Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 18:12:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 240257 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #270 -: юни 11, 2013, 08:31:28 »

Ние с големите шаферки сме уточнили цвета и сега само търсят. Надявам се само да не възникнат някакви разногласия между тях, че все пак са най- близките ми- сестра ми, братовчедка ми и най- добрата ми приятелка от детските години. Няма да им поемам разходите по роклите, поне за сега... до скоро обмислях да им платя половината, ама нещо ми се стори тъпа идея в последствие.
А за малките шаферки... на тях също няма нищо да им поемам, защото общо взето всяко семейство, като разбра за сватбата реши да предложи момиченцето/ момиченцатата си за шаферки. Аз нямам проблем с това, а и не мисля, че те очакват от мен нещо.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #271 -: юни 11, 2013, 08:40:20 »

Allicia, така е. Но се замислих - това е моят ден, аз съм булка. Аз лично не искам всяко момиченце на сватбата да ми е шаферка, защото ще имаме много. За мен това беше много важно нещо и все си мислех, че можеха да се съобразят с желанието ми на булка. Съгласна съм, че майките сами преценят дрехите за децата си, НО.... Можеха един ден да се съобразят с мен. За това ми е тъпо, за това нямам и желание да се занимавам повече. Всеки си има разбирания, очаквания и изисквания. А аз, аз ги приемам
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #272 -: юни 11, 2013, 08:45:11 »

Macito, сватбата пак си остава твоят ден! На мен също не ми хареса това, всеки да решава вместо мен кое детенце да е шаферка и кое не. Ама все пак това са дечица, няма нищо по- хубаво от това в този хубав ден да си заобиколена от малки деца!
Това са малки неща, не ги мисли толкова, все пак на самия ден нещата не винаги стават така, както са планирани, а дори по- хубави!!! smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #273 -: юни 11, 2013, 08:47:54 »

Да, дано и колкото повече наближава имам чувство, че се побърквам...
Още в началото кумът ми ми каза "не се впечатлявай от проблемите, които изникват - те ще изникнат" - и беше прав.
А скоро четох една статия за нещата, от които една булка не трябва да се притеснява на сватбата си: От прекалено горещо време или че вали; пиян приятел; лекета по булчинската рокля; плачещо бебе при подписването...
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #274 -: юни 11, 2013, 10:59:37 »

Macito, дай целия списък, до тук много точни резултати smile
Иначе съм сигурна че малките ще са прекрасни с венчетата и цветчетат, децата са страхотен източник на позитивна енергия и дрехите бледнеят пред техния смях и щастие!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #275 -: юни 11, 2013, 12:28:24 »

malkabulka, специално за теб lol) ама наистина е вярно...
http://www.dnes.bg/za-da-se-razbirame/2013/06/04/5-neshta-za-koito-bulkata-ne-biva-da-se-trevoji-na-svatbata.189778
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 11, 2013, 12:33:00 »

malkabulka, специално за теб lol) ама наистина е вярно...
http://www.dnes.bg/za-da-se-razbirame/2013/06/04/5-neshta-za-koito-bulkata-ne-biva-da-se-trevoji-na-svatbata.189778

Хаха, Macito, смея се от сърце! Всичко е вярно.. хахаха smile При мен най-вече беше пияният гост funnytooth
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 11, 2013, 23:10:23 »

Хаха, Macito, смея се от сърце! Всичко е вярно.. хахаха smile При мен най-вече беше пияният гост funnytooth
Ох, много се извинявам за офтопика, но наистина е вярна тази статия! И аз имах доста от написаните "нередности"  funnytooth
Пияния, да много е ... "забавно"
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #278 -: юни 12, 2013, 08:08:38 »

да....трябва да се подготвя...
А Lillly, ти си невероятно красива булка!!!!!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #279 -: юни 25, 2013, 12:16:25 »

Момичета, след много мислене, реших да поръчам роклите от lightinthebox, шаферките ми са в различни държави и ще е супер лудница да ги координирам иначе. Някой може ли да ми каже, като ги поръчам на български адрес роклите как стоят нещата с митницата и какви такси точно се плащат при влизане на пратката в страната? Искам да съм наясно колко ще ми излязат 3-те рокли. Wink Благодаря предварително!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юни 25, 2013, 12:24:47 »

Ох, много се извинявам за офтопика, но наистина е вярна тази статия! И аз имах доста от написаните "нередности"  funnytooth
Пияния, да много е ... "забавно"

Съгласна съм... то друго, освен да си го правим "забавно" не ни остава, че нали пак са или роднини, или приятели... Wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #281 -: юни 25, 2013, 12:32:04 »

така е да - веселба и това е!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #282 -: юни 26, 2013, 12:28:21 »

Момичетааа, сега ми пристигнаха шаферските кошничкиии - уникални са - с пухчета отстрани и листенца за хвърляне lol) Ама много са хубави smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 26, 2013, 12:38:51 »

Ехаа, да са ти честити! Аз, ако се повтарям и си ги показвала, моля да ме извиниш, ама ще може ли да ги видим, че ми стана много любопитно smile
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #284 -: юни 26, 2013, 14:11:47 »

Момичета имам конкретен въпрос за булките, чиито шаферки ще хвърлят листенца - от къде ги поръчвате? Направо от флориста ли? И горе-долу какво количество според вас?  girl_impossible
Ще съм с изнесен ритуал и две от шаферчетата искам да носят кошнички с листенца.
Мерси предварително  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines