Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 20:50:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 173947 пъти)
 
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #60 -: август 17, 2007, 20:35:46 »

Кажете ми в Бургас от къде мога да си поръчам украса за колата /нещо по-семпло, но красиво/ и букет. Днес ходих в Бургасцвет, но каталога който ми показаха беше доста старичък и нямаше нещо по съвременно и красиво.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 17, 2007, 21:15:38 »

Кажете ми в Бургас от къде мога да си поръчам украса за колата /нещо по-семпло, но красиво/ и букет. Днес ходих в Бургасцвет, но каталога който ми показаха беше доста старичък и нямаше нещо по съвременно и красиво.
Агенцията, която ще ти прави украсата на ресторанта би могла да ти предложи нещо. При нас беше така - украса на ресторант, украса бул. кола, букет от една фирма.
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #62 -: август 17, 2007, 21:19:05 »

Ще трябва да попитам дали предлагат такива услуги.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 17, 2007, 21:28:12 »

И да кажеш после как вървят нещата  blum.
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #64 -: август 17, 2007, 21:50:22 »

ОК. Но това ще стане най-рано в понеделник, защото събота и неделя са по сватби и не мога да ги открия.
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #65 -: август 18, 2007, 13:01:29 »

Кажете ми в Бургас от къде мога да си поръчам украса за колата /нещо по-семпло, но красиво/ и букет. Днес ходих в Бургасцвет, но каталога който ми показаха беше доста старичък и нямаше нещо по съвременно и красиво.
Мимче, мило, ето при мен какво се получи:

поръчах го в бутик Женя в уличката до бившето кино Родина, до един магазин за мъжки костюми! поръчах го 3 дена преди сватбата, без да съм виждала цветята, само си казах желанията и изискванията на цветарката! аз не поръчвах украсата за кола от там, но пък поисках 7 бутониерки с живи цветя! страхотно се справи жената и мисля, че няма да сгрешиш, ако отидеш да видиш какво ще ти кажат и покажат! освен това аз им оставих 2 листа със снимки на букети, които си бях харесала - поискай да ти покажат всичко! имат много каталози, но това не им попречи да направят изцяло нов букет!успех!
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #66 -: август 21, 2007, 18:45:00 »

Ходих до магазина, който ми препоръча  Bravo и си поръчах букета и ботуниера за милото.  yahoo Останах много доволна и има голяма разлика в цената. За същия букет в "Бургасцвет" ми искаха с 30-40 лв повече. Само че украсата за колата още не съм поръчала защото ми се стори доста скъпо 70-75 лв. /в цената е включена и гъбата с която се монтира аранжировката на самата кола, а в "Бургасцвет" ти взимат депозит и когато върнеш "устройството" ти връщат депозита/.
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #67 -: август 22, 2007, 09:06:56 »

миме, радвам се, че съм била полезна! ние на колата си сложихме изкуствени цветя от агенцията, която ни украсява ресторанта - не бяха лоши, макар да не съм привърженик на изкуственото! и за тях плащахме депозит, защото са били откраднали една от украсите, които са имали! след като върнахме украсата ни върнаха и депозита, така че не мисля, че ще е проблем с парите, но наистина 70лв за украса като че ли е множко!
Активен
RONY
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #68 -: септември 11, 2007, 11:50:21 »

Може ресторанти и агенции да си стане темата а защо не е и всичко останало good
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 12, 2007, 17:37:25 »

Може, стига не стане дублиране с темите за ресторанти и агенции, а се опасявам че ще стане така или иначе. Но не пречи нещо конкретно за Бургас да бъде записано тук.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #70 -: декември 13, 2007, 00:45:28 »

Здравейте момичета,

Аз съм от Софиа, а приятелят ми от Бургас. Искаме ресторанта ни да е с гледка към морето.
За сега сме се спряли на един ресторант (част от хотелски комплекс) в Созопол, казва се Вип зона.
Ще го резервираме по празниците, но все още има малко условности.
Искам да ви попитам дали сте чували нещто за сватби там и дали знаете други ресторанти/хотели с гледки към морето в близост до Бургас (в случай че не стане с този)?
Сватбата е планувана за края на август, евентуално началото на септември.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 13, 2007, 14:27:53 »

Здравейте момичета,

Аз съм от Софиа, а приятелят ми от Бургас. Искаме ресторанта ни да е с гледка към морето.
За сега сме се спряли на един ресторант (част от хотелски комплекс) в Созопол, казва се Вип зона.
Ще го резервираме по празниците, но все още има малко условности.
Искам да ви попитам дали сте чували нещто за сватби там и дали знаете други ресторанти/хотели с гледки към морето в близост до Бургас (в случай че не стане с този)?
Сватбата е планувана за края на август, евентуално началото на септември.

Welcome и дано ти помогнем с каквото можем! На първо време ти предлагам да огледаш в нета какви хотели има и като се спреш на някой идвате и гледате. Имате достатъчно време до сватбата. Можеш да отидеш в бургаската страница на start.bg  и да видиш хотелите. Успех мила!  good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #72 -: декември 13, 2007, 17:52:34 »

Имам и други въпроси.
Ресторанта дето сме избрали е върху едни скали и след това е само морето. Имам идея ние с младоженека да се появим от към водата с лодка, на сал или нещо такова. Приятелят ми е много скептичен, но аз не се предавам. Да знаете къде може да се наеме лодка или някакъв воден транспорт.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 13, 2007, 22:13:44 »

Страхотна идея! Поздравления!  Bravo Незнам в агенциите да предлагат такава услуга, но можете да разпитате на яхеното пристанище, за наем и такива неща. pardon
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 14, 2007, 10:36:49 »

Клара, Prin4ipessa ползваха яхта за тяхната сватба (сватбата им беше в Балчик) - мисля, че може да я попиташ как и откъде са я намерили. дори и да е за другх град пак си е насока Wink Успех с реализирането на идеята!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines