Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 23:22:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 183590 пъти)
 
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 26, 2009, 11:09:43 »

Minalina, моя колежка миналата година остана много доволна. Аз лично още не съм ходила, роклята ми стой там от края на февруари и мисля да ходя в почивните дни от 1-6 май и чак тогава мога да споделя опит.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 26, 2009, 14:15:47 »

Момичета ето това е моята рокля-мечта,но не знам къде да я дам да ми я ушият,защото ме е страх да не ми я развалят.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 26, 2009, 14:23:16 »

krisssy невероятна е  Bravo
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 26, 2009, 14:38:57 »

Благодаря ти,аз ще ходя в края на идната седмица до София,да обиколя за рокли и ако не намеря нещо подобно или друга,която толкова да ми хареса ще се шие.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 26, 2009, 15:56:42 »

Криси роклята е прекрасна направо. Пообиколи тук, стискам ти палци но аз, честно казано съм отвратена от обслужването в софийските сватбени магазини с едно две изключения. И накрая реших, че ще си шия роклята във Враца.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #395 -: април 26, 2009, 16:00:26 »

Krisssy Pоклята е жестока.Ако ще я ШиеШ стискам палци да ти я направят сЪщата.Уникална е!
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #396 -: април 26, 2009, 16:13:46 »

Знаете ли как вЪрвят цените в My Lady в София и дали Шият по модел от снимка? crazy
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 26, 2009, 16:54:23 »

Криси роклята е прекрасна направо. Пообиколи тук, стискам ти палци но аз, честно казано съм отвратена от обслужването в софийските сватбени магазини с едно две изключения. И накрая реших, че ще си шия роклята във Враца.
къде във враца ще си шиеш роклята?
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 26, 2009, 17:03:52 »

murche,изпревариха ме,но и на мен ми стана интересно къде и защо във Враца,да не би да си от тук или...
Иначе аз също имам една идея тук във Враца да си я шия.Моя приятелка има сватба сега на 9-ти май и и ушиха роклята много добре.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 26, 2009, 17:42:25 »

murche,изпревариха ме,но и на мен ми стана интересно къде и защо във Враца,да не би да си от тук или...
Иначе аз също имам една идея тук във Враца да си я шия.Моя приятелка има сватба сега на 9-ти май и и ушиха роклята много добре.
а ти ще кажеш ли къде във враца?
как се казва шивачката?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 26, 2009, 18:15:53 »

anbibian честно казано не знам как се казва шивачката. Те са майка и дъщеря и имат сватбен магазин. Майката е страшно мила, но като продавачка - ще ти изкара целия магазин. Дъщерята е моделиер и направо ми спечели симпатиите. Роклите в самия магазин не са нищо особено. Аз бях занесла снимки от интеренет - много ми помогнаха, комбинирахме от две рокли. Даже ми предложиха особен вид ликра тафта, която я нямаха като мостра, но ще ми донесат да я видя - щяла да ми седи по-добре. Мострата ще я видя по празниците. Дано и роклята да стане хубава, но отношението беше страхотно.
Криси магазинът е на ъгъла срещу ДСК. Герганчето ми го препоръча. Аз не съм от Враца, от София съм, но любимият е от таам и във Враца ще ни е сватбата.
Ако ви интересуват повече подробности пишете на лични.
« Последна редакция: април 26, 2009, 18:20:20 от murche » Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 26, 2009, 21:35:09 »

Момичета, знае ли някой от къде мога да си намеря наметка под наем? Не искам да си купувам, тъй като е възможно въобще да не я използвам.

Преди няколко години в "Романтика" даваха под наем нещо такова:


Провери там. Успех  good
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 26, 2009, 21:39:00 »

anbibian,в това ателие,в което аз мисля да шия са няколко шивачките,не знам как се казват,но се намира като тръгнеш има едно магазинче за рибки,надолу по уличката в посока родина и в блока от дясната страна.Не знам дали те ориентирах.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 26, 2009, 21:45:26 »

Не, аз не съм ходила във Враца до сега, но ми препоръчаха жена на име Мирослава, обаче ми трябва мейлче, мисля че murche ще шие точно там и разчитам на нея за тази информация  blush
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 26, 2009, 21:52:48 »

anbibian питах свекърва ми за името - защото тя ме заведе при нея. Дъщерята се казва люси. А майката свекърва ми твърди, че се казва Мария но хич не била сигурна. Мария е доста близко с Мирослава. Та свекървата утре има работа в този район и я помолих да мине през магазина , да вземе визитка и да разпита good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines