Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 18:07:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 8-ма тема  (Прочетена 181245 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 16, 2015, 16:44:29 »

Брей, тия хора наистина не знаят как да правят бизнес! Някои фризьори правят упражнения за луди само и само да вместят няколко булки в графика си, тая мадама не знае дали няма да е на море... crazy По-добре се насочи към друг салон...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 16, 2015, 16:56:22 »

да дам отчет с моята пробна прическа-нямаше такава  angry. След няколко разговора по телефона и среща с фризьорката се установи, че не се знае дали на тази дата няма да е на море  Oh my ...; Oh my ....  Голям кеф

Знам три добри салона за прическа в София, ако искаш кажи в коя част на града се намираш, за да дам координати за най-близкия.  Това е покъртително.. Хората в България не знаят как да правят бизнес, а другите не искат да работят и само се оплакват няма работа. Откачам от такова безхаберие  GROAN
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 16, 2015, 17:20:27 »

Някой да ми препоръча фризьор и гримьор в Казанлък?
В темата за Казанлък не видях нищо да пише там за това sad , а аз съм от Русе и сватбата ще бъде в Казанлък и съм в лееека паника  angry girl_impossible
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #243 -: февруари 16, 2015, 18:48:23 »

Много тъпо наистина, жената е несериозна просто, според мен не разчитай на нея.Намери друга.
Абе нещо постоянно ми изписва времето ви за пулбикация изтече и не мога нищо да публикувам, знаете ли какъв е проблема, случмало ли ми се е ? какво означава това?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: февруари 16, 2015, 20:49:59 »

И на мен smile
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #245 -: февруари 16, 2015, 22:10:31 »

Нещо такова ще бъде моята


* image.jpg (39.13 KB, 300x450 - видяно 147 пъти.)
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #246 -: февруари 16, 2015, 22:44:45 »

идинка, красива е  smile
Някоя от вас ще си боядисва ли за сватбата?
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 22:48:53 от milady » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 16, 2015, 23:01:30 »

Идинка много нежна и красива прическа..
Аз си боядисвам косата, със сигурност ще я боядисвам има по хубав цвят и блясък..
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 16, 2015, 23:09:04 »

По темата с фризьорките на море biggrin По принцип от доста години се подстригвам при една и съща, но някак си за сватбена прическа не зная дали мога да й се доверя. И понеже не бях ходила от доста време, когато отидох и ме заразпитва за сватбата, направо взе да обсъжда каква ще е прическата. А аз дори не й бях казала датата, какво остава да се уговаряме дали да е тя или не  crazybiggrin
И когато разбра, че ще е на 20.06 ми каза, че точно този ден ще се връща от море, но пък нямало да ми бъде нужна преди 10ч., така, че щяла да се появи навреме. biggrin
А представяте ли си, ако се случи нещо с колата им и аз си остана без прическа... Така че мисля изобщо да не рискувам с нея и да търся другаде.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #249 -: февруари 16, 2015, 23:35:52 »

Благодаря ви момичета доста се рових в нета докато намеря нещо, което ми допада . Ами при мен се налага да я боядисвам, защото имам доста бяла коса. Няма да я правя руса, по скоро светло кестенява
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #250 -: февруари 17, 2015, 00:42:26 »

И аз ще си се боядисвам ,толкова време ми отне да направя цвета ,който искам  danceg
и мисля даже да си взема поне 5 бои за всеки случай,защото последния номер който ми спретнаха производителите беше тамън да нацеля цвета и те да земат да сменят и опаковка и номерация...
ест и цената ,която освен ,че е по скъпа и количеството боя е доста по малко в една опаковка
и добре ,че правя само корени иначе с моята дължина сигурно 3 опаковки щяха да ми стигнат funnytooth
Иначе пообиколих моловете не успях да си харесам бижу,на срещата на класа не отидох .. Bravo
продължавам с търсенето и продължавам да се чудя каква точно прическа мисля ,че до момента почти всички ми харесват  lol
още не съм намерила и от къде да си поръчам нов екстеншън ,масово пробутват киче за естествена коса..
фризьор и аз нямам освен едно момиче ,което ми препоръчва гримьорката но нито съм я видяла още нито съм я чула...дали е време според вас да се свързвам с това момиче поне за идеи, сватбата е на 05.05.2015
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #251 -: февруари 17, 2015, 08:23:38 »

Sunny време е сватбата ти е скоро
Обадимве поне и разпитай аз днес ще звъня на една гримьорка а моята сватба е края на август но няма да се размотавам пе нищо не се знае затова още отсега ще звънна най малкото да я питам дали ще поеме ангажимент в неделя още повече пе там всяка събота от август има сватба

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 17, 2015, 08:37:37 »

И аз ще се боядисвам (правя го от 7-ми клас  NO).. Била съм във всякакви цветове, на кичури, къса, супер дълга, обръсната отзад-дълга отпред... Ужас, какво ли не съм си причинявала на косата  pleasantry Girl_hide Когато запазвах час при моята фризьорка си запазих и 3 или 4 дни по-рано за боя и подстрижка/оформяне, ако е необходимо.. Направете го по-рано, моля ви... Да няма цветни изненади в деня на сватбата  pleasantry crazy give_rose give_rose
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #253 -: февруари 17, 2015, 09:53:05 »

alexandrova_90, задлъжително ще е по-рано, аз даже замислям промяна на цвета още за годежа, който ще е края на март. Искам нещо шоколадово като това например
но не знам как ще стане, че моята коса тъмно кестенава
много искам такъв топъл шоколадов цвят
говрих със фризьорка, избрахме цвета и сега още го обмислям
тя каза, че ще стане  smile


* 7cf0b249beabe86bd04cd0d0ce159322.jpg (18.9 KB, 236x337 - видяно 1883 пъти.)
« Последна редакция: февруари 17, 2015, 09:54:51 от milady » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 17, 2015, 09:55:27 »

Милейди, ако фризьорът е добър ще стане.. Преди време от почти черна, станах руса! Да, уговарях фризьорката ми поне месец, накрая поръча специални бои и обезцветители, така че да не ми опада косата после, стоях над 8 часа в салона и накрая бях руса, а и здравината на косата ми беше запазена smile Така, че шоколадовото е далеч по-лесно постижимо  good


Едит: За щастие, русото бързо го махнах  blush
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines