябва да е на 4"
ако не бяхме дали толкова капаро щях да се откажа, но все пак парите не ги намирам да улицата
и аз я питам, защо не ни го казахте при поръчката - ами забравилисме
представяте ли си каква наглост cray

чудя се с какво ли още ще  се изненадаме до сватбата sad
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: август 07, 2007, 12:55:10 »

момичета аз съм страшно разочарована cray
туку що отидохме да платим тортите и ми сервират че тортата нямало да бъде на 5 етажа а на 4  Плачещо момиче
бясна съм  diablo
когато я поръчах ме нямаше никакви проблеми и я поръчахме на 5 етажа така е и на снимката, а сега неможело на 5 защото биле 80 парчета и затова щяла да е на 4, но при капарирането не ни го казаха cray
и аз и казвам "ама аз искам да е на 3 или 5"
и ми отговарят "ами не може трябва да е на 4"
ако не бяхме дали толкова капаро щях да се откажа, но все пак парите не ги намирам да улицата
и аз я питам, защо не ни го казахте при поръчката - ами забравилисме
представяте ли си каква наглост cray

чудя се с какво ли още ще  се изненадаме до сватбата sad


Petkova, не се ядосвай, кажи си че 4 е числото на късмета (заради 4-листната детелина) и преглътни, пак ще е вкусна  good
в БГ сме, до последно ще ни поднасят глупости, ей на, на мен ми се обадиха преди час,два, да ми кажат че ми взели по-малко пари и незнаели тия от вчерашната смяна, че ягодовата торта била еди колко си струвала и трябвало да ходя да доплатя crazy ще ида не е там работата, не е и в парите, ами че не си знаят интереса...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: август 07, 2007, 13:13:06 »

Петкова няма ли да има фигурки на младоженци?Ако сложите такива фигурки можете да се броят като пети етаж.Или направете я на три етажа,а останалите парчета нека бъдат като пастички...............Само не се ядосвай.Важното е наистина да е вкусна тортата.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: август 07, 2007, 13:18:26 »

но аз исках да е 5, разбирате ли cray
да ще има фигурка
надявам се че поне ще стане красива и вкусна Girl_sing
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: август 07, 2007, 13:42:24 »

Момичета аз да питам един въпрос тортата кога се закарва в ресторанта преди да дойдат гостите или по време на сватбата.Сватбата ни е вечерна.И това нещо не ми е ясно
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #628 -: август 07, 2007, 13:42:53 »

надявам се че поне ще стане красива и вкусна Girl_sing
За това не се тревожи мила...За нашия импровизиран годеж я поръчахме именно поради тази причина...да знам дали от там да почървам за сватбата /много похвали чух за тях/. Тортите били с един и същ пълнеж. Наистина беше вкусна и лека торта.. За външния вид не смея да кажа нищо...свеки я избра laugh laugh laugh
Момичета аз да питам един въпрос тортата кога се закарва в ресторанта преди да дойдат гостите или по време на сватбата.Сватбата ни е вечерна.И това нещо не ми е ясно
Зависи...на някой сватби тортата е в ресторанта и е на показ през цялото време, а на друго я изваждат по-късно ...а за самата доставка на торта ...май си зависи от сладкарницата от която е поръчана pardon Нашата сватба също е вечерна и Амбелино казаха че ще я доставят към 17-18 часа в ресторанта...
« Последна редакция: август 07, 2007, 13:48:20 от maichenceto » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #629 -: август 07, 2007, 13:54:24 »

но аз исках да е 5, разбирате ли cray
да ще има фигурка
надявам се че поне ще стане красива и вкусна Girl_sing

недей, миличка не си струва  да се ядосваш, ще бъде и вкусна и красива!  good
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines