Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 21:20:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на siss -29.08.2009  (Прочетена 37327 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 07, 2009, 12:18:42 »

mucito благодаря ти. В края на крайщата в Надежда отидохме. След като разбрах за каква разлика става на въпрос решихме там. Днес в 17ч. трябва да ги вземем. Всъщност ще дойде някакъв доктор от тубдиспансера да ни прегледа, и тогава...

Аз за друго не бях мислила - на така нареченият уелкъм дрийм нали трябва да има нещо за подлагане, дето се вига на гладен стомах шампанско не всеик носи. Това въобще не съм го мислила, тъй че помагайте  - какво да предложа в тази жега, та да върви и на пустото шампанско?!?

Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 07, 2009, 13:18:42 »

Сис, чак сега стигам до темичката, тези 2 седмици много се правихме че работим и не остана време pardon. Поздравления за темичката и за страхотните нещица. Големи красоти си постигнала с кошничките Bravo.
 За похапването покрай шампанското нищо не се сещам. Като стане въпрос за жеги и всякаква храна става несъвместима. Евентуално си говори с ресторанта да ти направят нещо семпло, по тяхна препоръка и да го изкарат в последния момент. Или солени хапки или плодове със сирена на клечка. Ама и двете не държат на температура. А за шоколад, смятам че изобщо не може да става дума. Дано измислите нещо good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 07, 2009, 13:43:55 »

pebbles   - благодаря за идеята за плодовете, скоро мярнах един прекрасен кетърнг с плодове в една друга темичка, ще взема да потърся пак, нещо с портокали беше...в жегата ако са охладени плодовете ще дойдат дюшеш. Въпреки,че портокали и шампанско незнам дали ще ходя?!? а ягоди няма през този сезон....

Аз се смятам, че ще е жега, а ако вали като сега ....

Ох, сетих се за Бухтичка милата и тя от това се опасяваше sad
« Последна редакция: август 07, 2009, 13:45:28 от siss » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 08, 2009, 14:21:24 »

Това е прическата на която се спрях последно, получи се с малки видоизменения. Плитката при мен е направена от самият бритон, нещо като рибя кост от едно ухо към другото, а не като диадема. Доволна съм от фризьорката - 5 от 6 и давам за прическата, но все пак беше пробна и се надявам че когато се направи като хората  ще бъде точно това което искам. Много ми олекна....

Имам 2-3 снимки, които ще качя по-късно, но съвсем не изглеждам така  Wink
« Последна редакция: август 08, 2009, 14:50:41 от siss » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 08, 2009, 15:27:26 »

Ей Сис, тази прическа е страхотна. good Чакам с нетърпение да те видя на снимките.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 10, 2009, 10:42:11 »

Сега да ви запозная с шаферката ми. Абстрахирайте се от сърдитата физиономия, дължаща се на факта че нямаше диадема на главата. Но както е известно проблемите на 3-годишните не са за подценяване Wink



Това е малкото ми съкровище, което по някога е се превръща в малко  *db*чудовище pleasantry
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 10, 2009, 10:46:40 »

Лелеее siss имаш една малка сладка шаферка с прекрасна рокля,въпреки сърдитата й физиономийка,но е разбираемо за нейната възраст Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 10, 2009, 10:49:10 »

Да се върна на прическата, за съжаление снимките направих чак в къщи и понеже не исках да ми слага лак и разни подобия, котио държат прическата, тя бързо спадна като бухналост, но идеята се вижда. Иначе обема които е на снимката която си избрах ще се получи. Поне във фризьорсикят салон стна и като се фиксира се надявам, че ще се запази.
това е отгоре плитката

а това в анфас:

странанта стойка се дължи, на факта че ползвах самоснимачката.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 10, 2009, 10:57:25 »

mucanka - благодаря ти! Дъщеря ми е прекрасна като баща си Wink за което благодаря на господ!
Сега имам голяма нужда от съвет, немога да реша на кой от пробните варинати за подаръчета да се спра. Моля изказвайте мнение. Не обръщайте внимание на чиниите - няма да са тези. Ето работните варианти:


Този вариант вероятно трябва да стои извън чинията, от ляво например...

и
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 10, 2009, 10:58:27 »

Шаферката е просто едно малко ангелче. Понеже знам, от познанството ми с нея, че  едете с мнение нищо чудно че се е нацупила  funnytooth сигурна съм, че в ДЕНЯ ще грее една голяма умивка на личицето й.
 За прическата да те попитам дали ще ти правят някави едри букли на косата отзад ( знам, че твоята е чуплива), но ми се струва, че ще е по- завършено ако са по оформени ( мое мнение). Отпред ми допада много идеята аз много харесвам плитки  Bravo

За подаръчетата първият и вторият вариант ми харесват
« Последна редакция: август 10, 2009, 11:00:35 от bergeria » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 10, 2009, 11:08:27 »

Сис, браво на теб. Напредваш много.
Първо да похваля шаферката ви. Прекрасна е, и с характер от малка. smile
Твоята прическа ми харесва много, но наистина ако е на по-големи букли ще стои доста по-добре, но ти каза, че е минало време от направата на прическата, така че ... нещата ще са наред.
Що се отнася до подаръците, на мен ми харесва първи и втори вариант, много красиво се е поручило, наистина good Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 10, 2009, 11:38:05 »

bergeria - точно, от зад ще бъде на едри букли, оформени с маша и разпиляни. Както на снимкита по-горе. Само където моята коса е по -къса от оригинала, но немисля, че това е фатално.
сигурна съм, че в ДЕНЯ ще грее една голяма умивка на личицето й.
чул те господ, щото аз все си имам едно на ум с нейният характер.
По този повод да се пооплача. Имам племеница (прекрасно момиченце на 6год.) и вчера ми се обажда снаха ми, да ме пита дали може да и купи тип булченска рокля, да се порадва милата. Аз разбира се се съгласих, защот все пак сега му е шанса на дето, да облече мечтаната принцеска рокля, какъв подобър повод от този, че леля и ще се жени. В същото време ми стана малко криво заради моята маймунка, тя толкова  се радва, че ще бъде булка, като мама....някои от вас знаят, а за другите да кажа че тя доста навътер взема цялото събитие, толкова се вълнува, така го изживява. Сега се чудя, незбърках ли?!? Няма ли да се чувства "предадена", като няма само тя да е специална....Всъщност вече е късно, защото дадох разрешение, но вътершно ме гложде, че не го обмислих.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 10, 2009, 11:47:18 »

Значи siss първо започвам с подаръчетата-на мен лично ми допаднаха първия вариант,не че другите не ми харесаха,но най-много като,че ли първия вариянт.
Що се отнася до малката ти принцеса си мисля,че не би се почувствала предадена,защото аз от лична гледна точка бих казала,че когато моята братовчедка бе шаферка заедно със сестрата на булката(където бяха на сватба) се разбираха перфектно поделяха си "задълженията" pleasantry,беше им много забавно,радваха се много на роклите си,дръпнаха му една фотосесия.Сега разбира се,че всяко дете е различно,но ся надявам и при вас всичко да мине супер  good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 10, 2009, 12:48:49 »

bergeria - точно, от зад ще бъде на едри букли, оформени с маша и разпиляни. Както на снимкита по-горе. Само където моята коса е по -къса от оригинала, но немисля, че това е фатално.

Точно това имах в предвид , значи ще стане страхотна сигурна съм  Bravo
Относно това дали Ники ще се чувства предадена, защо не поговориш с нея примерно, че братовчедка й също ще бъде с принцеска рокля, но тя винаги ще е най- специална или нещо от сорта. Аз съм на мнение, че с децата трябва да си откровен и да я изслушаш какво ще ти каже. Ако не се съгласи, може да обясниш на сестра ти , не мисля, че ще се расърди ако си си променила мнението и я помолиш да не е  детето й с принцеска рокля. Разбира се ти си знаеш най- добре.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 10, 2009, 12:58:53 »

bergeria и аз мисля да и кажа, че и кака и Ина ще бъде с булченска рокля, но само тя ще седи на булченската маса. Права си - преди всичко иситната  smile

mucanka  и аз се надявам даже и да и стане неприятон бързо да отмине. Все пак са деца и ще се забавлявт...надявам се.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines