Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 10:05:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 173860 пъти)
 
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #195 -: април 22, 2008, 15:05:16 »

здравейте момичета септ месец решихме да женим. И вчера и аз реших да хвърля един поглед на роклите. ходих в Мадам М и в двата маг на Аз и Ти общо взето нямам необходимите размери а аз искам готова рокля да меря да видя как ми стои от тази тема разбрах че на ул.Македония има богат избор.И в трите маг .където ходих ми казаха че ще ми я шият. Искам да питам и още нещо за ресторант за 100 човека в Бс и да ли мога да сключа църк. брак ако кумовете не са женени
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #196 -: април 22, 2008, 15:11:52 »

здравейте момичета септ месец решихме да женим. И вчера и аз реших да хвърля един поглед на роклите. ходих в Мадам М и в двата маг на Аз и Ти общо взето нямам необходимите размери а аз искам готова рокля да меря да видя как ми стои от тази тема разбрах че на ул.Македония има богат избор.И в трите маг .където ходих ми казаха че ще ми я шият. Искам да питам и още нещо за ресторант за 100 човека в Бс и да ли мога да сключа църк. брак ако кумовете не са женени


Welcome

Аз дето не съм от Бургас, а и сватбата ми няма да е там, ще се изкажа първа.
До колкото знам единстения ресторант с такъв капацитет е рестотанта на х-л България. Той и за това е резервиран до края на годината (така поне чух). Мираж мисля, че побира около 80 човека.

Аз и църковен брак няма да имам, ама знам със сигурност, че кумувете не е задължително да са женени.
То си има цяла тема за това, поразрови се малко из форума...
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 22, 2008, 15:13:43 »

здравейте момичета септ месец решихме да женим. И вчера и аз реших да хвърля един поглед на роклите. ходих в Мадам М и в двата маг на Аз и Ти общо взето нямам необходимите размери а аз искам готова рокля да меря да видя как ми стои от тази тема разбрах че на ул.Македония има богат избор.И в трите маг .където ходих ми казаха че ще ми я шият. Искам да питам и още нещо за ресторант за 100 човека в Бс и да ли мога да сключа църк. брак ако кумовете не са женени

siolina, Welcome!

Това определено си е проблем с размерите на роклите - нещо, за което аз се оплаквах по-назад в темата, дано намериш нещо.

Къде е другият магазин на "Аз и ти"? Аз знам само този до Операта?

За ресторант - не мога много да помогна, аз бях нахвърляла нещо като списък по-назад в темата, но въобще нямам идея за местата.

За кумовете, доколкото знам, не е задължително да са женени (макар че аз като ходих, не се сетих да питам за това), но навсякъде ми казаха, че е задължително да са кръстени.

И внимавай с датата за септември, че примерно на Кръстовден - 14.09. (не знам какъв ден се пада) не са разрешени венчавките, може и да има още дни, така че питай в някоя църква направо.
Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #198 -: април 22, 2008, 15:28:12 »

благодаря за бързия отговор другия магазин е на ъгъла на Фердинандова на 2 ри ет но там цените са 2000-3000 лв за рокля до климатиците Осака. оф ужас то в Бс било много трудно да си организираш сватба за мн хора. Незнам чувам от познати че ресторант за септ било трудно да се наеме вече.ужас  Утре смятам да отскоча до по-големите ресторанти в Бс да видя за какво става въпрос
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 22, 2008, 15:34:00 »

благодаря за бързия отговор другия магазин е на ъгъла на Фердинандова на 2 ри ет но там цените са 2000-3000 лв за рокля до климатиците Осака. оф ужас то в Бс било много трудно да си организираш сватба за мн хора. Незнам чувам от познати че ресторант за септ било трудно да се наеме вече.ужас  Утре смятам да отскоча до по-големите ресторанти в Бс да видя за какво става въпрос

А, толкоз пари за рокля не давам  Oh my ..., ако ще е така по-добре да си взема от Cymbeline, където имаше страхотни неща за 1700 лв. (макар и не точно по моя вкус).

Наистина се оказва много трудно да се организира сватба в Бургас - уж голям град, а пък... Но стискам палци, да успееш, то и аз съм до кривата круша, още датата не си знам за август sad

Имам чувството, че е така, едно защото няма много подходящи заведения за сватба, т.е. броят им не съответства на населението на града (ама аз пък, как се изразих lol, друго, че май от околните села и градчета в областта също хората в Бургас почнаха да си правят сватбите, в което няма нищо лошо всъщност, но съвсем се оплескаха нещата sad
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 22, 2008, 15:34:54 »

siolina - този магазин на втория етаж не е на Аз и Ти, доколкото знам, а е представителен магазин на Деметриос и Одета Wink
За ресторанти (като капацитет) можеш да провериш и Космос. В Аква се събират 90 и няколко човека (много са стриктни в спазването на бройката).
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 22, 2008, 15:45:25 »

 Welcome siolina!
За ресторантите виж - х-л "Космос", но там не им е много на ниво обслужването, това не можело, онова не можело. Това ми е информация от преди 2-3 години.
х-л"България",х-л "Атаген", х-л "Мираж"(имат две зали виж коя колко побира). Едно време и в "Доминото" ставаха големи сватби, но от както го преместиха е под всякаква критика.
За църковния брак - НЯМАШ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ, АКО КУМОВЕТЕ ВИ НЕ СА СЕМЕЙСТВО. Казвам го от опит - нашите са такива, а и на всичко отгоре кумата ми е омъжена за друг човек. Искат само да са кръстени и това е!
За роклите ти вече си се ориентирала сама.
Стискам палци да успееш да намериш всичко необходимо. Защото наистина е малко късничко за голям ресторант за септември, но  good
Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #202 -: април 22, 2008, 15:53:50 »

като отидох в този магазин на 2 ет. и ми казаха цената на роклите и разбраха че не са по джоба ми ме пратиха в Аз и Ти явно ги държи един собственик.  оф малко ми е притеснено всичко стана така бързо че малко се обърквам. от страни чуждите сватби изглеждат толкова красиви а сега мойта за сега е хаус надявам се всичко да се подреди всички ми казват а септ имаш време а ми се струва че няма да ми стигне. успех на всички и мерси за помощта с каквото мога ще помагам
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #203 -: април 22, 2008, 16:10:14 »

Важното е да си запазиш ресторант и часове в обредния дом и църквата. Другото няма как да не се нареди. Така като гледам, най-проблемен може да се окаже ресторанта, но ти реално погледнато не си търсила сериозно.
Важно е да потърсиш ди джей, фото и видео още от сега, защото и те са заети за дълго напред. Роклите стават бързо, агенции колко искаш (ако ще ползваш).
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 22, 2008, 16:39:10 »

Момичета благодаря Ви на всички за бързия отговор за въпросната агенция!
Може и да се отбия , но ако срещата протече така както с повечето от вас ще се насоча другаде. NO
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 22, 2008, 16:39:54 »

Важното е да си запазиш ресторант и часове в обредния дом и църквата. Другото няма как да не се нареди. Така като гледам, най-проблемен може да се окаже ресторанта, но ти реално погледнато не си търсила сериозно.
Важно е да потърсиш ди джей, фото и видео още от сега, защото и те са заети за дълго напред. Роклите стават бързо, агенции колко искаш (ако ще ползваш).

Добри съвети, само ще допълня: 1-во ресторант и църква (вижте с мен, какво стана sad )! А за Ритуалната зала - отиди да питаш, ако не ми вярваш, но никой няма да те запише толкова рано - става 3 месеца по-рано, в твоя случай - от юни чак.

За Ди джей, фото и оператор - напълно подкрепям! (макар че аз и там съм до кривата круша sad )
« Последна редакция: април 22, 2008, 16:44:25 от Kiksi » Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #206 -: април 22, 2008, 17:19:29 »

в ритуалната питах там няма проблеми за септ записват юни ама ресторанта ще ми е проблем. kiksi успех миличка
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 23, 2008, 08:45:38 »

siolina, благодаря ти, дано скоро и ти да се похвалиш с добри новини!

А сега ми хрумна нещо, че забравих да питам, като ходих - в църквите, където цените на ритуала варират от 94 до 105 лв., искат ли отделно такса за видео, фото или пък някакво дарение да се прави? (Ако въобще стигна до там)

Защото май съм чувала, че за ритуалната зала искали "наем" и за фотографа и оператора, такса за озвучаването, но така и не питах, защото при мен Ритуалната зала си отпада по подразбиране smile

Интересно ми беше, дали имате подобна информация за тази година или пък как е било при вас, които вече сте се омъжили.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 23, 2008, 08:48:56 »

в ритуалната питах там няма проблеми за септ записват юни ама ресторанта ще ми е проблем. kiksi успех миличка

Сисо, Girl_hide ресторантите с над 90 места в Бургас се броят на пръсти, така, че тръгвай още от сега да търсиш!
Провери в р-т Университета , макар, че и там може вече да е заето за септември. girl_impossible
Има и един друг вариант, но незнам дали ще ти допадне - става въпрос за една зала срещу КАТ , където правят сватби , много е голяма , но ще трябва да организираш нещо под формата на  кетаринг.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #209 -: април 23, 2008, 12:17:38 »

За ресторантите - моят опит с "граниозната" ми сватба - в "България" нямат места до към края на октомври. Провери в "Университета" - събира над 100 но по мое мнение няма да е много просторно и да остане достатъчно място за танци.

За "Парти сървис Крис" - бях на сватба правена от тях и украсата ми хареса но.... Момичето и момчето, които посрещаха гостите в ресторанта бяха токлова криви и противни и се държаха не много на ниво. Другото, което ми направи неприятно впечатление беше, че започнаха да си прибират калъфите от столовете и драпериите от масите от които хората си бяха тръгнали, докато ние още се забавлявахме. И трето - персонала от "Крис" имаще платени куверти и стоеше на маса в ресторанта.

Радвам се, че има добри отзиви за "Диаманти" само ако може някой да даде още малко инфо за магазина им.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines