Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 08:14:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ЮЛИ - АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 6 "  (Прочетена 110036 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 08, 2010, 09:12:10 »

liva82 ,винаги ти чета постовете с голямо любопитство.Много си ни полезна,да знаеш give_rose  Както Лени казва,друго си е мед.лице не просто да каже какво трябва ами и защо е така!Винаги се вкючващ с много полезна информация  good.
Аз също пия само фолиева и нищо друго.Лекарката ми каза,че няма смисъл,а и ако стане предозиране било по -лошо отколкото да липсва някои витамин на организма  pardon така ми казаха .
Аз искам да випитам нещо друго...От около седмица имам чувство,че ми е трудно да дишам.Знам,че звучи малко смешно,но като легна и все едно имам някаква тежест на гръдния кош и едва си поемам въздух.Мислех си,че е моментно състояние или някакво неразположение,но ми се случва много често.Най-вече като лежа,независимо в каква поза и независимо дали на ниска или висока възглавка въобще не ми стига въздуха.Имала ли е някоя от вас подобен проблем?
благодаря ти миличка за милите думи.....
относно въпроса ти ще ти отговоря така когато се движим през деня бебчо се намира по долу в таза ни поради гравитацията, когато лежим от долната част на корема бебчо се примества на горе няма сила която вече да го тегли надолу и затова почваме да не можем да дишаме росто вече бебчо е по нагоре и притиска горе разположените органи диафрагмата-затруднява се дишането, стомаха-появяват се киселини....та това си е напълно нормално,когато бебчо нараства например към 34-37 седмица това движение което прави той .нагоре/надолу/ се ограничава заради малкото пространство и дищането може да се затрудни дори да не си легнала , но всичко зависи от размерите на бебо и разтегливостта на матката
Активен
clara
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #391 -: април 08, 2010, 10:44:06 »

Здравейте , да се запиша и аз , моят термин е на 10 септември 2010 г.
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 08, 2010, 14:34:57 »

Добре дошла Клара! Засега с теб сме на една дата smile. Леко бременеене и здраво бебенце накрая!
Момичета, на нас миналата седмица ни казаха, че бебо ще е мъж smile, въпреки че бях поръчала момиченце на "щъркела"  DANCE Wink. Живи и здрави, следващия път smile.
Аз днес започнах с пазаруването за бебо и вече си има доста дрешки  girl_wink. Знам, че още е раничко (началото на 5 месец), но не ми се иска да чакам до последния момент и тогава с голямото коремче да търча по магазините. Струва ми се, направо непосилно, като имам предвид сега колко лесно се изморявам  girl_impossible. Дано да има и други ентусиастки като мен  Girl_hide smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #393 -: април 08, 2010, 15:32:41 »

Честити сини гащи, Ognena baby_boy  yahoo А за пазара - много добре си се ориентирала girl_wink Смело продължавай в същия дух. Ела ме виж сега в седмия месец, като барбарон съм и се измарям толкова лесно .... а какво остава за финалните месеци, а и жеги идат Girl_hide
clara  Welcome Лека бременност ти желая!!! Разкажи ни повече за бебо smile
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 08, 2010, 21:59:42 »

liva82,Рубин  give_rose
благодаря ви за отговорите.А аз се надявах да изчезне  nea
Честити сини гащенца на Ognena и  Welcome на Клара. Лека бременност и сподели как е малкото бебче.
А относно пазаруването съм напълно съгласна.Ние от около 2 месеца пазарим малко по-малко.Според мен ако чошек пазари постепенно има шанс да си вземе много неща изгодно .При различни промоции и намаления,но ако оставиш за последния момент сигурно нито ще имаш желание ,нито физическа възможност (заради умора,времето-може да е мн горещо) и сигурно просто влиза човек в първия магазин и купува всичко ,което му трябва.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #395 -: април 08, 2010, 22:22:45 »

matsinka ,дано при теб да е по добре за в бъдеще!
Аз в момента от 2 часа едва си поемам дъх и точно разказвах на мъжо,че съм се похвалила че сега е по рядко и ей на пак така! 8PНе стига че се намести госпожицата и не мога да дишам,а и така ми притиска и ребрата,че болииии! :angry:Само права трябва да стоя,а нали се сещаш,че не става! Girl_hide
Целувки на оремчо и да знаеш,че със всичко се свиква и на моменти се усмихвам,защото така малкото съкровище показва присъствието си! girl_wink
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: април 09, 2010, 08:58:24 »

Здравейте и от мен  give_rose Ние вчера бяхме на ЖК - всичко с бебето е добре тежи 700 грама - според док било съвсем нормално.. ( нашия лекар пак не поиска да изрази никакви предположения за пола )  crazy но се оповавам за сега на 3-4Д прегледа  Girl_hide ние тези дни ще ходим да купим легълце и също се включваме към пазаруващите, макар че свекито ми постоянно ми казва нищо да не съм купувала , ама кой да я слуша  yahoo
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 09, 2010, 09:18:04 »

 Bravo cvety_p, че всичко е наред с бебчето.
 Другата седмица и аз съм на консултация...ама хич няма да се надявам че ще разбера пола, а и сигурно докито няма да ме гледа.
Така ми се иска и аз да почвам да пазарувам ако знаетеее, ама и аз да слушам бабите значи и ще трябва в жегите сигурно. Нали съм примерна blum Иначе си разглеждаме с мъжо легълца, колички...набелязвам си и само купуването да остане. Почти всяка седмица се разхождам в Хиполенд, дори и вчера бяхме там....избирахме играчка за едно бебче на 10 месеца yahoo
Активен
clara
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #398 -: април 09, 2010, 09:20:54 »

Нашето бебче , явно е доста срамежливо и всеки път е в профил и не можем все още да разберем пола. Много се надявам на следващия преглед да разберем . Лично на мен ми предстои скоро сватба и пазаруването съм го оставила за по късен етап .
Пожелавам на всички лека бременост и живи и здрави бебчета smile
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 09, 2010, 10:55:07 »

Момичета, благодаря ви за подкрепата good, направо ме вдъхновихте още повече  DANCE по отношение на покупките.
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 09, 2010, 11:09:12 »

здравейте момичета и от мен...много ви се радвам на ентусиазма за пазаруване..аз напоследък се чувствам толкова иморена  cray бебчо цял ден не се обажда и чака да стане вечер да си легна и започва да мърда..почти не мога да спя...е все пак онзи ден случайно се напъхах в един магазин и видях едно дънково комплектче - якенце и дънчици с розови бродерии..направо се влюбих  smile
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 09, 2010, 12:57:39 »

Здравейте, сладки мамита, чета ви редовно и се радвам редом с всяка една от вас give_rose
Клара, добре дошла мила, живи и здрави с теб и Огнена  ще раждаме бебчовците на една дата;)
Честити сини и розовки гащички, браво и за покупките  Bravo Аз все още само гледам през витрините и набелязвам. По последни данни и ние се записваме към чакащите момиченца, както каза доки, ако до следващия преглед не изникне нещо там, ще сме дами  girl_wink Иначе с нас всичко е наред, растем и хубавеем  blush , риткаме вече стабилно и с нетърпение очакваме следващия преглед,че да се видим.
wanting, и аз напоследък страдам от страшно безсъние, всичко ме дразни, дори и най-малкият шум ме изкарва от релси, ставам по няколко пъти да тоалетната, а когато вече се успокоя, взема,че огладнея и пак се ококорвам, но все пак като се замислиш си заслужава,като усетя ритничето и ми става едно спокойно и забравям неудобствата.Целувки от нас  butterfly
И много късметчета на всички  smile
« Последна редакция: април 09, 2010, 13:02:20 от Ani » Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 09, 2010, 14:00:00 »

Ани тихичко честито за розовите гащички!  give_rose stork-gurl baby_girl
Ognena честити сини гащички на теб!  baby_boy stork-boy
wanting напълно те разбирам с безсънието - аз си лягам рано и едвам едвам дочаквам 22ч, а като стане 3-4 посреднощ и няма спане, едно въртене почва, а до тоалетна да не казвам по колко пъти се ходи на нощ!  sad Но важното е че като усетя бебка да ритка и съм най-щастлива, другото го забравям!  good
clara стискам палци скоро да се покаже бебчо и да се похвалиш после!  blum
mi6kata_85   Good luck Good luck и на теб, защото знам от колко време искате да видите пола, а бебчо все се крие! И нашата мома беше срамежлива, но на феталната морфология нямаше вече къде да се крие. Иначе на обикновените женски консултации не си правят труда за такива работи.
cvety_p   Bravo за хубавите новини - това е най-важно бебчо да е добре-но се надявам и скоро пола да разберете-тогава ще имаш по-пълна насока на какви цветове да наблегнете и какви дрешки да купувате! give_rose Ще чакам да се похвалиш с новите придобивки! smile
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #403 -: април 09, 2010, 16:59:11 »

Ех момичета толкова се радвам за всички ви Bravo Bravo !!!! Почиваите повече и се радваите на момента good !!! Пазаруването е толкова вълнуващо почваите от рано причините са две - можете да ползвате намалениата и второ с голямо тумбаче е трудно.Бабините деветини не са за принебрегване nea но не им обръщаите много много внимание ...аз първо купх едни буйки .Толкова бяха сладки и ми се видяха толкова малки  smile /още са и големи на моита маймуна blum/ Дали заради това или по друга причина Тити не се "обърна" та се наложи да я вадим секцио .Та за това купете първо една шапчица и караите смело на пред.Аз чакам с нетърпение 20,04 тогава ще разберем Тити братче ли сестричка ли ще си има.Успех на всички в борбата с хаденето, задъхването, киселините, нощното ставане и всички останали  *db*всели неща pleasantry които съпровождат сегашното ни състояние !!!!
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 09, 2010, 21:57:30 »

Аз и от сега си се изморявам,камо ли по-натам,така че съм за по-ранното пазаруване,аз утре ще ходя по магазините и няма начин да не се сдобия с нещо бебешорско  blush
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines