Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 08:34:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 7-ма част  (Прочетена 147495 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 23, 2010, 15:59:04 »

Най - после видях халките ни. Качих снимки в галерията. Хубави са, но не са точно това, което искахме. Явно златарят не ни е разбрал добре. Както и да е ...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 24, 2010, 15:02:01 »

диванетата, много са хубави халките, не знам какво сте искали, но тези са супер, искам също така да те поздравя, защото всичко в твоята галерия е много стилно и изящно, поздравления за вкуса
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 24, 2010, 16:42:02 »

Руми, много ти благодаря  give_rose
Относно халките не отричам, че са хубави, но просто не е това, което трябваше. Ние искахме като ги погледнем в профил (не знам дали е точно да се каже така) да не са нито тумбести, нито напълно равни, а да са малко като трапец - плоски в средата, но със заоблени и плавни краища. Другото - искахме да са от бяло злато с жълта ивица в средата, която обаче да не е нито изпъкнала, нито като канал, а да е на нивото на бялото злато. Това ок. Това златарят го е направил перфектно. Обаче не ни предупреди, че когато в сплавта няма никел, а е само от злато и сребро, самото бяло злато леко жълтее и тази жълта ивица в средата почти (да не кажа изобщо) не се забелязва. Сега се замислям дали да не пробваме да матираме странично или бялата част, или пък ивицата, за да се открояват  crazy Другото, което ми идвам наум, е да питам някъде дали не могат да направят на жълтата ивица някаква "баня" от розово злато, та да се забелязва повече.
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #213 -: юни 24, 2010, 20:42:09 »

Да според мен е добра идея -ивицата да я направите матирана, за да си личи повече, така наистина не се откроява. Къде си правихте халките?
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #214 -: юни 25, 2010, 14:02:58 »

divanetata поздравления за халките  Bravo на мен лично ми харесват, на снимката се вижда линията в средата предполагам, че "на живо" се откроява, но и аз мисля, че ако направиш баня, тя със сигурност ще се изтърка след време  smile
Нашите халки също са готови, аз си ги харсвам много, но като си прокарам пръста отгоре са малко грапави  huhhuh.gif което да си призная не бях забелязала когато харесвахме модела  blush  не знам дали не беше по-добре да са гладки  mda? Качих ги и тях в папка сватби  girl_wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 25, 2010, 14:22:24 »

Pepche, благодаря  give_rose
Вашите халки са много хубави. На снимката ми изглеждат, че са странично матирани. Не знам защо ти се струват грапави. Може пък снимката да лъже  crazy А теб какво те притеснява за грапавото? Че може да задира дрехи ли?
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 25, 2010, 14:28:05 »

Всъщност халките не са ти грапави, а матирани. Ние също се спряхме на този модел (имам снимка в галерията), само че от жълто злато и гланц, понеже ни казаха, че матиращият ефект много бързо се надрасква и освен това ми го демонстрираха на живо. Но това не искам сега да те хвърля в паника. За всяко нещо има лек - просто на няколко години се дават за освежаване  good
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 25, 2010, 16:24:52 »

Здравейте момичета и аз съм една от бъдещите булки и реших да се допитам до Вас за избора на халките.Годежният ми пръстен е от бяло злато ,халките трябва ли задължително да са от бяло злато или може да са примесени?
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 26, 2010, 12:33:15 »

Пламък, единственото, което ТРЯБВА, е да ги харесате. Бели, жълти, смесени - каквито ви душа иска. Ако робуваш на старите условности, че трябва да носиш само един цвят метал - тогава нека са от бяло злато. Ако си склонна да харесаш повече комбинация от бяло и жълто злато - изберете такива. Пиша за харесването в единствено число, тъй като обикновено жената избира  blum, а мъжът само одобрява избора  Wink
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #219 -: юни 26, 2010, 19:56:01 »

Така ми стана мило от поста ти, roxanne.. напълно си права за всико  pardon
Активен
siska_angelova
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 27, 2010, 22:44:06 »

момичета, много благодаря за идейте за надписи! Вкрайна сметка написахме "Двама завинаги"! Малко като името на турския сериал, ама каква е гаранцията, че другия месец няма да излезе сериал с друго име, от което уж избягахме, и двама завинаги ме кефи.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #221 -: юли 04, 2010, 10:41:34 »

Хайде и аз да се отбележа в тази тема. Най-накрая преди 2 седмици успяхме да намерим това, което искаме  yahoo и то могат да ни направят нашите размери (и двамата с милото сме с мн тънки пръсти), за него не беше проблем, но за мен-да. Искахме най-обикновен модел халки с жълто матирано злато посредата с бяла лентичка, която не е матирана за контраст. И ето вчера си ги взехме ....  yahoo yahoo yahoo много им се радвам, като малко дете на играчка. Снимки - в галерията.  smile smile smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 04, 2010, 12:44:58 »

bibilqna, много са ви хубави халкичките, чудесни са! Откъде ги взехте последно, помня, че ти разглеждаше много английски сайтове?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #223 -: юли 04, 2010, 16:17:42 »

Взехме си ги оттук (Лондон), най-обикновен магазин за злато. Излязоха ни 300паунда комплекта, което за цените тука си е много добре бих казала  Bravo  Иначе си бях харесала какви ли не други, но цените на едната само бяха от 1000-2000паунда, а за две халки ... почти цяла сватба ще направя в България.
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #224 -: юли 07, 2010, 21:12:33 »

Момичета, искам да ви се похваля - имаме си халки вече  yahoo
Снимки в галерията (сори, не са с много добро качество, защото са от телефона)
Много си ги харесвам, точно каквито искахме  danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines