Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 19:52:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за лятна почивка - 15 - 21.07.13  (Прочетена 30961 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: юли 17, 2013, 15:41:05 »

ratatui честитоооо!  Bravo Bravo Bravo, много се радваме за теб!

scilla браво на вас че имате сили да обикаляте, ние сме си стегнали коланите и май вървим посока купуване на жилище че не се живее под наем цял живот/ даже гледахме миналия уикенд някъкви апартаменти, но имаме претенции към размерите на жилището, хем да е тристаен ама хем пак да е голем, гледката да е хубава от терасата и други подобни  shok

ние мислим да отскочим уикенда до комплекс варавара малко на минерални бани да отпуснем  Swiming
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #31 -: юли 17, 2013, 16:00:40 »

мариолка, добре сте решили за апартамента. Ние точно преди сватбата бяхме на тази чуденка дали да купуваме или да изчакаме малко и засега се спряхме на решението да изчакаме още малко и може би следващата година, та затова сега ще попътуваме докато все още има възможност, че после живот и здраве като се появят и дечица и апартамент и няма вече да може да се пътува така безгрижно из Европа да се обикаля. А, я сподели за този комплекс, че за първи път го чувам, за също така оглеждам местенца за летен отдих, освен а море, някъде на планина или с минерални извори...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: юли 17, 2013, 16:07:12 »

ratatui, честитоооо! Вярно да ти служи дипломата, да си работиш с удоволствие по специалността! Тъкмо като си мислех днес за теб, ама по повод какво да готвя, хихихи. И като чукнах на гугъл- излезе запечен Рататуй Wink та си викам дано не е било много напечено heart heart
scilla, Берлин е страхотна дестинация.  good Нашето първо съвместно пътуване /3 години след сватбата/ беше там, а миналата година през април отидохме за втори път. Има много за гледане, германците имат изключително добре организирани хоп - он рейсове със слушалки на 5 езика, храната е хубава и за месоядни и за обичащи картофи Wink. Много е чисто и подредено, пък ако отскочите и до Сан Суси, направо е повече от романтично. По Нова Година още ще се чувства Коледа, просто ще е приказка.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: юли 17, 2013, 16:07:35 »

ами той е до пазарджик, на 1 час от софия, има 7 минерални басейна на открито , ако отидем де ще пиша отзиви дали е хубаво, то много ми го хвалиха ама ще видим  girl_wink

за апартамента ние ще продължаваме да събираме парички че това което имаме не стига а и няма кой да ни помогне много sad но и защо да трябва ако нямат хората ние за какво сме млади и здрави да работим и печелим  Computer
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: юли 17, 2013, 16:13:39 »

svekarva, страхотна си! Благодаря ти от сърце за споделените отзиви! Мисля че много добре ще ни пасне Берлин в такъв случай! Аз обичам всичко да е подредено и добре организирано, току-виж много ми харесало и сме се върнали и повторно живот и здраве! А хоп-он/хоп-оф рейсовете също много си ги обичаме, имаме система изработена покрай тях, която работи безотказно и много оптимално се възползваме от всякакви предлагани отстъпки и намаления, които идват с въпросните карти от тези автобусчета. Единственото ми притеснение относно тях е, че тъй като е зима е възможно да е доста хладно и дали ги закриват отгоре или просто си мръзнеш от студ с няколко шапки и шала  Girl_hide

mariola, ще чакам отзиви в такъв случай, ако все пак отидете! А относно покупката на апартамента никак не е лесно да се реши човек на такава стъпка в наши дни, а и след това да го изплащап си е трудоемко. Ние затова решихме леко да изчакаме, да посъберем някой друг лев и тогава...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 17, 2013, 16:20:34 »

Благодаря ви!
Е свекърва, много се радвам че си се сетила за мен, много мило ми стана!
За напеченото, на мен ми беше много нервно- изпих 3-4 валидола, ама пак всичко вътре ми подскачаше. Важното е че мина и край за сега! А есента ако е писано ще си завършим и другото!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 17, 2013, 16:41:16 »

Здравейте, момичета и аз да се включа при вас  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
ratatui, честито за защитата  Bravo Сега подготовката за сватбата със сигурност ще ти е по-лека, като си отметнала тази грижа  pardon
scilla, браво на вас, много сте организирани щом планувате за Нова Година  smile И аз се опитвам да организирам едно пътуване през есента, че почивката това лято не ми стигна, но милото доста ме саботира  beating
mariola, много приятно място за почивка, не знаех до сега за него. Да споделиш впечатления  smile

И да ви почерпя с една лимонада с мента, че само за това си мисля от няколко часа  Girl_hide

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #37 -: юли 17, 2013, 16:55:01 »

ma6ka_  добре дошла, темата седмичната стана като за пенсионирани булки smile като мине сватбата всички се включваме тук за да не изгубим връзка с съфорумките lol
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 17, 2013, 17:00:01 »

темата седмичната стана като за пенсионирани булки smile като мине сватбата всички се включваме тук за да не изгубим връзка с съфорумките lol

 goodpost

ахахах, точно така се чувствам - като пенсионирана булка  Girl_hide
и продължавам да съпреживявам емоциите на момичетата във форума и си викам "еех, колко хубаво беше"
 Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юли 17, 2013, 17:20:18 »

Хихи, добре звучи "пенсионирани булки" heart heart heart
scilla, аз също съм фенка на тези автобуси. В Америка /поне в Ню Йорк/ в тях говорят "на живо", но само на американски английски и малко трудно им се разбира. Автобусите са мръснички и старички и наистина може да те отвее вятъра или да замръзнеш. В Лондон и Барселона са много над тях, а немските - не искам и да ги сравнявам Wink. Толкова са чисти, приятно затоплени и водачите им спокойни и приветливи, че чак не ти се слиза. Даже си намерих снимка, специално показваща как изглеждат. Покрити са с прозрачен таван и имат действащи климатици Wink. Стъклата на прозорците са изрядно почистени, спокойно се правят снимки. Пакетът включва слушалки и кърпички за почистването им  smile. Немска работа smile. Аз бих ходила още много пъти, толкова неща не успяхме да видим...


* hop-on.JPG (55.17 KB, 664x498 - видяно 308 пъти.)
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #40 -: юли 17, 2013, 17:51:02 »

Май и аз ще се цопна в отбора на пенсионираните булки. Да не говорим, че не съм и от най-младоликите, за разлика от мъжът ми, който прилича на гимназист. Една тетка в София реши даже, че съм му майка - хаха, беше много смешно и доста странно! Все си мисля, че не съм чак толкова по-зряло изглеждаща от него, ама както и да е smile

Между другото, свекърва, смятах да ти пиша колко много им хареса на всички гости в Пловдив. Аз проспах разходката до античния театър и стадион, но пък ходихме на обяд в ресторант Филипополис - беше страхотно!! После малко се разходихме до Четвъртък Пазара за цветя и потеглихме към София. Не сме обаче хич доволни от отношението в х-л Алафрангите, даже да не казвам, че беше ужасно. Хотелът като такъв не е лош, но управитялят прояви отвратителен нрав.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 17, 2013, 18:42:49 »

тук отдавна си е за пенсионирани булки :p
добре дошли на новопенсионираните, не е зле и така да сме smile
Ох, вие пътуватеее, блазее ви на всичките. мен финансите ме спират яко тази година, но следващата съм замислила вече да излизаме извън  тия заемчета и глупости, ама да видим. blum
с тия лимонади ще ме накарате да си прибера блендера от брат ми и да почна да правя какво ли не.  pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #42 -: юли 17, 2013, 19:18:12 »

Здравейте, дами smile
Аз пак по средата на седмицата.

Аз от немските хоп он/хоп офф съм виждала само открити пък, дори миналия ноември (който беше снежен) водих една приятелка в Триер и тя искаше да се качва, ама като видя, че са открити, се поотказа smile

На ментова лимонада бях миналото лято, това лято модата вкъщи е домашен студен чай с листенца мента и лимон и ментов сладолед.
Еми, след като миналата седмица говорихме за смуутита, в събота си купих списание Ел и вътре имаше супер рецепти за смуути, в които се слага и зеленчук, ама не е брутално. На френски е (струва ми се, че ти ползваше френски - ако не ще помагам), и мога да ти я снимам, имаше много интересни предложения, които ми се сториха вкусни.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #43 -: юли 17, 2013, 20:17:56 »

Еми, имам невероятни рецепти за блендър откакто подписахме на карибите. Чакай да ти споделя една за коктейл BBC - banana, baileys, coconut. Смесваш бананов ликьор (или есенция или пък направо пресен банан, също става хубаво), бейлис и кокосов ром. Може и обикновен ром и кокосови стърготини. Слагаш лед, блендираш и ... си на Карибите за нула време, въпреки ограниченията в бюджета.

И ние сме на това дередже за остатъка от годината, след като избамкахме 3-те си седмици отпуска за женене напред-назад по света.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #44 -: юли 17, 2013, 20:50:10 »

svekarva, все повече и повече съм сигурна в избора на дестинация, днес дори гледахме апартаменти под наем там - има много симпатични. А това автобусче помниш ли на коя компания, защото мисля, че компаниите са две - едната беше city sightseeing, a другата не помня...  crazy Най-вероятно, ако не се сетиш ще пиша и на двете компании и ще ги питам дали имат закрити автобуси за зимата, че след споделеното от Alleksia искам да съм сигурна, че ще попаднем на уютните!

Машка, Ели, добре дошли при пенсионираните булки!  girl_wink Ели, със сигурност не бих казала, че си толкова по-зряло изглеждаща от мъжа ти, той верно, че е младолик, ама и ти не му отстъпваш!  girl_wink

Еми, изобщо не му мисли - взимай блендера и почвай с лентите изкушения!  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines