Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 16:20:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 173888 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #225 -: април 24, 2008, 15:14:55 »

Пламик мерси ще видя там. Иначе и аз така разбрах, че никъде не работят с модел на клиена, а само с тяхни.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 24, 2008, 15:16:57 »

Ами ние като ходихме там момчето ни каза, че ще ни направи каквито искаме. Но ние си намерихме по евтино злато в Пловдив и си ги поръчахме и взехме от там. Нашите са класическа халка, 5-6-7 мм широка. Успех, дано съм ти била полезна. good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 24, 2008, 15:18:40 »

Да, ама на мен за годежния пръстен и там ми казаха, че може само по техни модели (това беше края на 2006 г.). За халките може и да е различно, не знам.
Иначе и аз много го харесвам тов ателиенце.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 24, 2008, 15:55:49 »

Diavolitsa, погледни в темата за халките какво пише за "Сара трейд" за всеки случай. 
Активен
mimi000
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #229 -: април 25, 2008, 16:25:41 »

аз пък да ви се оплача sadsad
преди около месец си поръчах пликове в Аз и Ти и днес разбрах, че няма да ми ги доставят. Поканите си ги правих сама и искам някакви луксозни пликове (бели). Моля ви някои ако знае от къде да си намеря. Че не остана и време до нашата дата. Вече трябва да даваме поканите.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 25, 2008, 16:45:19 »

Какво означава "луксозни бели", защото примерно в Офис 1 продават бели пликове, които са сносни и ако се поукрасят с нещо ще стане добре. А и по книжарниците има пликове. Та колко луксозни да са, за да можем да помагаме. А и защо не си купиш примерно паус и да го сгънеш, и да си го вържеш с панделка. Може да не е паус, а картон както на картинката. Пък и така ще можеш да си лепкаш разни красоти отгоре. Жалко, че нямам снимка на един мой "прототип", но довечера ще го снимам и пращам веднага. Може да ти помогне... Ashamed
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 25, 2008, 16:49:06 »

Извинявам се - качих снимката в личната галерия, защото ми дава проблем с качването на снимки в темата.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 25, 2008, 18:29:06 »

Момичета днес ходих до "Диаманти" , много съм доволна от момичето , което обслужваше! Разбрахме се след юни месец да започнем организацията по сватбата danceg
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 25, 2008, 18:52:07 »

А знаеш ли къде в Бургас работят със "Сара трейд". Аз лично по интернет не бих поръчала без да меря. А и ми трябва по скоро инфо за златарските магазини и ателиета в града. Харесах си халки на известна фирма на скромната цена от около 2000 лв. Идеята ми е ако някой си е правил халките да каже добър златар за да проверя дали ще могат да ми ги изработят по-евтино. В този случай съм сигурна,че цената се вдига двойно само заради марката, защото модела не е кой знае колко сложен за изработка, а и са от бяло злато, не от платина.
Писах на "Сара Трейд" и те бяха така любезни да ми отговорят,че в Бургас работят със "Стеди Смарагд" на ул."фердинандова" 29А Bravo Bravo Bravo
Не знам дали си разгледала сайта им,но аз лично съм си харесала доста моделчета от тях!
Пиши ако ходиш до "Стеди Смарагд" да кажеш какво е станало? postman
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #234 -: април 25, 2008, 20:29:44 »

О, мила Амелия благодаря ти за инфото. Аз умам година до сватбата но ще отида и ще тииша. А то и времето лети. От "Сара трейд" си имам любими моделчета, но все си искам "нашите си" халки, които никой не може да ми направи за сега.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 25, 2008, 20:51:53 »

аз пък да ви се оплача sadsad
преди около месец си поръчах пликове в Аз и Ти и днес разбрах, че няма да ми ги доставят. Поканите си ги правих сама и искам някакви луксозни пликове (бели). Моля ви някои ако знае от къде да си намеря. Че не остана и време до нашата дата. Вече трябва да даваме поканите.

Можеш вместо пликове да си купиш някакъв цветен картон примерно, с по-хубав вид  Wink, от него да изрежеш нещо като тип "малка папка"  (парче картон, прегънато на две), да пробиеш две дупки, през които да прекараш някаква панделка и да я завържеш, а вътре да е сложена поканата.
Ама и аз как го обясних lol Дано си ме разбрала smile
Лично на мен този вариант много ми харесва и аз така смятам да направя моите, вместо в пликове да ги слагам.

А можеш ли да пуснеш една снимчица на твоите покани, да "откраднем" някоя идея? smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 25, 2008, 21:36:27 »

О, мила Амелия благодаря ти за инфото. Аз умам година до сватбата но ще отида и ще тииша. А то и времето лети. От "Сара трейд" си имам любими моделчета, но все си искам "нашите си" халки, които никой не може да ми направи за сега.
Имаш ли снимка на твоите модели за халки?
То и до моята сватба има цяла година (другата година май месец Girl_hide) и още само отдалеч, blushотдалеч си харесвам халки,за сега съм се спряла на едни изчистени от "Сара Трейд"
Активен
mimi000
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #237 -: април 28, 2008, 08:15:01 »

Момичета smilesmile
Христос Воскресе!!!Здраве и късмет на всички!
Относно пликовете.. тези, които бях поръчала в Аз и Ти бяха от луксозна хартия - имам предвид като гланцирана стоеше охх не мога да обясня. Лъскава, малко по-твърда от обикновената. Търсих по книжарниците, но там винаги ми предлагат обикновени бели пликове (включително и на офис 1).
Що се отнася до поканата - тя е с вързана панделка отпред  и не върви да сгъна паус и да го вържа отново с панделка. Ако не намеря подходящи пликове най-вероятно ще ги дам на гостите без пликове smilesmilesmile Те поканите така или иначе са затворени и е необходимо госта да ги отвори за да прочете текста.
А за халките - ние също си поръчахме халки от въпросния каталог на Сара Трейд. Обиколихме общо взето на всякъде в града, ходихме и във Варна. Този каталог е ..... навсякъде smilesmile
Само да ви предупредя, че халките от каталога не отговарят много в действителност. На няколко места ни показаха халки от каталога  и в същото време ги имаха в наличност в магазина. Сравнихме ги .. е не че са различни, но не са същите. Нашите ги поръчахме в Триата на втория етаж в дъното има златарски магазин. Казаха, че до 10 работни дни ще са готови. Също така поръчахме и да ни ги надпишат, като продавачката каза, че гравирането било безплатно. Грама на златото 37 лв.
За въпросния сайт - аз също го разглеждах, но там грама на златото на халките, които ние харесахме беше 42 лв. Звъннах да попитам дали цените в сайта са актуални - отговора беше да. Незнам каква е причината в Бургас цените на същите халки да са по-ниски. Но като дойдат халките ще ви пиша.
Дано да сме доволни. Хайде че много се разписах smilesmile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 28, 2008, 20:49:58 »

Има ли някоя скорошна булка,която да ми каже долу-горе какви са цените на кувертите в ресторантите в Бургас?
Защото разбрах,че имало някакви увеличения! blush
Активен
mimi000
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #239 -: април 28, 2008, 21:17:29 »

мммдааа ... цените са вдигнати за съжаление sad
Ние капарирахме ресторанта на х-л България преди Нова година и куверта беше 30 лв (минимален). Преди 2 седмици ходих да уточня някои неща и куверта вече беше 35 лв sad(
Вероятно и в другите ресторанти картинката е същата.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines