Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 16:00:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мрявка - 24.08.2013 г.  (Прочетена 40225 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #30 -: юли 26, 2013, 10:02:32 »

Напълни ми очите и сърцето с този пост  heart
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 26, 2013, 12:07:21 »

Мрявка олееее... колко мили приятелки имаш. А ако знаеш как ти завиждам благородно за Барсело   danceg
Дано това наистина стане традиция за вас, хубаво е понякога да забравяш за реалността и да гледаш през розови очила smile
Хайде мила мисля че всички чакаме с нетърпение да ни разкажеш за подготовката за сватбата smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: юли 26, 2013, 12:32:13 »

То за Барселона знаем, че е прекрасен град, ама вие какво правихте, освен да гледате творенията на Гауди? Wink
Честита тема и от мен и всичко с подготовката да се случва лесно и бързо good
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 26, 2013, 13:43:23 »

Прекрасно си го написала. Накара ме страшно да се развълнувам за теб и чисто да се възхитя на моминското парти, което си имала. Звучи страхотно smile

Пожелавам ти сватбата наиситна да надмине това уникално и феноменално изживяване в Барселона!!!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 27, 2013, 16:19:49 »

Мрав всичко звучи страхотно  Bravo Невероятни приятелки имаш !!! Браво  give_rose Хайде чакаме още подробности от Барселона  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 27, 2013, 18:23:41 »

Мрявче, страхотен разказ! Много се радвам, че сте си прекарали страхотно! Чакам с нетърпение още разказваш!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #36 -: юли 30, 2013, 09:03:27 »

Ама, Мряв, ще се караме! Мина пусна един "тийзър" и ни заряза да си стоим в неведение и да тръпнем в очакване!!! Хайде, имай малко милост!  Girl_hide
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 30, 2013, 10:14:22 »

Мрявче, честита темичка, на финалната права си, изживей я с любов give_rose Girl_hide
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #38 -: юли 30, 2013, 16:28:18 »

Ама, Мряв, ще се караме! Мина пусна един "тийзър" и ни заряза да си стоим в неведение и да тръпнем в очакване!!! Хайде, имай малко милост!  Girl_hide
Нали... beating няма да се разберем така... да вземем да й дръпнем ушите на другото място, че вземе да се вясне тук и да разказва  blum
От тръпнене изтръпнах вече хахах
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 31, 2013, 12:58:39 »

Мряяяв, честита темичка  yahoo  Хайде сядай да разказваш, че всичко покрай теб е много интересно  danceg Моминско в Барселона  Oh my ... Уаууууу
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #40 -: август 05, 2013, 01:54:06 »

Олелее момичета, направо ме заболяха горките ушички от вашето дърпане  Girl_hide star witch

Честно да ви призная в последно време е една жива лудница около мен и то основно НЕ свързана със сватбата. Тъй като дълго време бях забравила за живота, поради фака, че бях зарината от учебници, след това работих и за капак липсвах цели 5 момински дни, та чак след моминското парти имах възможността отново, след 6 месечно прекъсване, да се насладя на любимите активитети с любимия човек  heart.
Така времето се изтъркули и аз бавно, но сигурно осъзнах, че вдругиден си летя за Варна, отново самичка  cray, за да се впусна в поредната стресова ситуация тази година - доорганизирането на това толкова тежко и трудоемко за организиране събитие - СВАТБАТА!
Трябва да ви кажа, че много се страхувам, имам чувството, че ме напада една голяма ламя и иска да ме налапа и схруска с парцалките  shok... Незнам изобщо какво ме е прихванало, и до преди месец толкова мнгоо се радвах на цялата организацията, а в момента изпитвам един грамаден страх, надявам се, че щом се приземя във Варна и ме поеме течението, нещата ще си дойдат на мястото и еуфорията от преди месец ще се върне с бясна скорост.... girl_cray3 ANGRY disappear
« Последна редакция: август 05, 2013, 01:55:50 от Мрявка » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #41 -: август 05, 2013, 02:13:58 »

Така, оплаках се, сега слагам  Love girl и си представям, че всичко ще се нареди някака си, както всеки път става в живота ми, тунела както всички знаем има край, а на края му има и светлина. Част от светлината се надявам искрено да бъде доставена от професионалистите, заети с пепелно розовата сватба на Мрявка и нейния любим:

1. Грим - Криси от Маскара
2. Коса - Кина Кудева
3. Цялостна организация на сватбата (от кординатор, през сцена, бял роял (кутия във формата на роял  Girl_hide), осветление, Дж Алекс, Водещ Тито, цветна украса, до Булченския Мряв Букет) - Пертито
4. Бенд - Ла Мигра
5. Покани, Тейбъл Картички, Табло - Схема на масите, Менюта - Деси от Tender Creations
6. Фото - Ка Студио
7. Видео - Краси Ламбов
8. Торта - Изненада
9. Рокли на шаферките - сватбен салон Ванила
10. Бутониери и Букети за шаферките - неизвестно още
11. Твърд алкохол - Метро
12. Вино - все още неизвестно
13. Ресторант, церемония - Golf & Villas Black Sea Rama
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #42 -: август 05, 2013, 02:28:32 »

Оооооо започва се, идват крокодилските сълзи! badgirl
Толкова съм щастлива за теб  heart Bravo yahoo

 Bravo хи хи Малкабулка не се покривай с пликове, ами да помислим с какви уотърпрууф разкрасители да се подсигурим, че крокодилските сълзи ще присъстват със сигурност, с тези наши чувствителни сърчица и душички  heart blush
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #43 -: август 05, 2013, 07:48:31 »

Мила Мряв, радвам се, че си успяла да се насладиш на любими занимания с възлюбения преди да те грабне вихъра на подготовката отново!  Love Само да отбележим, че много ни липсваше и затова дърпахме уши, но имаш толкова хубаво оправдание, че си е било незаслужено!  Girl_hide

Не се шашкай, сигурна съм, че ще се справиш с всичко брилянтно, та като гледам списъка с избора на професионалисти - мисля, че си доста напред с всичко по организацията! Искам да подчертая, че комплексът е просто приказка и подобаваща за морска булка като теб!!! Фактът, че ще имате и бенд ми звучи още по-впечатляващо, ние също имахме и толкова много подсили настроението и забавлението - невероятно беше!

Искам да поразпитам за косата - имаш ли вече идея каква ще е прическата? Ще има ли някакви аксесоари?

Също, църковна венчавка няма ли да имате - виждам, че не си включила в списъка?

Роклите на шаферките различни модели ли са?

Ох, хайде приключвам с въпросите засега...  girl_wink
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 05, 2013, 08:40:47 »

Честита тема  give_rose yahoo
Малко остана  girl_impossible Не мога да повярвам... Пожелавам ти най-романтичната сватба  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines