Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 01:22:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 208953 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #765 -: февруари 24, 2016, 11:02:02 »

Сноу, какви студенти, аз май не знам какво работиш всъщност  girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #766 -: февруари 24, 2016, 11:04:15 »

Ина, Фабио ми изглежда логично прав, но ти  взимаш решението, разбира се smile

Аз виждам само ягоди и .... макарони... за вас:



Свекс
, сега разбрах защо леля ми, която е на 60 години, нонстоп ходи за по два банана в КауфландО. Явно нейният плод търси някой зеленчук  crazy Girl_sing
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #767 -: февруари 24, 2016, 11:12:19 »

Емииии, давай макаронитеее!!!!
И аз все се чудя дали да не изтрия снимките на дребното от темите.....Преди време колежка беше намерила наши снимки от официалния сайт на нашия екип в турски сайт ....май за компаньонки  diablo

Тони, за да не си доиздавам прикритието ще ти пиша лично Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #768 -: февруари 24, 2016, 11:17:46 »

Сноуче, поне дано са ти сложили висока цена, все пак си Милейди Сноу  Makeup
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #769 -: февруари 24, 2016, 12:09:10 »

Snow, и аз искам на личнииии, защо само на Тони? Дискриминираш ме, а уж съм ти землячка, хихих
Купих си кош за пранИ с капак - зИлен. Дано да дойде пролетта вече!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #770 -: февруари 24, 2016, 13:02:57 »

Заговорихте и ей ги 2-3 страници за четене. Бях събрала очи в точка от глад. Изчетох ви след салатата, че пак има снимки на сладкории tease
На Кивито ягодката се вижда, може скоро и кивито да видя blum
Аз у Кауфландо ходя с мъжо, че дори и да го видят, да му завидят ква жена има. Умре циганката!
После пак ще досаждам....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #771 -: февруари 24, 2016, 14:20:13 »

И аз ходя с мъжО ама да мИ завидят какъв хубав мъж имам  Girl_hide

Знам какво работи Сноооооууууууу  blum

Кош за пране имаме, една от любимите ми придобивки и последен дом на чифтосаните чорапи преди да влязат в пералнята и да излязат сингъл  blum Откакто го имам няма никъде в спалнята чорапи  danceg

Току що обядвах и пак съм гладна  angry
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #772 -: февруари 24, 2016, 14:31:40 »

А дано някой ден и ББ се похвали с  нещо подобно:
http://politikata.net/200130/%D1%82%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%89%D0%B5-%D0%B2-%D1%81%D0%B2%D0%B5/?oid=217587&xjt=1&fbp=1
към 2818 например, хахха  tease
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #773 -: февруари 24, 2016, 14:34:27 »

Добър ден !

Аз от тая четка за зъби снощи сънувах,че съм си разбила всичките зъби и се събудих в 6, събудих и ММ и после се гушнах в него и съм  Sleep до 11:30.
Пусто вчера във всички кулинарни групи беше поместена рецепта за джалеби и реших,че и аз ще правя. Да,ама Билата,която ни е под блока, я ремонтират от около седмица в отворено състояние и днес точно решили да се затвори.А дано да я направят по-бързо след като е и затворена,че беше преградена и разместена ужасно. Тичах до Пикадили дето е на 2 спирки от нас,наваля ме дъжд и дано да стане тази индийска щуротия,че да си е заслужавало beating
По този повод само на нас с ММ ли така ни се струва,но все по-често засичаме празни щандове в големи супермаркети? Дори сега като влязох в ДМ набързо ми се видя,че и козметични щендери имат празнини. Това доста ме плаши,защото аз не си спомням времето,в което са се редили на опашки.
Иначе честно казано и аз се притеснявам като споделям в нета като цяло,защото имам горчив опит,но гледам да не мисля за това,а и сега искам да чуя мнения за нещата,които приготвяме,защото не мога да ги покажа на приятелите,че искам все пак на сватбата да ги видят и да им е цялостно впечатлението УАУ!  crazy
Това са джалебитата за тия дето не следят "Малката булка" ,пък и за почерпка:
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #774 -: февруари 24, 2016, 14:46:57 »

Имаше едно време по тез форумски земи една мома, която мен лично категорично ме убеди, че няма да публикувам нищо свързано с Временното ми състояние, нито пък с живота ми в "памперс, мляко и пюре от броколи" периода.
Бяха епични времена, ходеше след мен и след другите членове на "светата троица" ( конфигурация от три свети форумки с елементи на зли сили в нейното въображение ) и коментираше всичко наред, пращаше "любовни" послания на лични и т.н. Споменавам ви за историята, защото не е нужно човекът да е екзотично цвете ( по моята + на Фери терминологи, две страници назад), за да ви направи престоя онлайн като минимум досаден. Пък те нервите са златни, трябва да си ги пазим.
Относно сигурността на децата онлайн, хубаво е да си имаме едно на ум, но гаранция няма за нищо, аз снимки не качвам, ама хоп в детската градина ми ги нащракали и ги качили във Фейсбук. Гениално!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #775 -: февруари 24, 2016, 14:50:04 »

Адиктед, ами то е нормално да фалират някои. Виж в Пловдив какво стана - на всяка крачка хипермаркет. Убиха българските производители и малки търговци. Къде по света най-големите магазини на огромни площи са в центровете на градовете. Все са извън градовете, както е политиката на Джъмбото например. В Пловдив фалираха Карфур, Пени, а и Пикадили преустанови работа. А да се попитат защо? Жалко, че Карфура нямаше нищо общо с истинския Карфур. Беше жалко подобие на франчайз. Дори Билла в нормалните държави е като квартален магазин, а не хипермаркет.
Това изглежда интересно. С какво се прави?
Хехе, и нашият кош за пране е зелен. Shrek Взехме си зелените аксесоари от старата баня, въпреки че сегашната е в кафяво. Вързаха се де, не е съвсем зле Wink Аз за баня имам такива проекти, ама не е работа сега това да правим...
При мен пералнята или сушилнята яде по един чорап. Кое ли е от двете?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #776 -: февруари 24, 2016, 14:55:07 »

Времената помнят и една моя снимка, каченав някакъв пловдивски сайт, в статия с название от типа на: Щастливи ли са старите моми ( а аз към тогавашния момент ич не бях мома )  pardon pleasantry
Тей че си пазете фотосите от външен достъп. Моята я бяха взели оттук точно...

Моят кош па е син, глейте си работата !  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #777 -: февруари 24, 2016, 15:04:09 »

Еми, точно за теб се сетих днес... Снимах ти една градска кокошка koko6ka Да намеря начин и ще я публикувам да видите как се гледат кокошки в ЕС Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #778 -: февруари 24, 2016, 15:12:39 »

дай я таз кокошка blum

я вижте като минахме пак на животни, едно прасе и едно куче
http://www.countryliving.com/life/kids-pets/a37375/puppy-pig-look-alikes/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #779 -: февруари 24, 2016, 15:13:03 »

Ина, по този начин да ги изтриеш там и да се махнат тук дали ще стане. Аз също си мислех, че е така, но веднъж пробвах и не става и карах модератор да ми изтрие една снимка.

Киви, аз май се сещам за кои времена става дума, май баш около сватбата ми.
И аз вече ти виждам кивито smile
А и миналата година нали си го спомняте онзи, които няма да назова, за да не изникне пак. Аз по този повод не съм убедена, че искам бебешка тема и колко ще пиша там. Макар, че не съм крайно мнителна. В тайната бебешка фб група дето съм, ако знаете какво следене е да няма фалшиви профили. Постоянно интриги и драми.

Нашият кош за пране преди време ви го показвах - от Аико е и изглежда като пералня. ММ го избра и много си го обича  pardon
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines