Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 01:43:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 173989 пъти)
 
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #330 -: май 19, 2008, 09:00:17 »

Нашия Ди Джей е Драго при него хубавото е че ти предлага всичко от снимки видео украси и т.н удобно е че не се разкарваш . Ди Джея Станислав Ж. също е добър на мен ми го предложиха но вече бях си ангажирала Ди Джей.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 19, 2008, 09:35:48 »

Нашия Ди Джей е Драго при него хубавото е че ти предлага всичко от снимки видео украси и т.н удобно е че не се разкарваш . Ди Джея Станислав Ж. също е добър на мен ми го предложиха но вече бях си ангажирала Ди Джей.

Сисо вашия DJ с коя фирма за украса работи?
До къде стигна с роклята , хареса ли някъде ?
Аз си харесах в "Аз и Ти". Всъщност първата рокля която премерих, после не исках никоя друга.  *YAHOO*Само, че беше в шампанско, а аз искам бяла, ще изчакам да донесат и в бяло и сигурно ще я поръчам yahoo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 19, 2008, 10:08:43 »

Мдааа и ние сме при Драго - за музика и за видео. За това с коя фирма за украса работи - знам, че работи с моята, но те по принцип не се ангажират само с една фирма и предполагам, че работи с почти всички.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #333 -: май 19, 2008, 10:18:51 »

Luv4e я кажи коя е роклята. Живеем точно до "Аз и Ти" да хвърля едно оченце. И още нещо да те питам. Понеже и аз се замислям за граждански ритуал на открито, ти ще имаш ли резервен вариант при лошо време?
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 19, 2008, 10:28:36 »

Luv4e я кажи коя е роклята. Живеем точно до "Аз и Ти" да хвърля едно оченце. И още нещо да те питам. Понеже и аз се замислям за граждански ритуал на открито, ти ще имаш ли резервен вариант при лошо време?
Аз пък работя до "Аз и Ти" cap
Ох, ами как да ти я обясня , че и на снимка не я намирам...
Ами в момента я имат в шампанско , цяла е , не е от две части , има презрамки от дантела с камъчета сваровски , отзад е стегната като корсет , абе доста ми е трудно да я обясня... Надявам се скоро да мога да я покажа на снимка.
А за открития ритуал винаги трябва да има резервен вариант при лошо време и мисля да го направя в ресторанта, ако завали sad
« Последна редакция: май 23, 2008, 09:58:16 от maria_lakova » Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 19, 2008, 11:07:54 »

Klara, може ли да ми пратиш кординати на твоя ди джей?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 19, 2008, 14:04:06 »

Аз продължавам с моята дилема. Моля всички, които са били или са имали сватби в Университета да пуснат по една снимчица, че в "България" съм била сумати пъти, а там не. Просто да го погледна. Ако искате пускайте ми на ЛС.

Ето още малко снимки.


* SANY9871.JPG (71.38 KB, 812x609 - видяно 263 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 19, 2008, 14:04:53 »

И още...


* SANY9889.JPG (74.77 KB, 812x609 - видяно 223 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 19, 2008, 14:05:29 »

...последна...


* SANY9893.JPG (70.92 KB, 789x592 - видяно 211 пъти.)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 19, 2008, 14:22:37 »

skylife , на мен ми харесва и ми допада. Поне с такова впечатление оставам от снимките. Важното е на вас да ви хареса и да събере гостите ви. А иначе повечето младоженци се спират на хотелските ресторанти, защото повечето хотели дават като подарък апартамент на младото семейство. А и понякога там се настаняват част от гостите. Успех с търсенето и избирането на ресторант.  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 19, 2008, 14:35:29 »

skylife , на мен ми харесва и ми допада. Поне с такова впечатление оставам от снимките. Важното е на вас да ви хареса и да събере гостите ви. А иначе повечето младоженци се спират на хотелските ресторанти, защото повечето хотели дават като подарък апартамент на младото семейство. А и понякога там се настаняват част от гостите. Успех с търсенето и избирането на ресторант.  good

Аз пускам снимките за Diavolitsa. Иначе ние вече го запазихме ресторанта - отдавна. А и евентуално ще запазим един хотел, който е много близо до ресторанта и ритуалната, така че да е удобно на гостите. А стая не ни трябва - ще си спим в къщи (ако изобщо спим  pardon). Иначе и на мен си ми харесва. Да ти кажа честно - обиколих почти всичко в Бургас и освен този ресторант ми хареса (още повече) един в Зорница. Там имаше едно време таверна. Ресторанта е разкошен. Има и голяма тераса отвън. НО - правят само дневни сватби в събота и нощни в неделя  cray cray cray. Иначе се влюбих в ресторанта.

"Университета" е новичък. Аз си го посещавам от преди, като беше пицария. А и няма да сме чак толкова народ, че да ни е тясно. То имаше голям спор, защото по принцип ни хареса и Форс, обаче е само за 75 човека. Та най- накрая стигнахме до консенсус. Даже накрая се "карахме" с любимия, защото аз исках да обиколим всичко е Бургас, а той като се запъна на "Университета".  Burokracia Burokracia Викам му - добре де, първо не ти харесваше, сега като обикаляме заради теб, не ти се обикаля, защото изведнъж ти хареса...Абе  beating P-(лудница...
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #341 -: май 19, 2008, 15:47:16 »

Skylife  благодаря ти за снимките. Ние май оставаме за България.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 19, 2008, 16:08:48 »

 pardon  good Няма лошо. Това просто са последни снимки от там.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 19, 2008, 16:14:39 »

Ей бургаски булки, я дайте да си спретнем една срещичка след 24.05 - да минат малко баловете. Слушам идеи и предложения.  blum
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #344 -: май 19, 2008, 16:29:17 »

Зааааа!!! yahoo yahoo yahoo (само да е събота ако може  blush)
« Последна редакция: май 19, 2008, 16:31:32 от Diavolitsa » Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines