Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 16:21:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 172824 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #150 -: януари 27, 2015, 11:47:03 »

Момичетата, които ще си вземете резервни ниски обувки, не ви ли притеснява, че роклята ще се влачи и ще се спъвате?  girl_impossible Аз също мислех да направя така, но това са си няколко сантиметра повече дължина и се притеснявам, че изобщо няма да мога да танцувам. Но моя близка на сватбата си беше взела обувки за танци (тези, с които танцуват професионалните танцьори, направени са от много мек и гъвкав материал) и каза, че изобщо не ѝ се е налагало да ги сменя, били много удобни. И аз мисля така да направя. Просто идея, ако не ви е хрумвало. Няма толкова богат избор на модели, но според мен си заслужава, ако ще бъдат удобни.

Когато минеш на ниските обувки ще си вече на етап в който по роклята си обрала целия град, измела си целия редторант и си се настъпила/ли 1000 пъти, пък и толкова ще те болят краката че влаченето й ще е последното нещо което те вълнува. АЗ хем всеки ден съм на токчета не издържах и се преобух. Колко и да са ниски токчетата краката ви ще започнат да се поддуват. Просто много време се стои на крак ( фотосесия, гражданско, цръква, снимка с всички гости, ритуали...  . Едни бели изчистени балетанки си вземете под ръка задължително. Макър и да не ги сложите  girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #151 -: януари 28, 2015, 09:43:14 »

Съгласна съм с Мариолка, ниските обувки са задължителни smile А и наистина много ще се настъпваш/ще те настъпват
Относно влаченето - ако държиш да не се влачи, моята дължина на роклята я направиха както по височината на токчетата , така и по естествения ми ръст - така се получи нещо средно  и не беше много дълга като съм на равно и не беше и къса като съм на токчета - обсъди го с човека , който ще ти шие/коригира...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 28, 2015, 14:14:45 »

Ето го и моя вариант

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 28, 2015, 15:25:05 »

Ооооо супер сааа  heart heart heart heart  Bravo Bravo
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #154 -: януари 29, 2015, 00:49:37 »

вижте моите за снимки и танци хахахах
http://www.aliexpress.com/item/New-2014-spring-autumn-genuine-leather-size-34-39-white-black-breathable-fashion-Rhinestone-women-flats/1985647094.html
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 31, 2015, 21:57:12 »

Аз обмислям едни обувки на ток около 10 см и после едни равни, за преобуване в ресторанта. За мен е много важно да танцувам и да се забавлявам на сватбата си и някак си не си го представям как ще стане, ако цял ден съм с обувки, които не са комфортни. Пък каквото и да си говорим, от токчетата краката заболяват... Та съм сигурна, че ще има "Б" вариант.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 09, 2015, 10:51:28 »

Cerise намери ли ги някъде в БГ, тъй като аз не можах (макар, че моя избор е малко по различен) Гледах, че мога си ги поръчам от сайта на converse, но се притеснявам дали ще ми го доставят до тук  sad
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 13, 2015, 22:16:27 »

Висока съм 1,70м и обувките ми са с 12см ток smile въобще не ме притеснява височината.. Ще имам и  ниски, за да ми е по удобно за танците в ресторанта.. иначе няма да си настъпвам роклята и да се спъвам защото има обръчи и като съм с ниски обувки е точно до земята..
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 14, 2015, 00:52:54 »

Cerise намери ли ги някъде в БГ, тъй като аз не можах (макар, че моя избор е малко по различен) Гледах, че мога си ги поръчам от сайта на converse, но се притеснявам дали ще ми го доставят до тук  sad
Аз не живея в БГ, директно в магазина на Converse ще си ги поръчвам, въпреки, че видях и едно много готини Пуми, за два пъти по-малко пари.  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 14, 2015, 11:19:07 »

Снимкаааа smile Черешке, бързо smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 14, 2015, 11:37:43 »

Момичета, обяснете ми какво точно ви харесва в кецове за сватбата и как ще си отива с роклята ви и с цялото тържество.? Виждала съм булка с кецове, е смях се с кеф smile
Не ме разбирайте погрешно ( всеки е различен ), тези ваши планове са много смели  good  аз друг цвят да, ама кецове не..
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 14, 2015, 11:42:11 »

Добра идея, черешке. Мен тия  снимки ме грабнаха по темата smile



Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 14, 2015, 12:00:14 »

Аз също харесвам кецовете, но не ми се връзват с концепцията...избрах си такава рокля, с която кецовете няма да изглеждат добре съчетани. А и тематиката се очертава да е по-специфична smile
Ето една идея за кецове и от мен:
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #163 -: февруари 14, 2015, 12:17:47 »

Хаха, Нансита, това в ляво е моята рокля lol))
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 14, 2015, 12:23:17 »

Еее, днес ще пусна тото! biggrin
Много е красива, браво за избора!  give_rose Ти с какви обувки ще я съчетаеш?
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines