Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 11:50:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 7-ма част  (Прочетена 147432 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 02, 2010, 15:36:17 »

Абе момичета, какво лошо има в това да не е трайна халката? На мен ми се струва добра идея след някоя друга година живот и здраве да си спретнем подновяване на клетвите и да си разменим нови халки. В крайна сметка и най-прекрасната халка да изберем сега, специално на мен съм сигурна, че бързичко ще ми омръзне  pardon  Пък и едно ново разменяне на халки и обети ще означава още едно веселие в името на нашата любов.   heart
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 02, 2010, 15:40:23 »

smile  Лично мнение, но това е халка, която си разменяме сега като си обещаваме да сме заедно и т.н. и е символ и трябва да значи нещо за нас. Немисля, че ще ми омръзне това, това за мен е символ, а не просто пръстен. Неискам през период от време да ис ги сменяме smile няма да колекционираме халки. А иначе съм ЗА повторните обите и втора сватба. Милото даже се майтапи, че ако му хареса ще направим още една след 5 годин. аз викам да мине тази  tease
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #197 -: юни 02, 2010, 16:55:29 »

Didkata1984 и нашите са класически изчистени златни халки smile от всичко, което пробвахме най ни допаднаха. Късмет с търсенето good
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #198 -: юни 03, 2010, 07:46:32 »

Абе класика, класика ама има разлика и между класическите. Има по-изтумбени, по-плоски, по-широки ... Естествено трябва да стои добре на твоите пръсти, иначе файда няма  nea
А колко са широки вашите халки? Моят мъж е с бая големи "лапички"  yahoo та май ще трябва да ни е голяма разликата  danceg
Активен
siska_angelova
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 08, 2010, 22:06:51 »

Момичета, дайте някакви идеи какво да пише на халките отвътре.Не ми се иска само датата като номер на концлагеристи.Исками се нещо по-оригинално.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 08, 2010, 22:17:52 »

Абе класика, класика ама има разлика и между класическите. Има по-изтумбени, по-плоски, по-широки ... Естествено трябва да стои добре на твоите пръсти, иначе файда няма  nea
А колко са широки вашите халки? Моят мъж е с бая големи "лапички"  yahoo та май ще трябва да ни е голяма разликата  danceg
Нашите са доста широчки 8мм, аз по принцип съм с много тънки пръсти и исках съвсем тънка халка, обаче понеже тънка халка се губеше на пръста на милото (и неговите "лапички" са големи smile ) а аз много държах халките ни да са еднакви трябваше да търсим по-широчки, добре че поне страшно си ги харесахме и въобще не ме яд че не е тънка.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 09, 2010, 01:59:13 »

Халки - малко смях smile Ето едни халки, които си  пасват идеално една в друга smile
 
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #202 -: юни 09, 2010, 07:31:45 »

 laugh "вечно свързани"  funnytooth
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #203 -: юни 14, 2010, 12:53:59 »

И ние си взехме халките онзи ден  yahoo много си ги харесвам и на пръстчето си я чувствам идеално   blush В крайна сметка се спряхме на бяло злато, прадавачката съвсем чесно и откровенно ни каза, че неможе да ни даде гаранция че няма да пъжълтее защото нямало бяло злато което да не пожълтява, но "банята" за да стане пак бяло е около 1 лев на грам. От същия магазин е моя годежен пръстен, който леко пъжълтя отдолу след двегодишно носене, така че решихме че си заслужава.  pardon
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #204 -: юни 20, 2010, 11:05:05 »

И аз да се похваля-  имаме си халки! Страшно класически модел са, но и ние не искахме нещо авангардно. Най-хубавото е, че моята се разглабя на 3 части и така мога да нося или само жълтата част или двете белички  danceg Еспер ни ги направи, отне точно 2 седмици и съм много доволна от обслужването  pleasantry
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 20, 2010, 18:58:54 »

Искам да де похваля - ние днес си поръчахме халките  yahoo , нещо като класическа халка, ама не точно затощо е по плоска, но не и ръбата.Халките ни са еднакви 6мм и ми харева да са изчистени ,с идеята да не се бият ако сложа и дрего бижу  Wink, пък и годежния ми пръстен е с диамант и не бих искала нещо повече  yahoo.Отделно аз много държах да няма никел като примес /изцяло от бяло злото са smile/ и се оказа, че можем да си доплатим за паладий /обоходихме доста места, но за съжаление или продавачите са невежи ,или не искат са кажат какъв им е състава на златото/
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 21, 2010, 09:42:47 »

Момичета, дайте някакви идеи какво да пише на халките отвътре. Не ми се иска само датата като номер на концлагеристи.Исками се нещо по-оригинално.
Ама, права си, че с датата малко като от концлагер... ROFL Ами можете да напишете много неща, например:

Завинаги
или всичките му разновидности:
Винаги и завинаги
Винаги заедно
Завинаги заедно


Има само един за мен / Има само една за мен

Сродна душа / Моята сродна душа

Докато смъртта ни раздели
(това ми е малко гадничко, макар да се използва при брачни обреди  sarcastic)

Вечност
Винаги мой, винаги твоя
Давам всичко за теб
Верни и истински
Най-накрая съвършенство
Ново начало

Две сърца заедно
Две тела, едно сърце
Две тела, един живот
Днес, утре, завинаги

Най-доброто предстои

От този ден насетне 
От този момент насетне

Да имаш и да задържиш


Или може да е нещо забавно като:
Защо си си свалил/a пръстена?
Сложи си пръстена, наблюдавам те ;-)
Всичко виждам! ;-)
Заслужаваше си чакането


Или може да е нещо, което само двамата си знаете и друг не би разбрал, но за вас си е като кодова дума.  Wink
« Последна редакция: юни 21, 2010, 12:22:10 от Ariel » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 21, 2010, 10:38:40 »

ние си написахе имената, с които си викаме, само ние си ги знаем, на мен ми изглеждаше малко несериозно, но после се съгласих и ми изглежда много мило.
onedream как така, пусни някоя снимка, стана ми много интересно, много добра идея/
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 21, 2010, 13:10:41 »

И нашите халки са само с имената. Решихме, че датата няма как да я забравим и не е нужна  tease
Освен това моята халка е доста малка, защото пръста ми е тънък, а името на мъжа ми е по-дълго (Константин) и щеше да се слива с датата, което не ми изглеждаше добър вариант.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #209 -: юни 22, 2010, 19:08:09 »

Onedream - супер! Дай снимка, как се откача едната халка от другата?

И аз да се похваля - днес пристигнаха халките ни, които поръчахме онлайн от UK. Преди да потвърдим поръчката ни изпратиха оразмеряващо инструментче, което ползвахме за да проверим дали сме поръчали правилните размери. Аз от това да не ни стават най-много се притеснявах, защото са от платина, с която се работи много трудо поради здравината и, в БГ нямаше да можем да ги коригиране и щеше да се наложи да ги върнем и да чакаме други и така докато улучим  blush

Само че не се наложи! По точна мярка са и изчистения модел, който искахме  yahoo
При това пристигнаха 10тина дни след като ги поръчахме. Да не забравям подробности, като това, че ги взехме поне на 3 пъти по-добра цена, от оферираните ни тук за платина. Добавих снимка в галерията, съвсем класически, просто не толкова заоблени.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines