Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 21:59:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 208095 пъти)
 
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 04, 2016, 09:14:07 »

И при нас сме решили да е с бели мебели. Според мен не се цапат толкова, най-големият ми ужас беше венгето в едната квартира - ей, това и през час да го бършеш пак събира прах diablo
Холът си го боядисахме в слънчево жълто, тъкмо и хубаво да изпъкват белите мебели. Една от най-любимите ни покупки до сега са первазите за под, стои много красиво и "тежко" както се изрази майсторът. От този тип 
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 04, 2016, 09:20:47 »

Добро утро!

Тони, това са снимки на собствения ни апартамент във Велико Търново.
Сами сме го правили да, една обедна почивка, излизаме и избираме боите за всички стаи, следваща обедна почивка всички настилки в апартамента и така за месец и половина го направихме от-до, като всичко си е наша идея/то си му и личи/. И е правено преди 8 години, така че няма нищо от съвременните тенденции, където се казва, демоде е.

Иначе тук се нанасяш на голи стени, обикновено боядисани в бяло. Има си срокове за амортизация на подовата настилка и боята на стените и ако искаш нщо преди този срок да правиш си е за твоя сметка.
След като изтече срока, пребоядисват и сменят настилки като тогава може да бъде в цвят, който искаш или да направят подови настилки по твой избор, в рамките на някаква сума.

За линка на Свекърва съм пас blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #167 -: февруари 04, 2016, 09:25:40 »

Марииии ама това корк ли е  shok Никогха не бих предположила! Всичко ми харесва много  heart
Да ви кажа малко за нашата история с шкафа за баня lol Исках да е ретро, като всичко вкъщи амааааа такова чудо по магазините няма...всъщност намерихме едни, ама бяха 2000-4000 лв  girl_impossible Та рових в интернет, харесах си в блога на една архитектка един такъв ретро шкаф, първо за дърводелец се сетих за мъжът на една приятелка, въртяхме сукахме няколко месеца, избрахме цветове, накрая ни направи проект на квадратен шкаф, ама нищо ретро нямаше в него и ни вика 1300 лв  crazy После се свързахме с въпросната архитектка, и с нея се мотахме няколко месеца и вече като всичко беше готово, само да платим и да го започва дърводелецът, с който работеше, тя ми праща имейл ами няма да стане lol Отказвам да работя с този дърводелец, щото не иска да да прави договор и ни насочи към друг, който вече беше 10/10 (сега ни прави и кухнята), даже ни взе по-ниска цена от другия и в крайна сметка се получи това: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/11830053_10207557376038241_136166193_n.jpg?oh=463409a2b9d6376370bb64d0ac85d08d&oe=56B4C876 , само че зеленият лакобел отгоре го сменихме с прозрачен, че не ни отиваше на плочките  pardon Иначе както се вижда, нашата баня е лилаво с кремаво Wink
Проекто-холът ни (още не сме го започвали) ще е с една червена стена и една с тапет на червено-бежови райета (другите ще са бежови също сигурно) и бежов диван с червени и раирани като тапета възглавници с бели мебели, които вече са купени, от Икеа, щото и ние сме фенове Wink

На бъдещата ни принцеса също съм замислила бели мебели, ма има време докато стигнем до нейната стая smile

Нат, много ми харесва и на мен банята, ама аз държах да е нещо цветно  blum И ние едвам стигнахме до компромис за цветята, и в крайна сметка само фриз сложихме smile Нашето огледало е също кръгло, дано се сетя да ви я снимам, че тя ни е от завършените стаи lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #168 -: февруари 04, 2016, 09:32:01 »

Сори за втория пост, ама трябва да отбележа на Тинчето первазите, че много ми харсват  heart И аз исках, ама Боби се запъна, че нямат канал за кабели като обикновените, дървени и не пожела да сложим..ама ми сложи на таваните такива фризове май им се вика  huhhuh.gif

Тия китайциииии какво ли не измислиха вече  girl_impossible Струва ми се много странна тая колона  blush
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 04, 2016, 09:37:58 »

Фери, нашите имат канал за кабели, всички видове в магазина имаха. Искам и за тавана, даже има и такива, в които се слага скрито осветление, ама по натам като се опаричим  pleasantry
Искам да викна почистваща фирма, едно че е живяно преди нас, а и е след ремонт, съответно има фин бял прах навсякъде. Дават ми цена 3 - 3,50лв. на кв.метър. Понеже не съм запозната - това добре ли е?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 04, 2016, 09:40:55 »

Аз преди сватбата взех фирма, с някакъв ваучер за 75 лв изчистиха + прозорците и остъклена тераса... Като, обаче мама е ходила след тях и е казвала, това не е добре, онова е добре.. Иначе знам, че при нас, ако бях наела някоя от хубавите фирми щеше да излезе към 250-300 за 100кв.м  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #171 -: февруари 04, 2016, 09:43:43 »

Добро утро. kiss2

Мари, много як дом!!!!!  heart

Аз като абсолютен ексцентрик, въпреки предложенията на хора около мен и тръшканиците ми и реването, преди да го направим....си го направих, без да бягам от себе си. Още не съм ви пускала снимки, трябва и аз да се поправя, че както каза Фани - едно е да говориш, друго е да се видят лилавите ми диагонални и асиметрични стени в хола, червената ми кухня и т.н. smile

Силно препоръчвам тоя лучен хляб, за който ви говорех. https://www.youtube.com/watch?v=4wSQB6FRUvM Днес купих нов ненарязан хляб и пак ще го правя. Митко каза, че ще ми отвори ресторант и ще избия рибата с него. Аз добавих и чесън...че чесъна у нас е на почит във всяко ядене...и червен пипер и чубрица за повечко цвят.

Да....много нови отговори, а написах 2 реда. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #172 -: февруари 04, 2016, 09:45:54 »

Тинче, значи ме е подвел  beating Ами може и да ги сменим, от къде ги взехте smile

Този хляб съм го мяркала някъде преди, ма явно още не ми е дошла музата да го направя  pardon
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 04, 2016, 09:50:33 »

Тинче, значи ме е подвел  beating Ами може и да ги сменим, от къде ги взехте smile

Този хляб съм го мяркала някъде преди, ма явно още не ми е дошла музата да го направя  pardon
от тук http://pervazite.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/
Може да не е знаел просто  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #174 -: февруари 04, 2016, 10:00:32 »

Благодаря smile Може, ама беше много категоричен хихи  blum Нищо, на долния етаж ще си сложим поне smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 04, 2016, 10:22:07 »

Tinkata , вкъщи имаме обикновени, дървени первази за под. Живеем от две години и половина тук, а покрай нашето момче не е останал и един, който да е напълно здрав. Всички са ужулени, с поразени ъгли...изобщо доста им е влошен външният вид.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 04, 2016, 10:25:30 »

Tinkata , вкъщи имаме обикновени, дървени первази за под. Живеем от две години и половина тук, а покрай нашето момче не е останал и един, който да е напълно здрав. Всички са ужулени, с поразени ъгли...изобщо доста им е влошен външният вид.
Да, точно затова се ориентирахме към тези от полиуретанова пяна, те са доста по-устойчиви  good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #177 -: февруари 04, 2016, 10:26:04 »

Добро утро!

Минавам набързо да ви "нагледам" и пак се юрвам по задачи-днес самостоятелно, ама не съм станала да видя списъка, който ММ ми е оставил... За вчерашните приключения и продължението на сериала ни "Малката бОлка" след утре,живи и здрави. Само ще кажа,че ходихме на място подобно на Аушвиц и утре пак трябва да го посетим, ако оцелеем ще разкажа подробно  blum

Взехме си и халките. ММ много си я хареса снощи само си я слагаше,но сигурно ще ги занеса да се родират,жълти са ми и това е.Моята обаче не я чувствам много комфортна, все едно ми отблъсква кутрето от безименния,та ще питам човека дали може нещо да се поправи или е от това,че не съм носила по-масивни пръстени,а пръстите са ми яко тънки.

Мари цветовете във вашата и нашата къща са почти 1:1 ...Като се има предвид,че ММ си е обзавеждал сам и като дойдох за пръв път се очудих колко е мой стил. Нямам търпение двамата да избираме за другия апартамент мебели- само това ще ме избави от иначе неприятното чувство, че ин-лоу ще са винаги до нас,хахаха  smile Иначе на мен шкафа за баня ми е любим по сантиментални причини- като ме покани вече за няколко дни ММ се сетил, че съм жена и той няма и 1 огледало да се среша и гримирам, та двамата с кума купували, мъкнали и монтирали вечерта преди да пристигна аз.Даже се сетил,че и грим осветление сигурно трябва.
И ние нямаме бели стени, ама архитектът и художник си ги е мислил, та много добре са станали - леко пепел от рози в спалнята и леееко жълто в хола, което допълни с една вертикална оранжева ивица за акцент и са негови картини, но още не е избрал кои.

Последно казвам, че и ние обичаме Икеа - най-любимото ми нещо от там е шкафа за мокрото с дупки и кошове за отделяне на прането. И евтината закуска им харесвам- няма нищо по-събуждащо от бой и клетви между пенсионери . ММ казва,че от TLC биха снимали цял сезон с мен за любители на изгодното пазаруване  laugh
Айде отивам да се сблъскам с реалността на дългия списък със задачи
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 04, 2016, 10:36:46 »

Вероника, този твой мъж е цяла находка, с вкус и досетлив Bravo


Много е хубаво човек да обзавежда свой дом, но не всеки има този шанс.


Като ви чета момичета, ме обземат много особени чувства.
Булките от миналата година обзавеждат домове, повечето чакат дечица, вълнения, вълнения.....

И аз съм минала по този път, но ми се стурва, че беше преди 100 години.
« Последна редакция: февруари 04, 2016, 10:38:58 от Marri » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #179 -: февруари 04, 2016, 10:46:36 »

Като ви чета момичета, ме обземат много особени чувства.
Булките от миналата година обзавеждат домове, повечето чакат дечица, вълнения, вълнения.....


И мен хаахахаххахаххах ама в очакване да ме полазят такива вълнения. :П
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines