Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 08:49:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишна седмица 31.12 - 05.01.2014г.  (Прочетена 35355 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 03, 2014, 11:43:52 »

Честита нова година!
Пожелавам на всички ви много здраве, щастие, късмет, любов и изобщо тази година радостта да не напуска домовете ви!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 03, 2014, 14:02:42 »

Щастлива Нова Година, мили дами. Пожелавам ви от сърце повече сбъднати мечти, много късмет и добро здраве.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #32 -: януари 03, 2014, 14:04:16 »

Ауууу, какво да видя в подписа ти! smile честито М! smile Страхотно много се радвам за теб!  heart Стискам палци всичко да е ок! Wink

За много ви години на всички!  give_rose Най-важното е да има здраве и късмет и всичко останало се нарежда от само себе си. Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 03, 2014, 14:17:42 »

Много, много ти благодаря! smilesmilesmile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #34 -: януари 03, 2014, 14:25:29 »

 Какъв хубав подарък за Новата година  smile Честито, milenuity ! Пожелавам ти всичко да мине леко и спокойно  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: януари 03, 2014, 14:31:54 »

Хехех Милена аз върнах назад да видя хубаво ли съм видяла лентичка при теб или ми се е присторило smile Супер хубав празничен подарък smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: януари 03, 2014, 14:37:40 »

Хехе, чудя се аз защо ще следиш темата за бъдещите майки, пък то имало защо. Тихичко честито! Ама да знаеш, тук ги заразявам и повечето стават мъжки майки Wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 03, 2014, 14:52:21 »

Момичета,честита нова година и от мен!
Бъдете здрави, щастливи, усмихнати и много позитивни през 2014. Нека годината бъде по-успешна и перспективна за всички, които сме избрали да живеем в България (както и за сънародниците ни в чужбина).
Свекърва, дано мен не си ме заразила, защото си мечтая за момиче heart В противен случай мисля, че ще бъде ужасна свекърва  blush
Ние вчера се завърнахме от Русе и бях адски изморена, защото се наложи да се прибираме с автобуса (колата се счупи на 24-ти декември и естествено никой не се намери да я оправи дори и през работните дни. angry Та на отиване пътувахме удобно, със сестрата на ММ, но на връщане случихме на най-ужасния, мръсен и студен автобус  angry Без парно, и на всичкото отгоре пълен с кихащи, кашлящи и сополиви болни хора, от които изпаднах в ужас и се наложи да слезем във Велико Търново huhhuh.gif Видяхме се с наши близки приятели, а през това време свекито и свекърът дойдоха да ни вземат. Сега лежа вкъщи на топло, пия чайове и хомеопатия и се моля да не съм лепнала някой от 50-те различни вируса в автобуса  Tc
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 03, 2014, 14:59:42 »

Страхотни сте! smile

Наистина страхотен подарък. А ние на медения месец направо се разбихме от друсане, гмуркане, а и толкова километри във въздуха...,  подложили сме дребосъчето на какво ли не без да знаем smile.

Свекърва...има един календар, който показва пола на бебето в зависимост от възрастта на майката и месеца на зачеване.  До сега на всички около мен показва правилно, та той ми показва момиче. Но ще видим smilesmile Аз само иска да е здраво бебче!

Кихащи, кашлящи и сополиви - това е и реалността около мен. В това топло време не се очудвам...

Хубав уикенд на всички ви! Ще е ясно и слънчево...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: януари 03, 2014, 15:09:42 »

milenuity, да не пълним онази тема със странични работи, да ти кажа, че аз съм с две деви - мъж и голям син. Големият син е преносен лъв  Wink, за малкия сериозно се напънах да се роди на 21-ви и да хванем последната възможност за лъв. Та не се знае, може и ти да се вредиш с огнено зверче.
Децата деви са страхотни - мили, нежни, работливи, чак повече от добри. Имат проблеми със стомаха, но не е болка за умиралка, ако се внимава. Виж, мъж дева е нещо по- друго, особено в комбинация с нас, овните smile. Но и това се преживява, щом вече сме женени 36 години. Детето лъв е друга работа, чак не ми се иска да говоря Wink. Обаче ми е много предвидим, постъпките му ми са ясни, защото и аз бих постъпила така, докато за девите в зряла възраст..... nea. Не го мисли от сега, по принцип няма лоша зодия, пък като ти е дете, свикваш.
Хаха, спокойно, може пък да не сте в групата "повечето". Май по това време лани обсъждахме защо е хубаво да си мъжка майка. Не ми се рови назад, но определено има предимства Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #40 -: януари 03, 2014, 15:13:50 »

Децата деви са страхотни - мили, нежни, работливи, чак повече от добри. Имат проблеми със стомаха, но не е болка за умиралка, ако се внимава.

Всичко това е валидно за брат ми. Wink Бил е също така доста самостоятелно дете, занимавал се е много самичък и не е имал нужда от компания, много е умен и от малък чете книги (това може да му е от характера обаче), иначе това за стомаха е точно така, много е чувствителен! smile

Иначе и племеника и племеницата ми са деви, но те са много мънички още и са супер различни, не виждам нищо общо между тях, но племеницата ми е септемврийско бебе, може и това да дава отражение. smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 03, 2014, 18:16:05 »

мъжете лъв наистина са предвидими, но поради роднини от тази зодия , просто не искам и да ги чувам.
мъжете дева пък имам лош опит с тях, както и моята приятелка- дотук от 6 мъже деви, които познаваме в общата ни компания от квартала- 6 женкаря. Ма то зависи и от другите планети и разположението им в наталната карта.
аз си харесвам рачетата , а мъжете везни започвам да опознавам чак сега, въпреки че са ми от същата зодия.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #42 -: януари 03, 2014, 18:44:18 »

Докато се вредя да пише и вие сте пиисали, писали smile
За много години, бъдете живи и здрави, нека ви се случват само хубави неща през годината!

Честито за хубавата новина на milenuity, лека и спокойна бременност и много здраво бебенце!

Ние тази година изкарахме празниците по домашному, свекърва ми ни е на гости и не сме обикаляли много-много.
Някакси нормално приех смяната на година, предишни години ми трябва поне седмица, за спра да пиша предната година, но този път още днес (първият ми работен ден) си приех новата.

За зодиите, нямам претенции и пристрастия, освен към водолеите. И аз и мъжа ми сме водолеи и според всички това било супер шантаво, на мен ми се струва нормално, готино е, че през февруари като се започне едно всенародно празнуване - и двамата имаме рождени дни + годишнина от подписването, която всъщност празнуваме вместо тази от сватбата  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 03, 2014, 23:23:34 »

Хоп, ето ме и мен в новата година smile

всеки с свободен да не чете следващите ми оплаквания  blum

След романтичния weekend в Банско, посрещането на новата година ми беше малко по-безинтересно, но пък от тогава ми е някакъв екшън. Другата седмица има две важни презентации, за които ми е много важно да минат добре, не само за удобрение от по-висше стоящи, но и за собственото ми самочувствие. Но точно сега моят мил и брат му решиха да поканят родителите им в София. Те хубаво спят у девер ми, ама той през деня е на работа, а те искат забавления хората, разходки по центъра на София, не да стоят затворени у тях. Та дните ми минават в претупани срещи с тях и претупана подготовка за презентациите. Даже се опитвах да се въздържам от форума, ама си ми трябва форумската енергия Wink И за капак, моите родители решиха, че трябва да "уважат хората, че са дошли от далече" и утре и те ще ми се стоварят. А от преди Коледа съм казала, колко ми е важна другата седмица  angry angry angry Само преминавам от бяс в отчаяние  tease  Мисля, че май съм от "най-платинените" снахи, а след като се скарах на нашите, че са казали, че ще идват въпреки моите желания, представям си и каква дъщеря съм. Та от сега се заканвам и догодина и на 24, и на 25, и на 26 и на 31 да не ходим нито при свекърите, нито при нашите, а пък да си продължават да ми правят физиономии колкото си искат. Оплаках се girl_wink

А девите са ми от любимите хора, особено моят най-любим  heart
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 03, 2014, 23:41:17 »

Честита Нова Година, сладурки!!! Пожелавам на всички много здраве и любов, всичко останало е постижимо!!!

Вече в новата година при мен бавно, но сигурно се появява обичайната януарска депресия. Знаех си, че толкова въодушевление по празниците няма как да не ми се отрази после. Въпреки всичко, започвам да се стягаммм  smile

 milenuity , Честито!!! give_rose

svekarva , само така, няма да се даваш на платинената  smile То бива бива неуместно поведение, но нейното не го разбирам.
Честно казано аз преди много се връзвах и на нашите, и на свекърите, но сега всякакви проблеми решавам, като се изолираме от тях. Ако нещо ме изнервят, просто не ходим няколко месеца и така ги "лекуваме". Въпреки всичко гледам да сме и при едните, и при другите. На Бъдни вечер бяхме с нашите, на 25-ти със свекърите. На 01.01 винаги на обяд сме със свекърите, а вечерта в нашите - баланса е на лице  blum
За зодиите...Свеки ние сме като вас, но с разменени роли - аз съм дева, а мъжо е овен. Казват, че комбинацията не е добра, но за сега се получава. Аз не си отговарям особено на зодията /освен , че съм доста критична/, но милото е 100% овен.
pandapanda стискам палци от сега, да успееш да се подготвиш подобаващо. good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines