Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 17:21:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на приятелството 17-23.02.2014  (Прочетена 21304 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #15 -: февруари 19, 2014, 19:48:29 »

Здравейте! Wink Днес на хубавото слънце направихме голяма разходка с Митко след работа и след 7 учебни часа имах нужда от проветрение на мозъка.  pardon Имаме си вече всички вътрешни врати и съм мнооого щастлива! smile
Аз приятели не съм губила заради караници... Случвало се е да се разцепва компанията ми и все някой с друг да е скаран, но никога не съм взимала страна. Винаги съм искала да запазя добрите чувства и съм успявала, ако не успея да запазя Приятелството (а тази дума е силна, много носеща в себе си).
Интересно е, че аз с никоя съфорумка не съм се срещала лично, въпреки че тук намерих хора, с които успях да се сближа. Дано дойде момент, в който да направим и това! smile
« Последна редакция: февруари 19, 2014, 19:53:27 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: февруари 20, 2014, 08:41:56 »

Добро утро! Ето едно работно кафе, но в заведение...Хем така, хем онака, нещо като нас Wink.
Хехе, m0onlight , надявам се, че не съм от по- малкото любими, които често пишат Wink....
Бебешките теми, особено на мъжките мами, ги обикалям често и аз. Но сега, като се позатопли, те също ще запустеят заради честите разходки и живите контакти с мами по градинките. Така и трябва да бъде  heart.
Аз познавам 4 съфорумки "на живо". За съжаление вече 2 години нещо се случва и не мога да отида на голямата среща. На кафе е много приятно, все едно виждаш стар приятел, за когото знаеш всичко, след мнооого години отново. В смисъл, че не изглежда точно така, както е бил в спомените ти /в случая, в представите/, но си е все той и го преоткриваш отново. Все се каня да отскоча и до софийските срещи, те поне са близко.
Тук днес е много мъгливо и сиво. Дано се промени малко, че все едно нещо ми е затиснало главата. Това не пречи да имаме прекрасен ден, с повечко усилия Wink


* работно.jpg (24.61 KB, 405x306 - видяно 2915 пъти.)
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #17 -: февруари 20, 2014, 09:04:59 »

Ехе, как се е раздвижила темичката smile

Аз честно казано напоследък само хвърлям по едно око диагонално на форума, защото първо имам страшно много работа и вечер като се прибера не ми се стои пред екран и успявам сутрин само, а и имахме проблеми, които ми бяха окупирали цялото съзнаниние.

Много се радвам, че са се събрали толкова много стари муцунки  give_rose

Езра, кураж, преди време и аз така като теб направих - напуснах работа, за да си довърша ученето. Не е лесно, но е доста удовлетворяващо и сега си давам сметка, че съм постъпила правилно. Парите винаги трябват, но в крайна сметка ученето е по-важно, а и не знам дали някога през живота си ще имам пак такава свобода да не ходя на работа, да мисля само за учене. Колкото и да ми се иска  heart

Еми, знам, че е гадно да се губят приятели по този начин и ти  е гадно, но бъди сигурна, че на тях също им е ужасно трудно да се разделят с приятелите си. От опит  girl_wink

Иначе според мен има моменти на раздели и събирания, но такъв е животът, хората се променят, променят се вижданията им и едни идват, а други си отиват, някои остават завинаги.

Ех, че съм сантиментална... blum

Не ви споменавам поименно, но все пак много се радвам да видя всички ви в темата smile

Лек и приятен ден! give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 20, 2014, 19:05:42 »

Неее, свекърва, знаеш, че много те уважавам и ценя give_rose
Хехе, днес включих компютъра и забравих да седна на него blum Освен да ви почерпя вечерно с една чаша мляко ... а как ми се пие кафе ... Обаче Дидко-бандитко си е достатъчно активен и не се спира и без кофеин Wink
Спокойна и уютна вечер heart


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 21, 2014, 10:00:30 »

Аз нещо тази седмица не събирам кураж да пиша, вторник ми беше много кофти ден- сутринта със събуждането убих една стоножка, след това се развиках на едно просяче (толкова, че мъжа ми каза хитлер). От там като се прибрахме такъв рев му ударих, че съм убиец и лош човек, че ме беше срам да пиша.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 21, 2014, 10:21:40 »

ратче, сори, ама твоят ден ме разсмя. я не се връзвай на мъж ти.  smile
аз ходя на театър  напоследък и ми е много кеф. толкова нужда от точно това изкуство бях насъбрала..
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 21, 2014, 11:27:30 »

Хехе, сори, ама и мен ме разсмя biggrin Хайде сега прочети пак какво си написала, погледни го от друг ъгъл и ще видиш, че и ти ще се разсмееш Wink
Днес е петък!!! Супер щастлива съм yahoo /не ме питайте защо - ей така, без причина! Така най-обичам tease /
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 21, 2014, 12:17:10 »

Радвам се, че съм ви разсмяла. А аз си мислех, че ще ми кажете и вие какъв ужасен човек съм. Аз даже на следващия ден отидох да потърся детето, за да му се извиня и да му дам пари, но него го нямаше  sad , което ме наведе на мисълта, ами ако гадното ми държане му се е отразило?  huhhuh.gif
Еми, кажи какво си гледала наскоро, ние във вторник ще ходим да гледаме "Детектор на лъжата".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 21, 2014, 12:19:20 »

рат, не се филмирай.
ходя в Алма Алтер, дотук си струват техния вариант на Ромео и Жулиета и постановката " Ричард, кой Ричард".

п.с детектор на лъжата е яко!
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 21, 2014, 12:25:30 »

На мен днес ми е супер мързеливо.Само гледам как да се докопам до компютъра,а домашните задължения се проточват във времето.Много се дразня,когато майка ми каже как тя на мое място щяла за един час да си свърши домакинската работа,пък аз съм се мотала цял ден.А аз все и обяснявам,че немога да съм като нея и всеки човек е различен  nea.И в тоя ред на мисли попаднах на ето тази публикация във фейсбук &action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]]http://www.pozitivnoto.info/2011/10/byrshi-prah-samo-kogato-se-nalaga.html?fb_action_ids=10203234342519770&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=[10150360537740017]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]

Рататуй,не се изнервяй за глупости,явно наистина ти е бил кофти ден.Гледай да не мислиш за него повече,ако се чувстваш зле.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 21, 2014, 13:17:36 »

Рататуй хубаво си направила че си ги навикала просячето. Те доста често като не им дадът сами си бъркат по джобовете и си взимат!
Ради, така е като ти се съберат задачи. И на мен днес ми е мързеливо и нищо не ми се подхваща. Но пък и с детската кухня има дни, в които мога да си го позволя.
А статията за бърсането на праха, според мен е написана от някоя мързелива жена. Лично мое мнение, не е нужно да се прекалява с чистенето, но пък не е нужно да ставаш и мърляч.
Имах една приятелка, която чистеше ако й идват гости. Е аз тва не го разбирам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 21, 2014, 13:25:17 »

Привет петъчно!
Да не забравя само да кажа на свекърва ,че с тази сметка от Хилтън вчера ,доста хора ще уплаши с кафето smile
Пънки ти май се роди с тази кухня.И аз така бях ,ама като ме хванаха братята ,че не дава най -ползеното на детето да видиш сега как дрънкам тенджерите ден през ден.Ама всеки си слугува на инатите ,так е:)
Рататуи,викало ти се е ,развикала си се .Всеки има дни и дни.А за психиката на просячето не се тревожи,най-вероятно са по-устойчиви от нас.
Еми,ходи ми се на театър и на мен,ама много ще ми се насъбере с желанията и претенцията,пък като майка съм нямала много право на такива  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 21, 2014, 13:35:28 »

аз чистя когато ми дойде музата. подреждам иначе редовно, преди и това не правех. yea

Фийбс, невероятно преживяване е. това изкуство никога няма да ми омръзне. smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 21, 2014, 13:37:21 »

Вкъщи с чистенето ,определено всички спрягаме глагола чистя,дори и Явката.Иначе няма смогване.

Ем,брат ми е актьор.Пристрастна съм към въпросното изкуство от малка smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 21, 2014, 13:53:45 »


Здравейте smile Отдавна не съм се разписвала smile
На мен стреса ми идваше в повече напоследък и след като ми извадиха зъб миналата седмица, тотално се сринах и цяла седмица съм болна. На всичкото отгоре се оказа, че съм държала неправилно мишката и след всичкото натоварване напоследък,  два дни ръката ми беше на поничка и много ме болеше. Вече взе да поспада и пак мога да работя. Абе развалина lol

ratatui няма за какво да се притесняваш - изпуснала си малко парата. а мен толкова ме е страх от стоножки, че ме е страх да ги убивам даже.

emmmmmy много ти се радвам за ентусиазма за театър. Аз също обичам да ходя на театър, още повече на балет, но тази година съм прекалено ленива дори да ида до касите (чак ме е срам от мен).

ra_di говори ми на мен за домакинка работа - хич не обичам да чистя. Знам че отнема няма и час, но винаги ми се струва цяла вечност. И утре пак чистене ме чака. Единственото, което обичам от домакинската работа е да пера и да простирам smile

m0onlight много се радвам да те видя и тук smile спомням си постовете ти тук от преди една година smile



ехе, не бях писала скоро, ама сега се разписах много lol
« Последна редакция: февруари 21, 2014, 13:55:56 от pandapanda » Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines