Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 16:01:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища ЮЛИ - АВГУСТ - СЕПТЕМВРИ 5 ча  (Прочетена 115576 пъти)
 
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 10, 2010, 17:43:00 »

Kristinka, Welcome лека бременност ти желая.

 Честити сини гащички на КатиНка  stork-boy
Сякаш мъжките мами повечко сме за сега.Аз да ви кажа,снощи въобще не можах да спя,тъй като някои маници си мислят ,че се намират в плувен басейн Swiming Върти ли се, обръща ли се  swim,незнам но маи му е доста широко за сега.Ритници ,крачета и ръчички boxing няма,но нещо като главички сякаш
или нещо големичко,но не и ритниче.Но в петък ще го видим бебчето yahoo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 10, 2010, 17:50:56 »

matsinka , и нашия младеж си прави такива гимнастики. Или главичка и дупенце изпъчва, защото ми се надига корема само на едно място  tease
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #437 -: февруари 10, 2010, 18:06:28 »

Честито на КатиНка за сините гащи lol) Добре дошла на Kristinka . Може и да има нещо верно в това за шапката.Не знаех за това поверие и купих едни маратонки /сториха ми се безумно малки но още не ни стават/ и Тиа така и не се обърна и си беше с дупето на пред за това и направиха секциото.Може и заради маратонките да е ...не се знае знае ли се ....Наслаждаваите се на всеки момент от бремеността си , нощо не се връща и не се повтаря приатно прекарване по магазините на всички които са се наканили да идат на пазар.Като човек с опит да се изкажа обаче, ходете и разглеждаите защото всяка следваща дрешка е по-сладурска от предходната ....
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 10, 2010, 18:15:59 »

Кате, честита синя новина smile
Кристинка, много ми е драго да те видя в тази тема! Честита бременност и лека да е.
Чакаме срамежливите бебета да се покажат скоро  tease
Страхотни новини момичета!
Активен
loni6666
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #439 -: февруари 10, 2010, 20:17:40 »

Здравейте на всички бъдещи майчета!
Не съм писала от толкова отдавна, но ви четях редовно.
Добре дошли на всички нови мами и дано имате прекрасна бременност. butterfly
Аз с нетарпение очаквам да дойде момента, в който ще може да се види пола на бебо. Всички около мен казват, че ще е момче и аз се дразня от такива диагнози.
Каквото и да е ще си го обичам, но просто е ужасен начина по който ти заявяват, че знаят всичко  nea
Вие как сте с хормоните, имам в предвид дали сте избухливи? Аз се усещам, че на моменти почвам да се държа като идиот - така де, в един момент съм щастлива, а в следващият вече крещя по милото, а после почвам да рева като магаре!!! crazy
Много целувки на всички.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 11, 2010, 11:10:10 »

Здравейте мамита girl_wink
Аз сега се връщам от ЖК и малко съм разочарована, защото доктора не ме гледа на ехограф sad а така се надявах, че даже и пол ще разбера...но неее. Само ми мери кръвното, корема и урина давах. Е поне разбрах, че изследванията, които правих предния месец са добри и вече имам картонче с кръвната група.
И съм чак на 16 март пак на консултация...а това е толкова далече. Със сигурност няма да издържа до тодава и ще ида при някой друг доктор да видим бебо.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 11, 2010, 11:18:33 »

миличка защо не отидеш при гинеколога на гарата където има частен център той работи без часове и е там до 20.00ч много му е хубав апарата и ще види вече пола така че според мен ако не можеш да издържиш спокойно можеш да отидеш а и важно е че няма часове сядаш и чакаш аз като ходих беше към 17.30и нямаше никой
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 11, 2010, 12:19:51 »

Мишка напълно ти съчувствам - и аз съм на същото положение и вече напрежението расте, нямам търпение да се покаже и да ми кажат, защото последния път беше много срамежливо! Дано да е скоро, че да можем да се похвалим!  blum Аз в понеделник съм на жк и на преглед, но се съмнявам, че точно тези лекари ще изкажат мнение за пола, така че и аз мисля да ходя на друго място и да видим дали ще се види!  Wink
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 11, 2010, 13:46:39 »

Здравейте и от мен smile Мишка, не се отчайвай ако наистина толкова искаш да разбереш отиди при друг лекар както са те е посъветвала лива, макар че и на мен не ми казаха нищо а аз се примирих с мисълта че ще чакам..другия месец ако не ми кажат пак ще отидем на 3Д да ни видят smile
вижте какъв сайт намерих много интересно е показано развитието на бебчето..а може и на някоя от вас да и е интересно :
http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=3&language=13
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 11, 2010, 19:29:54 »

mi6kata_85 наистина е неприятно това, аз самата едвали бих имала търпение pardon
Аз пък да ви кажа... тъкмо снощи на форумската среща се оплаках, че си нямам лекар и днес отидох при една страхотна лекарка в Окръжна болница (бебчето на мечо благодаря за препоръката give_rose).За съжаление тя каза, че графика за ЖК е запълнен, но не ме върна, а напротив, обстойно ме прегледа, матка, шийка, яйчници, бебо... бебо вече е цели 2,1см yahoo, има добро сърцебиене, обърнат е с главата надолу, отговаря на седмиците...Та така, лекарката ми назначи изследвания и ще се видим пак за да ги обсъдим, но до 12 г.с. трябва да съм си избрала лекар, който да ми води ЖК
Момичета, имам нужда от лекар, който да ми води ЖК по здравната каса, живея в Надежда, но път не ме бърка.Помощ.Няколко пъти писах , а само 3 мацки ми отговориха на лични sad
Активен
_matilda_
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #445 -: февруари 12, 2010, 09:00:29 »

Здравейте и от мен. Не съм много активна в писането (то не беше боледуване, после лекции), но пък постоянно ви чета. Вече ще гледам да съм си редовна. Общо взето аз съм добре и бебешока е добре. Е може да е бебошанка, знае ли се. Да ми е живо и здраво. Аз сега да ви кажа какво се случи при мен. По принцип забелязвам, че коремчето ми расте доста бързо. Ще взема скоро и аз да кача една снимчица. И та вчера както си седяхме на масата (баща ми имаше рожден ден) усетих как бебчо се блъсна smile първо беше нещо голямо (я главичка, я дупе), веднага след това все едно започна да ме гали с пръсчета. Много хубаво ми стана. То и усещането е едно такова странно (ама страшно го обеснявам), все едно ме гъделичкаше, ама въпреки всичко беше много хубаво. Ама пък си мислех не е ли рано още.
И тъй като четях че сте писали за шапчицата (не го знаех това) сега ми идва да ида и да взема една. Просто един повод за малко разходка и някоя друга покупка smile
Лек ден на всички ви smile
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 12, 2010, 09:08:59 »

Аз да ви кажа като казах на моя лекар, че усещам бебчо, той ми вика - аааа, това са ти червата. При първескини се усещало към 21 седмица, а при втора бременност към 18. Викам си чак толкова да си въобразявам, а и си има разлика от черва до това побутваме ниско долу  huhhuh.gif Но четох някъде точно за 16-та седмица, че ако е застанало удобно и ако си слаба може да го усетиш. Така че аз си знам, че не са ми червата Girl_hide
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: февруари 12, 2010, 10:09:59 »

Незнам колко зависи от това дали си слаба, но зависи и къде ти е разположена плацентата. Ако е на предната стена движенията се усещат по-късно, защото плацентата "поема ударите" . Моята е на предната стена . Сега вече си усещам бебока и като се замисля, съм го усещала и по-рано , но не съм могла да разгранича кое е от червата, защото наистина усещането съвсем в началото е почти едно и също
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: февруари 12, 2010, 11:15:56 »

Здравейте и от мен:) Благодаря за милото приемане сред вас:)
Ели  Flower
Кате, що се отнася до мен, аз до средата на 4-я месец бях много зле, честно казано колкото и грубо да звучи нищо не хубаво не бях видяла от бремеността дотогава.Крепеше ме единствената мисъл, че краят ще е прекрасен, и прегледите на ехограф.Тия първи месеци ги прекарах на легло, с много повръщане и постоянно гадене, но тоя период е вече в миналото.Изведнъж всичко се промени, започнах да се храня що годе добре, и се чуствам сравнително добре.Това е за мен.
Относно раждането, първоначално бях решила секцио, заради страха ми, но едната ми лекарка, при която ходя,ме нави за водно раждане, та сега се настройвам за такова, записах се на йога за бременни, и може би тя също ми помога да преодолея страха си.Все пак това се решава последния месец, но ако всичко е ок, ще си държа за водно.
Спирам, че стана много дълго
Лек ден:)
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 12, 2010, 11:20:27 »

здравейте и от мен момичета..аз да ви се оплача бях в голям стрес, защото реших да отида и на друг лекар да ми каже нещо за бебчо, тъй като моята не е от най-словоохотливите sad след прегледа той ми каза, че бебето ми е мн малко за да съм в такива седмици и не че нещо му има, но явно съм забременяла по-късно..много ме уплаши...а снощи бях на консултация при моята и тя твърди че бебто си е е 13-14 седмица и винаги може да има разлики в седмиците sad иначе го видяхме но не поиска да се покаже хубаво, видяхме едно краче и главичка..но не знам, мн ми е притеснено с тези седмици...не знам какво да мисля.. sad
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines