Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 16:29:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ЮЛИ - АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 7 "  (Прочетена 96331 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 18, 2010, 13:20:15 »

относно дозата на магнерича,която ти е изписъл гинеколога, тя не е насочена срещу контракции , а срещу магнезиевият дефицит,предотвратявайки го вероятността от контракции е сведена до минимум затова той ти е предписал толкова ниска доза ,защото нямаш и за да нямаш...
Относно железния препарат задължително между приема му и този на магнерича трябва да има поне 2 часа интервал в противен случай се нарушава усвояването му..
Фолиевата киселина спокойно можеш да я спреш щом приемаш и пренатал просто е излишно и ненужно в този случай.. give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #31 -: април 18, 2010, 13:33:01 »

liva82, много ти благодаря, ето че досега съм пила погрешно - аз досега съм изпила само две ампули желязо, но ги пиех сутрин заедно с първото хапче магнерич. За следващия път ще знам. Магнезиев дефицит се установява от кръвните изследвания, нали  give_rose?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 18, 2010, 15:03:26 »

по принцип да...може да се изследва,но нуждите от магнезий са два пъти по високи при бременните това също трябва да се има в предвид...а тези ампули те не са моного качествени заедно с тотхемата..аз лекувах една моя пациентка с тях и трябва да ти кажа понеже през ден и следях желязото почти не беше се мръднало, след като я сложих на ферофолгамма и се повишиха стойностите..
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #33 -: април 19, 2010, 11:45:46 »

Ето ме и мен, връщам се от среща с бебо /ЖК/  yahoo Както почти всеки път, първото нещо, на което се натъкваме от ехографа, са неговите прелести  baby_boy Обърнат с главата надолу, гръбчето е в дясно, едно колянце се показваше на пъпа ми  danceg И като стигнахме до мерките и теглилките, все ни иненадва  Girl_hide младежа все така си върви две седмици напред и според док, ще се раждаме по-рано  Girl_hide Вече е 1,800 кг и 35 см., което означава, че за месец е сложил 800 грама .... и според неговите размери, не съм 29г.с., а 31г.с.  pardon
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 19, 2010, 12:30:40 »

Ехеее, браво Катинка Bravo  Хубави новинкииии girl_wink  И колко бързо расте мъничето smile
Значи няма да е срамежливко като нас blum
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #35 -: април 19, 2010, 13:10:21 »

Хе хе, и нашият не е срамежливец  Wink. Последният път док казва "Я да му снимам пишката да си я имате", и като разказвахме на нашите, баща ми вика "Аа, тая снимка на мене я дайте"  laugh - щото си има вече две внучки и е много доволен, че и мъжко попълнение ще има  Girl_hide.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 19, 2010, 14:24:50 »

Еее,браво Катинка за хубавите новини
И аз току-що се връщам от ЖК,ние пък,както отначало си вървим ама точно по седмици,сега бебчето тежи 501гр.,всичко си е наред,интересното беше,че и нашето момченце изобщо не се крие,даже докторката наблегна точно на тази част,заради таткото,че беше с мен днес,много хубаво се виждаше хахахах
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 19, 2010, 14:57:18 »

Хехехеех, Катееее колко хубави новини около срешата с бебко. И ГАби такам от 4 месец от както я видяхме че е мома всеки път като се гледахме на видеозон заставаше така че да е види ясно че е мома -не се е крила грам, което е хубаво защото поне си сигурен в това. ЗА мерките и по-ранното излизане -позната работа. Тия бебчовци взеха много да напират да излизат и да растат бързо, бързо еей опасни са.
Радвам се много за вас Катеее  give_rose  heart
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #38 -: април 19, 2010, 15:08:15 »

krisssy, Супер вървите, както си трябва  Bravo Хихи, а татковците са много интересни на тези прегледи, на нашия повече му се радвам на реакциите докато гледа екрана Wink
Вероника  give_rose мерсиииии  give_rose Док одеве ми каза като почнем да си говорим, да му казвам да не бърза толкова много и аз така и правя. Толкова да ми харесва датата за термин 1 юли, че все ми се иска наистина да си падне на нея, ама каквото малчо реши  pardon 
rozovka, хубав спомен са ви щракнали  funnytooth
Аз пропуснах да напиша, че съм +2,5кг за един месец  blush Кръвното все така ниско върви, но другите резултатаи са ОК. Следващата седмица ще ходя на Отворени врати в Шейново и ако някой има желание, /понеже бях записала две имена, а втория човек няма да дойде/ може да дойде с мен. 


Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 19, 2010, 15:37:31 »

КатиНка, rozovka, браво на вас момичета... така като ви чета и аз искам вече да знам пола, аз като една от последните в тази тема ще трябва да се въоръжа с търпение.Записах си час за фетална морфология за 29.04, дано тогава се покаже.И се чудя дали направя още едно БХС, уж всичко е наред, но знам ли...за всеки случай... първото го правих в 13г.с.
Малко  Offtopic но да се похваля, днес случайно в едно магазинче си харесах едни панталони, спортни, с ластик , абе точно бременлийски , само 22лв, не се удържах и ги взех...и една блузка, дето да покаже коремчето, че то аз така го маскирам, че никой не подозира Girl_hide
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 20, 2010, 07:58:03 »

Здравейте сладуранки give_rose Кати браво на вашия младеж и не се трвожи за по-ранното раждане, важното е всичко да е наред  smile 
Валка и аз си бях харесала едни такива панталони с ластик ама реших че не стават за работа crazy иначе са много удобни!
Аз вчера получих болки в корема и ми беше станал твърд ( така и не разбрах това дали е от тези подготвителни контракции или не ) пих нош-па и полежах и ми мина  sad
 
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #41 -: април 20, 2010, 08:32:53 »

Здравейте бъдещи мамчета, поздравления на Катинка и Криси за хубавите новини относно бебчетата. Да се отчета и аз след вчерашния преглед.Бебка си е добре, расте си, станала е 400 грама, обаче наистина имам контракции, включително и в момента на прегледа имах, макар да не я усещах. Според доктора тези контракции не са опасни засега, но изписания магнезий трябва да си го пия редовно без да си правя експерименти, за да не стане някоя беля и да почивам много.Аз вече не си и помислям да го спирам де, дано само всичко е наред, че като се замисля още доста време има до края.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 20, 2010, 10:56:14 »

Кате и Криси много се радвам  за вас момичета и за хубавите новини покрай вашите бебчета! Целувки по пупите! give_rose
Новините покрай мен от около седмица не са от най-хубавите sad-наложи се да ме вкарат в четвъртък по спешност в болница-много се изплаших, звъннах на акушерката от жк и тя веднага каза да отивам в първата болница в спешния им кабинет и да ме прегледат! Междувременно звъннах на доки която ще ме изражда и тя ме прати директно в спешния кабинет за преглед-беше един малък ад обстойния преглед /то не беше бъркате, ровене, видеозон, бях и като на разпит, а докторката от спешния ми каза че нямала време за мен-трябвало да дойда сутринта, защо идвам чак сега P- Обиколих половината болница от кабинет на кабинет от етаж на етаж (-видях и чух какво ли не по време на обиколката-това ме депресира ужасно-почнаха едни сълзи /представях си какво ли не/ cray cray! Най-накрая се обадиха на моя док и тя каза да ме приемат-това ме срина още повече! 4-те нощи бяха като малък ад за мен- в 6, 14 и 22ч на инжекции, през другото време бях на хапчета, и от време на време на системи! чаках с нетърпение понеделника за да мине голяма визитация и да ме изпишат и дочаках! После се започна наново с прегледите! sad Важното че всичко приклчи добре и бебка сега ритка неудържимо! yahoo Искам да благодаря на Деската и на Катето че бяха до мен в този момент! give_rose И разбрах че ако влезеш в болница трябва да боравиш с имена иначе никой няма да ти обърне внимание!  good Целувки на всички пупи! kiss kiss
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #43 -: април 20, 2010, 11:05:03 »

Инка-маслинка, с теб сме, знаеш  heart Sunshine Важното е, че бебка и ти сте добре, щом и неудържимо е почнала да ритка, значи е в невероятна форма, което много се радвам да прочета  yahoo
eliss, браво и на вас, расте си бебка  heart За контракциите няма да се шашкате /cvety_p/, нормално е да има подготвителни, стига да не са болезнени и да не са на често, приемето го като част от програмата smile
valka27
, честита бременлийска покупка  Bravo Къде го намери на тази цена?
Вчера си извадих летния гардероб и от цял куп дрехи, останаха 5 неща и то такива, които мога да нося само вкъщи и една рокличка за навън sad Ще трябва да потърся нещо за топлите дни на май и юни. 
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #44 -: април 20, 2010, 11:21:41 »

Оо, Инка, много съжалявам за това, което е трябвало да преживееш! Слава Богу, че вече сте добре! Пази се много, почивай си, чети и си мисли положителни неща! С теб сме, знаеш!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines